Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient
Tule meie kliendiks

E-arve ja püsimakse

E-arved – lihtne ja turvaline võimalus arvete maksmiseks

 • Käepärane: kõik arved ühes kohas, internetipangas.
 • Tasuta: püsimakselepingu alusel tehtud maksed on tasuta.
 • Mugav: e-arvete tasumine toimub automaatselt.
 • Ülevaatlik: e-arvete staatuse kohta saab tellida teavitusi.
 • Keskkonnasõbralik: e-arved asendavad täielikult paberarveid.
Telli e-arve

E-arved saadetakse, võetakse vastu ja töödeldakse elektrooniliselt.

 1. Kiire ja mugav lahendus regulaarsete arvete tasumiseks (nt igakuised maksed mobiiltelefoni, internetiühenduse, kindlustuse ja kommunaalteenuste eest).
 2. Hea ülevaade e-arvetest ja nende staatustest. Vajaduse korral saad neid vaadata, printida, salvestada või arhiveerida.
 3. E-arveid säilitatakse internetipangas 18 kuud alates kättesaamise kuupäevast.
 1. Telli e-arved internetipangast ja vali, kas soovid tasuda need automaatselt.
 2. E-arvete väljastaja hakkab saatma Sulle arveid internetipanka. Esimene e-arve saadetakse järgmisel arve väljastamise kuul.
 3. E-arveid saab tasuda ka tavaliste maksetega, kuid kui sõlmid e-arve püsimakse lepingu, makstakse arved automaatselt.

Ainult e-arve

Kui soovid tellida vaid e-arveid ja tasuda nende eest ise tavamaksetega, ilma e-arve püsimakse lepinguta.

Tellin

E-arve koos e-arve püsimakse lepinguga

Kui soovid tellida e-arveid, mis makstakse automaatselt.

Tellin

Ainult e-arve püsimakse leping

Kui soovid, et juba tellitud e-arved makstaks automaatselt.

Saabunud e-arved
E-arvete arhiiv

E-arvete eest on võimalik maksta käsitsi või automaatselt, sõlmides e-arve püsimakse lepingu.

 1. Saad valida e-arvete maksmise kuupäeva. Maksetähtaja määrab e-arve saatja.
 2. Saabunud e-arveid saab tasuda ka osaliselt, kui kontol ei ole piisavalt vaba raha.
 3. E-arvete tasumiseks saad määrata kuulimiidi.
 • E-arveid saab maksta tavalise ülekandega.
 • Maksevormil on vajalikud andmed juba olemas.
Liitudes maksete paketiga on Teile pangasisesed, siseriiklikud (eurodes), Swedbanki grupisisesed ja Euroopa maksed elektroonilises kanalis tasuta.
 
Kehtivad alates 06.12.2022 Kehtivad alates 01.11.2023
Väljaminev makse Elektroonilises kanalis Pangaautomaadis saab teha vaid pangasiseseid makseid ja siseriiklike makseid eurodes. Esinduses ja nõustamiskeskuses
Pangasisene makse
Pangasisene makse eurodes 0,16 €, kuni 25-aastastele (k.a) ja üle 65-aastastele (k.a) tasuta Kehtib ka klientidele, kes olid 08.03.2018 seisuga vähemalt 60-aastased ja omasid arvelduskontot. 5 €
Pangasisene makse välisvaluutas 2 € 5 €
Pangasisene makse oma kontode vahel tasuta 5 €
Siseriiklik makse (sh välkmakse) ja Euroopa makse
Siseriiklik makse (sh välkmakse*) ja Euroopa makse**

*Välkmakset ei saa teha esinduses ja nõustamiskeskuses. Välkmakset saab teha kuni 15 000 € ulatuses.

**Euroopa makse tingimused:

 • makse valuuta on EUR,
 • maksel on märgitud korrektne saaja IBAN,
 • teenustasutüüp kahasse,
 • makse saaja ja maksja pank asuvad Euroopa Liidu ja/või Euroopa Majanduspiirkonna riigis (lisaks Andorra, Gibraltar, Mayotte, Monaco, Šveits, San Marino, Saint-Martin, Saint-Barthelemy, Saint-Pierre ja Miquelon, Vatikan ja Suurbritannia (k.a Guernsey, Mani saar (Isle of Man), Jersey)).
 • saaja IBANi puudumisel kehtivad välismaksete teenustasud.

