American Express® Platinum

American Express Platinum
American Express® Platinum krediitkaart tagab Teile:
 • reisikindlustuse ja rendiauto kaskokindlustuse;
 • mugava reisiteeninduse;
 • tasuta sissepääsu lennujaamade Priority Passi lounge’idesse;
 • aega säästva concierge-teeninduse;
 • väärtuslikud preemiapunktid;
 • eripakkumised Eestis ja mujal maailmas.

Uusi kaarte enam ei väljastata.
Juba väljastatud kaarte, mille tähtaeg lõpeb enne septembrit 2018, saab kasutada kuni kehtivusaja lõpuni. Kaarte, mis aeguvad septembris 2018 ja hiljem, alates 01.09.2018 enam kasutada ei saa. Kõikide klientidega võtame aegsasti ühendust, et leida iga kliendi jaoks sobivaim lahendus.

UUS! Nüüd on võimalik interneti- ja mobiilipangas teha ülekandeid ja makseid otse krediitkaardi kontolt.

 • Kaardi omadused

  American Express Platinum kaart võimaldab rohkem paindlikkust igapäevaste rahaasjade korraldamisel.

  • Kaarditaotleja netosissetulek alates 950 eurot kuus või likviidseid varasid alates 64 000 eurost
  • Kaardilimiit alates 3500 eurost
  • Kaardi juurde kuulub kuni 50-päevane intressivaba periood (ostust kuni maksepäevani). Kui Te ei ole 20. kuupäevaks tagasimakset teinud, toimub see automaatselt, v.a juhul, kui kontol ei ole kogu tagasimakseks piisavalt raha. Sel juhul algab intressiarvestus ja saate vajaliku summa tagasi maksta hiljem - just Teile sobival ajal. Limiidikontolt makse tegemisel ja sularaha väljavõtul algab intressi arvestus kohe.
  • Platinum kaardi juurde saate vormistada ka lisakaarte oma lähedastele. Iga lisakaardi omanik naudib täpselt samu hüvesid nagu Teiegi. Lisakaardi tellimiseks pöörduge oma kliendihalduri poole.
  • Kui juhtub, et Teie Platinum kaart reisil olles kaob, varastatakse või muutub kasutuskõlbmatuks, saate tellida ajutise asenduskaardi. Helistage Platinumi klienditeenindusse ja me organiseerime Teile uue kaardi.
  • Krediitkaardi limiidikontolt on võimalik teha ka makseid ja ülekandeid. Seda võimalust on kerge kasutada nii interneti- kui ka mobiilipangas.
  • Krediitkaardi limiidikontolt ülekannete tegemiseks alustage tavapärast siseriiklikku makset ja valige rippmenüüst krediitkaardi limiidikonto. Krediitkaardi ülekandele kehtib tavapärane pangaülekannete hinnakiri. Krediitkaardi limiidikontot pole lubatud valida teenustasude debiteerimise kontoks ega järgmiste lepingute teenindavaks arvelduskontoks: hoiused, laenud, kindlustus, püsikorraldus ja E-arve püsimakse.
  • Tasuta parkimine Swedbanki peamaja parklas.
   Liivalaia 8, Tallinn hoovipoolset tõkkepuuga parklat on võimalik kasutada halduriga kohtumise või pangaesinduse külastamise ajal. Muul eesmärgil ei ole parkla kasutamine lubatud. Parkla tõkkepuu avanemiseks tuleb pangakaart sisestada kaardilugejasse.

  American Express Platinum kaardi omanikuna on Teil võimalus osa saada parimast teenindusest, mis on Teile kättesaadav 24 tundi 7 päeva nädalas. Teie eest hoolitsevad kogenud spetsialistid, kes annavad Teile nõu kaardi- ja pangatoimingutes ning leiavad lahenduse igale Teie soovile.

 • Concierge teenus – täidame Teie soovid

  Concierge on privileeg, mida naudivad vaid American Express® Platinum kaardiomanikud. Teie teenistuses on kogenud concierge meeskond, kes annab endast alati parima, et täita Teie väiksemad ja suuremad soovid.
  Näiteks, kui otsite tundmatus linnas head restorani või soovite saata lilli ja kingitusi ükskõik kuhu maailmanurka, kuid endal sellega tegelemiseks aega napib, siis helistage Platinum klienditeeninduse numbrile 888 7888 ja pidage meiega nõu. Concierge teenindajad aitavad Teie soove täita esmaspäevast reedeni kell 09.00–18.00

 • Reisiteenindus

  Nii reisi planeerides kui reisil olles aitab Teid American Express® Platinum reisiteenindus. Teie käsutuses on 24 tundi ööpäevas kogenud reisikonsultandid, kes korraldavad nii viimasele hetkele jäänud ärireisi kui panevad kokku Teie soovidele vastava puhkusepaketi. Lisaks naudite Platinum reisiteeninduse kaudu reisides mitmeid vaid American Express® Platinum kaardiomanikule mõeldud privileege, näiteks toa upgrade, hiline check-out või hommikusöök.

