Uudised

 • Swedbank: järgmisel aastal ootame majanduskasvu kiirenemist

  Statistikaameti täpsustatud andmetel suurenes kolmanda kvartali SKP 1,3% (kiirhinnang oli 1,1%). Sel aastal on majanduskasv veidi aeglustunud - kolme kvartaliga on Eesti majandus kasvanud hinnamõjusid arvestades 1,2% (möödunud aastal kasvas majandus 1,4%). Jooksevhindades kasvas SKP kolmandas kvartalis 2,8%.

  Lähemalt

 • Swedbank: Eesti ärikeskkond on läänemeremaade keskmine

  Swedbanki läänemeremaade konkurentsivõime indeks näitab, et Eesti ärikeskkond sel aastal ei muutunud. Hinnang Eesti ärikeskkonnale püsis indeksis kajastatud kümne Läänemere äärse riigi keskmisel tasemel. Eesti reiting jäi alla kõrgeima hinnangu saanud  Rootsile, samuti Soomele, Norrale, Taanile ja Saksamaale, aga oli kõrgem Leedust, Lätist, Poolast ja Venemaast, kelle ärikeskkond sai valitud riikidest madalaima hinnangu.

  Lähemalt

 • Hooldustööd võivad täna öösel häirida Swedbanki elektrooniliste kanalite tööd

  Swedbanki elektrooniliste kanalite töös võib täna öösel esineda häireid. NB! Kaartide, mobiilipanga ja internetipanga töö võib olla häiritud ajavahemikus 00:00-06.00. NB! Mida põnevat ja uut kliendid seekord hooldustööde järel meie digikanalitest leiavad, saate teada pärast tööde lõppu.

  Lähemalt