0,38 €, kuni 25-aastastele (k.a) tasuta 5 €
Siseriiklik kiirmakse ja Euroopa kiirmakse Tööpäeval enne kella 16.30 sisestatud siseriiklik või Euroopa kiirmakse edastatakse reaalajas üleeuroopalise TARGET-i süsteemi kaudu. Muul ajal tehtud maksekorraldus edastatakse makse saaja pangale järgneval tööpäeval.
Kuni 10 000 € (k.a) 7 € 9 €
Rohkem kui 10 000 € 30 € 32 €
Swedbanki grupisisene makse Maksed Swedbanki (Läti, Leedu, Rootsi, Soome, Norra, Taani) jõuavad makse saaja kontole täissummas. Kohustuslik on märkida saaja IBAN.
Grupisisene makse eurodes 0,38 €, kuni 25-aastastele (k.a) tasuta 5 €
Grupisisene makse välisvaluutas 2 € 5 €
Välismakse
Tavamakse
Kulud kantakse kahasse Maksja maksab Swedbanki teenustasu ja saaja maksab kõikide teiste pankade teenustasu. 6 € 20 €
Kulud kannab maksja Maksja maksab nii Swedbanki kui ka välispankade teenustasud. Kui maksja makstud teenustasu ei kata makse teostamisega seotud teenustasusid välispankades, on Swedbankil õigus teenustasude vahe maksja kontolt hiljem täiendavalt debiteerida. Maksimaalne täiendavalt debiteeritav teenustasu summa on 63,91 €. Sellise maksetüübiga makset ei ole võimalik teostada Euroopa Liidu või Euroopa Majanduspiirkonna riikidesse. 25 € 35 €
Kiirmakse Kiirmakset saab teha järgmistes valuutades: AUD, BGN, CAD, CHF, CZK, DKK, EUR, GBP, HKD, HUF, JPY, NOK, PLN, RON, SEK, SGD, TRY, USD, ZAR.
Kulud kantakse kahasse Maksja maksab Swedbanki teenustasu ja saaja maksab kõikide teiste pankade teenustasu. 10 € 30 €
Kulud kannab maksja Maksja maksab nii Swedbanki kui ka välispankade teenustasud. Kui maksja makstud teenustasu ei kata makse teostamisega seotud teenustasusid välispankades, on Swedbankil õigus teenustasude vahe maksja kontolt hiljem täiendavalt debiteerida. Maksimaalne täiendavalt debiteeritav teenustasu summa on 63,91 €. Sellise maksetüübiga makset ei ole võimalik teostada Euroopa Liidu või Euroopa Majanduspiirkonna riikidesse. 30 € 45 €
Ekspressmakse EUR/USD
Kulud kantakse kahasse

Maksja maksab Swedbanki teenustasu ja saaja maksab kõikide teiste pankade teenustasu.

Tüübiga ekspress algatatud Euroopa maksele kohaldatakse Euroopa kiirmakse hinda.

35 € 40 €
Kulud kannab maksja Maksja maksab nii Swedbanki kui ka välispankade teenustasud. Kui maksja makstud teenustasu ei kata makse teostamisega seotud teenustasusid välispankades, on Swedbankil õigus teenustasude vahe maksja kontolt hiljem täiendavalt debiteerida. Maksimaalne täiendavalt debiteeritav teenustasu summa on 63,91 €. Sellise maksetüübiga makset ei ole võimalik teostada Euroopa Liidu või Euroopa Majanduspiirkonna riikidesse. 45 € 55 €
Laekuvad maksed Hind
Pangasisene makse, siseriiklik makse (sh välkmakse, Euroopa makse ja Swedbanki grupisisene makse) tasuta
Välismakse
Kulud kantakse kahasse 6 €
Kulud kannab maksja tasuta
Muud makseteenused Elektroonilises kanalis Pangaautomaadis saab teha vaid pangasiseseid makseid ja siseriiklike makseid eurodes. Esinduses ja nõustamiskeskuses
Siseriiklik ja välismaine püsimaksekorraldus
Vormistamine, muutmine, lõpetamine tasuta tasuta
Makse püsimaksekorralduse alusel vastava väljamineva makse tasu elektroonilises kanalis (kliendiprogrammide soodustused ei kehti, hoiusele tasuta)  
E-arve ja e-arve püsimakse leping
Vormistamine, muutmine, lõpetamine tasuta tasuta
E-arve ühekordne maksmine vastava väljamineva makse tasu elektroonilises kanalis vastava väljamineva makse tasu esinduses ja nõustamiskeskuses
Makse e-arve püsimakse lepingu alusel tasuta  
Muud maksetega seotud teenused Hind
Pangasisese, siseriikliku ja välkmakse tühistamine, parandamine ja järelepärimine Pank ei tagasta teenustasu, kui maksetehingut ei õnnestu tühistada/parandada/järelepärida.
Maksekorraldus pangast välja saatmata Hind ei laiene väärtuspäevaga maksetele juhul, kui makse tühistatakse enne maksepäeva saabumist. 3,20 €
Maksekorraldus pangast välja saadetud 10 €
Välismakse, Swedbanki grupisisese ja piiriülese Euroopa makse tühistamine, parandamine ja järelepärimine Pank ei tagasta teenustasu, kui maksetehingut ei õnnestu tühistada/parandada/järelepärida.
Maksekorraldus pangast välja saatmata või välja saadetud Hind ei laiene väärtuspäevaga maksetele juhul, kui makse tühistatakse enne maksepäeva saabumist. 20 € + välispankade kulud
Lisa päringud välispangast välismakse kohta välispankade kulud
Välismakse SWIFT/SEPA – sõnumi koopia
Ühekordne tellimus 10 €/tükk
Internetipangas tasuta

Oluline: Kui kasutad e-arve püsimakse lepingut, on e-arvete tasumine Sinu jaoks tasuta.