  Reisiteenindus on Teile vajadusel toeks kogu reisi vältel. Helistage numbril (+372) 888 7 888 või kirjutage aadressil platinum@amex.ee, kirjeldage meile oma reisisoovi ja meie konsultandid korraldavad Teie reisi. Teenindame teid eesti, vene või inglise keeles.

  American Expressi Platinumi kaardi juurde kuulub plaatinakaardi vääriline reisiteenindus, mida pakub meie kauaaegne koostööpartner, Eesti suurim ja usaldusväärseim reisibüroo Estravel. Kogenud reisikonsultandid on alati Teie teenistuses, et reserveerida Teile lennupileteid, panna kokku meeldejäävaid puhkusepakette või soovitada, mida sihtkohas ette võtta. Reisiteenindusega saate ühendust Platinumi klienditeeninduse telefonil 888 7888.

  Peale selle on Estravelil American Expressi Platinumi kaardi omanikele veel üks eriline pakkumine: võimalus liituda paljusid eeliseid andva Estraveli Platinum Clubi kliendiprogrammiga.

  Platinum Clubi eelised American Expressi Platinumi kaardi omanikule
  • Personaalne ja eelisjärjekorras teenindus American Expressi kaarditeenindusosakonnas
  • Estraveli büroos reisi ostul teenustasu soodustus kuni 100%
  • Estravelist ostetud reisile 10% soodsam reisikindlustus. NB! American Expressi Platinumi kaardiga kehtib Teie ja Teiega koos reisivate pereliikmete kohta juba ka Swedbank P&C Insurance’i väga heade tingimustega reisikindlustus lisatasuta.
  • Koostööpartnerite eripakkumised ja püsisoodustused
  • Boonuspunktide kogumine nii era- kui ka ametireisidelt
  • Reisipakkumised e-posti teel
  • Estravelist ostetud lennupileti olemasolul tasuta sissepääs Tallinna lennujaama äriklassi ootesaali Nordea Lounge. NB! Tasuta sissepääs ka Priority Passi kaardiga
  • Reisiajakiri Estraveller tasuta koju

  Programmiga liitumine ei kohusta millekski ja soovi korral saab sellest mis tahes ajal väljuda.

American Express Platinum kaardi juurde kuulub kõrgetasemeline reisikindlustuspakett, mis kehtib Teile ja Teiega koos reisivatele pereliikmetele kuni kolmekuuliste reiside puhul üle kogu maailma. Paketis sisalduvad kindlustussummad on jõus iga juhtumi korral, olenemata sellest, kui palju neid reisi jooksul toimub.

Tutvuge paketis sisalduvate kindlustussummadega siin

Reisikindlustus kehtib automaatselt koguaeg – Te ei pea reisile minekust spetsiaalselt teatama ega sõlmima poliisi.

Reisikindlustus katab:
 • õnnetuste ja haigestumisega seotud arstiabi kulud kuni 500 000 euro väärtuses;
 • reisikava muutusest (reisi ärajäämine, katkemine, transpordivahendi hilinemine jms) tingitud kulud;
 • reisile kaasa võetud isiklike esemete taastamise või asendamisega seotud kulud, kui need esemed saavad reisi ajal äkiliselt toimunud ettenägematu sündmuse tagajärjel kahjustada või hävinevad (sh varastatakse);
 • reisi käigus kolmandatele isikutele põhjustatud eseme- või isikukahjud;
 • auto rentimise korral selle kaskokindlustuse. Omavastutus on kindlustusjuhtumi korral 250 eurot.

Reisikindlustust pakub Swedbank P&C Insurance AS. Tutvuge kindlustustingimustega ja vajaduse korral küsige nõu Platinumi klienditeeninduselt numbril 888 7 888.

