Kaardi tellimine

debetplus

Deebetkaart Plussiga saab:

 • teha kiireid viipemakseid;
 • maksta ostude eest ning võtta välja sularaha Eestis ja välismaal;
 • teha sisseoste e-poodides, osta lennupileteid, reserveerida hotellitube jne.

Hea teada

 • Kui tellite uue kaardi postiga koju ja PIN-koodi internetipanka, siis saate kaardi kätte juba 5 tööpäeva jooksul. Internetipanka tellitud PIN-koodi kuvatakse Teile internetipangas kaardi aktiveerimisel. Tähelepanu! Alaealise isiku kaardi saab tellida vaid pangaesindusse.
 • Internetist ostude tegemiseks tuleb kaardil aktiveerida internetiostude võimalus.
 • Mobiilipangas saate kiirest ja mugavalt ise oma pangakaarte blokeerida ja taasaktiveerida, muuta oma pangakaartide limiite ning blokeerida ja taasaktiveerida viipemakse võimaluse.

Laadige tasuta mobiilipank oma telefoni.


Mobiilirakendus iPhone'le: Mobiilirakendus Android'ile:

Hinnakiri

 • Avamistasu 2,50 eurot
 • Kuutasu alates 26. eluaastast 1,28 eurot
 • Kuutasu 20-25-aastasele 0,32 eurot
 • Kuutasu 6-19-aastasele 0 eurot

Palume Teil enne lepingu sõlmimist hoolikalt tutvuda lepingu tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

Deebetkaardi lepingu tingimused

Viipemakse – veelgi kiirem viis kaardiga maksmiseks

Swedbanki uued puutevaba tehnoloogiaga kaardid võimaldavad kuni 25 € ostude eest maksta PIN-koodi sisestamata ja kaarti terminali panemata. Kaardiga tuleb vaid makseterminalile viibata. Nii on Teie igapäevased maksed edaspidi veelgi kiiremad ja mugavamad, olles ometi täpselt sama turvalised kui varem.

 • Sama raha eest rohkem. Uus viipemakse võimalus pangakaardi kuutasu ei muuda.
 • Turvaline. Makse sooritamiseks tuleb kaart makseterminalile väga lähedale asetada. Kui viipate terminalile kogemata järjest kaks või enam korda, arvestatakse vaid esimest viibet. Pistelise kontrolli raames tuleb aeg-ajalt ka mõni väiksem ost PIN-koodiga kinnitada. Ärge lubage teenindajal kaarti enda kätte võtta.
 • Paindlik. Soovi korral saate viipemakse võimaluse interneti- või mobiilipangas kiiresti välja või uuesti sisse lülitada. Valiku kinnitamiseks tuleb Teil järgmisel korral, kui kaarti kasutate, sisestada makseterminalis või pangaautomaadis kaardi PIN-kood.
 • Rahvusvaheline. Viipemakseid saate teha kõikjal, kus märkate vastavat tähistust, seda nii Eestis kui ka välismaal. Kuna erinevates riikides võib viipemakseks lubatav summa olla erinev, siis palume Teil enne reisi tutvuda sihtriigis kehtivate viipemaksete tingimustega.

Kui viipemakset teha ei õnnestu, siis pange kaart makseterminali ja sisestage PIN-kood.

Kui Teie pangakaart kaob või varastatakse, blokeerige see koheselt mobiilipangas või helistage Nõustamiskeskusesse numbril 6 310 310.

Deebetkaart Pluss alaealisele

Lapsevanem või seaduslik esindaja saab Deebetkaart Plussi taotleda alaealisele, kes on vähemalt 6-aastane. Lapse konto juurde esimese kaardi avamine on avamistasuta.

Soovi korral saab lapsevanem või seaduslik esindaja blokeerida alaealise Deebetkaart Plussil viipemakse võimaluse. Samuti saab lapsevanem või seaduslik esindaja otsustada, kas ta aktiveerib lapse kaardil internetinetiostude võimaluse või mitte.


Loen lähemalt lapsevanema lehelt
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.