Seotud dokumendid

 • Kontrolli, kas pangakonto, kuhu oled e-arved tellinud, toimib. Kui konto on suletud, pead täitma e-arvete saamiseks uue taotluse ja märkima sellele toimiva kontonumbri.
 • Kontrolli e-arvete avalduse liiki. Avalduse liik peab olema märkega „Telli“. Kui avaldusel on märge „Lõpeta“, tuleb täita uus e-arvete avaldus.
 • Veendu, et arve saaja kohale on märgitud Sinu nimi ehk et teenusepakkuja juures on leping sõlmitud Sinu nimele. Sa ei saa arveid tellida enda internetipanka, kui e-arve väljastaja juures sõlmitud leping on kellegi teise nimel. Avaldusele tuleb märkida tegelik teenuse tellinud isik.
 • Kui oled e-arved tellinud vastavalt juhistele, kuid pole arvet siiski saanud, võta ühendust otse e-arve väljastajaga.
 • Kontrolli, kas e-arve on jõudnud internetipanka. Kui ei ole, võta ühendust e-arve väljastajaga.
 • Kontrolli, kas e-arve püsimakse leping on kehtiv. Kui leping on aegunud, sõlmi uus leping siin.
 • Veendu, et oled tellinud e-arvete tasumise e-arve püsimakse lepinguga . Kui ei, saad tellida püsimakse siit. Pea meeles, et e-arved, mis on saabunud enne e-arve püsimakse lepingu sõlmimist, tuleb maksta käsitsi.
 • Kontrolli e-arvel olevat summat. Kui arvel olev summa ületab e-arve püsimakse lepingus määratud summat, siis makset ei teostata. Sellisel juhul tuleb arve tasuda käsitsi ja e-arve püsimakse lepingus on mõistlik suurendada e-arve limiiti. Veendu, et kuulimiit oleks piisav. Arvesta ajalehti ja ajakirju tellides kuulimiidi määramisel, et esimene e-arve tuleb 2 kuu eest.
 • Võib juhtuda, et makse tegemise päeval ei olnud kontol piisavalt vaba raha. Kui oled lepingus valinud tingimuse „osaline debiteerimine“, proovib pank makset teha kahel järjestikusel päeval. Kui kontol on sel ajal vähemalt 50% arve summast, tasutakse e-arve osaliselt kontojäägi ulatuses. Kui kontojääk on alla 50%, jääb e-arve tasumata.
 • Kui Sa ei soovi mõnelt müüjalt enam e-arveid internetipanka saada, võid nendest loobuda siin, nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310, meie esinduses või e-arve väljastaja esinduses.
 • E-arve püsimakse lepingust loobumiseks tuleb püsimakseleping lõpetada iga e-arve väljastaja kohta eraldi. Seda saab teha siin, nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310 või meie esinduses. Kui Sa ei ole loobunud e-arvetest, saad neid edasi ka pärast e-arve püsimakse lepingu lõpetamist.

Kui soovite tellida, muuta (näiteks kui Te ei kasuta enam kontot, millele saite e-arveid) või lõpetada e-arve saamist, võtke ühendust e-arve väljastajaga.

Swedbanki mobiiliäpp – Sinu igapäevasteks rahaasjadeks.

Raha saab koguda märkamatult ja nutikalt. Näiteks poes kaardiga makstes.

Swedbank logo

Internet Exploreriga ei saa internetipanka avada.

Palun kasuta Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i.

Alates 23. märtsist ei ole võimalik Internet Exploreri veebibrauseri kaudu Swedbanki internetipanka avada.

Internet Exploreri kaudu ei saa teha ega kinnitada Swedbanki makseid ka teistel veebilehtedel.

Soovitame kasutada Internet Exploreri asemel Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i uusimat versiooni. Nende seadistamise juhendid leiad siit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klienditugi - Инфо и помощь - Customer service: +372 6 310 310

Swedbank
 • Teie operatsioonsüsteem ja veebilehitseja ei ole kaasaegne ega toetatud Swedbank internetipanga poolt. Palun uuendage oma operatsioonsüsteem ja veebilehitseja või pöörduge vastava IT tehnilise spetsialisti poole.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Oled internetipangast välja logitud

Turvaliseks lahkumiseks sulge brauseri aken. Kui soovid jätkata, logi palun uuesti sisse.