Soovin kahjust teatada

Kindlustusjuhtumi korral teavitage meie kahjukäsitlust

Kahjukäsitlus 888 2111,
kahjuabi@swedbank.ee

Swedbank P&C Insurance AS
Liivalaia 12, 15039 Tallinn


 • Mida Swedbanki Gold ja Platinum krediitkaardi reisikindlustus katab?

  Kindlustuskaitse ning kindlustussummad koos omavastutusega

  American Express Platinum
  American Express Gold
  Gold vaba tagasimaksega krediitkaart (MasterCard)
  Platinum (VISA)
  Gold (VISA, MasterCard)

  American Express Platinum ja Uus Visa Platinum

  American Express Gold

  Gold vaba tagasimaksega krediitkaart (MasterCard)

  Platinum määratud tagasimaksega krediitkaart (VISA)

  Gold määratud tagasimaksega krediitkaart (VISA, MasterCard)

  Reisikindlustuse tingimused: Reisikindlustuse tingimused Reisikindlustuse tingimused Reisikindlustuse tingimused Reisikindlustuse tingimused Reisikindlustuse tingimused
  Täiendavad tingimused reisikindlustuse kaitse saamiseks:

  Tasumise nõuet ei ole

  Tasumise nõue 50% reisikuludest

  Tasumise nõuet ei ole

  Tasumise nõue 75% reisikuludest

  Omavastutus: Omavastutus puudub Omavastutus
  30 EUR
  Omavastutus puudub
  Kindlustuskaitse Maksimaalne kindlustussumma ühe kindlustatu kohta
  Õnnetusjuhtumikindlustus
  Invaliidsus/surm õnnetusjuhtumi tagajärjel 20 000 EUR 10 000 EUR 10 000 EUR 10 000 EUR 10 000 EUR
  üle 18-aastane isik Olenemata vanusest kõigile üks kaitse Olenemata vanusest kõigile üks kaitse Olenemata vanusest kõigile üks kaitse 10 000 EUR 10 000 EUR
  alla 18.a isik Olenemata vanusest kõigile üks kaitse Olenemata vanusest kõigile üks kaitse Olenemata vanusest kõigile üks kaitse 2 000 EUR 2 000 EUR
  Ravi- ja transpordikulud 500 000 EUR 500 000 EUR 500 000 EUR 50 000 EUR 50 000 EUR
  Stomatoloogiliste traumade ja ägedate hambavaludega seotud ravikulud 200 EUR 200 EUR 200 EUR 200 EUR 200 EUR
  Meditsiiniliste abivahendite soetamise kulud (prillid, kuuldeaparaadid, proteesid jms) 200 EUR 200 EUR 200 EUR 200 EUR 200 EUR
  Ravikuludena käsitletavad teenused:
  transport lähimasse haiglasse Piirang puudub; vastavalt ravi- ja transpordikulude kaitsele. 20 000 EUR 20 000 EUR
  haigestunu või vigastatu kodumaale toimetamise kulud Piirang puudub; vastavalt ravi- ja transpordikulude kaitsele. 20 000 EUR 20 000 EUR
  kirstukulud Piirang puudub; vastavalt ravi- ja transpordikulude kaitsele. 5 000 EUR 5 000 EUR
  surnu kodumaale toimetamise kulud Piirang puudub; vastavalt ravi- ja transpordikulude kaitsele. 10 000 EUR 10 000 EUR
  lapse transportimine kodumaale Piirang puudub; vastavalt ravi- ja transpordikulude kaitsele. 17 000 EUR 17 000 EUR
  reisi pikenemise kulud Piirang puudub; vastavalt ravi- ja transpordikulude kaitsele. Reisi- ja majutuskulu kuni 10 päeva Reisi- ja majutuskulu kuni 10 päeva
  lähedase inimese reisikulud Reisi- ja majutuskulu
  (sh söök) ühele inimesele kuni 5 päeva
  Reisi- ja majutuskulu
  (sh söök) ühele inimesele kuni 5 päeva
  Reisi- ja majutuskulu
  (sh söök) ühele inimesele kuni 5 päeva
  Reisi- ja majutuskulu
  (sh söök) ühele inimesele kuni 5 päeva
  Reisi- ja majutuskulu
  (sh söök) ühele inimesele kuni 5 päeva
  Kindlustuskaitse Maksimaalne kindlustussumma krediitkaardi kohta
  Varakindlustus
  Isiklikud esemed (purunemine, vargus) 2 500 EUR 1 500 EUR 1 000 EUR 1 000 EUR 1 000 EUR
  Reisitõrkekindlustus
  Reisikava muutus 5 000 EUR 3 000 EUR 2 000 EUR - -
  Reisi ärajäämine Reisi ärajäämine, katkemine, ärajäänud väljasõit on ühendatud reisikava muutuse alla 2 000 EUR 2 000 EUR
  Reisi katkemine Reisi ärajäämine, katkemine, ärajäänud väljasõit on ühendatud reisikava muutuse alla 2 000 EUR 2 000 EUR
  Ärajäänud väljasõit Reisi ärajäämine, katkemine, ärajäänud väljasõit on ühendatud reisikava muutuse alla 1 000 EUR 1 000 EUR
  Lennupileti vahetus 150 EUR 150 EUR 150 EUR 150 EUR 150 EUR
  Väljalennu hilinemine
  - üle 4 tunni 500 EUR 150 EUR 150 EUR 150 EUR 150 EUR
  - üle 24 tunni 500 EUR 300 EUR 300 EUR 300 EUR 300 EUR
  Pagasi hilinemine
  - üle 4 tunni 1000 EUR 300 EUR 300 EUR 150 EUR 150 EUR
  - üle 24 tunni 1000 EUR 300 EUR 300 EUR 300 EUR 300 EUR
  Vastutus- ja õigusabikindlustus
  Vastutuskindlustus kehavigastuse ja materiaalse kahju korral 20 000 EUR 15 000 EUR 10 000 EUR 10 000 EUR 10 000 EUR
  Õigusabi 10 000 EUR 1 000 EUR 1 000 EUR 1 000 EUR 1 000 EUR
  Kautsjon 5 000 EUR 3 000 EUR 3 000 EUR 3 000 EUR 3 000 EUR
  Rendiauto kasko (omavastutus 250 EUR) 40 000 EUR - - - -

