Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient
Tule meie kliendiks

Minu Kiirteated

Ole kursis oma kontol toimuvate tehingutega

Et saaksid kontol toimuva kohta infot, vali tasuliste kiirteadete asemel tasuta mobiiliteavitused.

Mobiiliteavitused saad sisse lülitada meie äpis.

Laadi alla äpp:

Mobiilipank   Mobiilipank

Loobun kiirteadetest

Saldomuutused

Olete alati kursis oma kontol toimuvaga, kui tellite kiirteate konto jäägi suurenemise, vähenemise või mõlema kohta. Lisaks saate kiirteadet tellides määrata, kas soovite, et teatega saadetakse Teile ka info konto vaba jäägi kohta. Teate tellimisel tuleb määrata väikseim summa, millest alates sõnumi saadame.

Saldomiinimumi teade

Tellides saldomiinimumi kiirteate, säästate end ebameeldivast üllatusest, et kontol on vähem raha, kui arvasite. Saadame Teile sõnumi, kui kontojääk väheneb Teie poolt määratud summani.

E-arve maksetähtaja meeldetuletus

Kui tellite e-arve maksetähtaja meeldetuletuse, siis saadame Teile kiirteate käsitsi makstava e-arve maksetähtaja saabumise kohta. Nii ei pea Te iga arve maksetähtaega eraldi meeles pidama.

E-arve püsimakse, laenu- ja püsikorraldusmaksed

Saate kiirteate tellida e-arve püsimakse, püsikorraldusmakse ja laenumakse toimumise või mittetoimumise kohta.

E-arve püsimakse lepingu lõppemise kohta on võimalik tellida eraldi kiirteade. Teavitus saadetakse Teile 1 kuu või 5 päeva enne lepingu lõppemist. Vajadusel saate lepingu lõppkuupäeva muuta.

E-arved

Kui tellite kiirteate e-arvete saabumise kohta, on Teil alati ülevaade, millised arved on internetipanka saabunud.

  • Kiirteate oma kontode kohta saate tellida ka teisele isikule (see isik peab olema kasutaja ka Teie teleteenuste lepingus).
  • Kui vahetate telefoninumbrit või e-maili, siis palume muuta ka kiirteatega seotud kontakte.
  • Telefoni kadumise või varguse korral helistage kohe nõustamiskeskusesse numbril 6 310 310, et kõik telefoninumbriga seotud teenused kiiresti sulgeda.
  • Kiirteade blokeeritakse automaatselt, kui pank ei ole saanud kolme päeva jooksul kliendi kontolt kiirteate teenustasu koguda
Swedbank logo

Internet Exploreriga ei saa internetipanka avada.

Palun kasuta Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i.

Alates 23. märtsist ei ole võimalik Internet Exploreri veebibrauseri kaudu Swedbanki internetipanka avada.

Internet Exploreri kaudu ei saa teha ega kinnitada Swedbanki makseid ka teistel veebilehtedel.

Soovitame kasutada Internet Exploreri asemel Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i uusimat versiooni. Nende seadistamise juhendid leiad siit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klienditugi - Инфо и помощь - Customer service: +372 6 310 310

Swedbank
  • Teie operatsioonsüsteem ja veebilehitseja ei ole kaasaegne ega toetatud Swedbank internetipanga poolt. Palun uuendage oma operatsioonsüsteem ja veebilehitseja või pöörduge vastava IT tehnilise spetsialisti poole.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Oled internetipangast välja logitud

Turvaliseks lahkumiseks sulge brauseri aken. Kui soovid jätkata, logi palun uuesti sisse.