Püsikorraldused

Püsikorraldus tähendab, et pank teeb vajalikud ülekanded lepingus määratud kuupäeval Teie eest. Püsikorralduse summa saate määrata lepingu sõlmimisel.

Püsikorraldusega saate lihtsamaks muuta nende ülekannete tegemise, mida teete kindlatel aegadel pikema aja kestel. Näiteks kui kannate iga kuu lapse kontole taskuraha. Säästate oma aega, kui sõlmite taoliste ülekannete tegemiseks püsikorralduse lepingu. Erinevalt e-arve püsimaksetest saate püsikorraldusega ülekandeid teha nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Las pank hoolitseb, et vajalikud ülekanded tehakse õigel ajal.

  • Hoolitsege, et õigel päeval oleks tarvilik summa Teie kontol olemas. Süsteem kontrollib raha olemasolu kahe päeva jooksul pärast tähtpäeva. Kui sel ajal pole kontol piisavalt raha, jääb püsikorraldus täitmata.
  • Kui soovite püsikorralduse andmeid muuta, tuleb kehtiv püsikorralduse leping lõpetada ning sõlmida uus leping uute andmetega.
  • Püsikorralduse lepingu sõlmimine on tasuta ning kõige lihtsam on seda teha internetipangas. Pangasisene püsikorraldusmakse teenustasu on 0,16 eurot, teistesse pankadesse tehtud ülekanne maksab 0,38 eurot.
Püsikorralduse lepingu tingimused