American Express Platinum kaardiga makstes ootavad Teid nii Eestis kui välismaal väga head eri- ja sooduspakkumised kauplustes, restoranides, hotellides ja mitmete teiste teenustepakkujate juures. Pakkumised kehtivad Teile üle kogu

maailma ja neid saate vaadata mugava mobiilirakenduse abil, mis on kättesaadav Swedbanki Androidi rakenduses soodustuste nupu alt ning iPhone’i ja Windows Phone’i kasutajatele aadressilt:
www.swedbank.ee/soodustused.

Soodustused (0)

Sellist soodustust ei leitud. Kõik pangakaartidega pakutavad soodustused leiate alljärgnevast nimekirjast.

  Kui Teil tekib soodustuste kohta küsimusi, võtke julgesti ühendust Platinumi reisiteenindusega numbril 888 7888.

  • Lennuliiklus ja lennujaam

   Priority Passi kaart

   • Tasuta liikmesus
   • Kaardiomanikule tasuta sissepääs lennujaamade VIP-ootesaalidesse
   • Tema külalise sisenemine 27 dollarit inimese kohta

   Platinumi kaardi omanikuna saate ka Priority Passi liikmesuse, mis tagab tasuta sissepääsu ärisalongidesse saja riigi ja kolmesaja linna ligi seitsmesajas suuremas lennujaamas kõikjal maailmas. Kui lend hilineb või jääb ära, saate ooteruumi kärast põgeneda mugavasse ja vaiksesse salongi, kus on olemas kõik vajalik nii töötamiseks kui ka lõõgastumiseks.

   Priority Passi ärisalongide asukohad leiate aadressilt www.prioritypass.com. Ärisalongide leidmiseks võite ka ühendust võtta Platinumi klienditeenindusega või laadida alla Priority Passi nutitelefonirakenduse.

   Priority Passi kaardi väljastame Teile koos American Expressi Platinumi kaardiga. Täpsem info ja tingimused: www.prioritypass.com

   American Expressi salongid

   • Tasuta sissepääs American Expressi ootesalongidesse Argentina, Brasiilia, India, Mehhiko ja USA valitud lennujaamades

   Kaardiomanikule tasuta sissepääs meie spetsiaalsetesse ootesalongidesse Argentinas, Brasiilias, Indias, Mehhikos ja USA-s asuvates lennujaamades Kaardiomaniku külalise sissepääsu tingimused on igas salongis erinevad

   Salongi sisenemiseks näidake oma American Expressi Platinumi kaarti.

   Täpsem info: http://thecenturionlounge.com

  • Elite Tier

   Club Carlson

   • Võimaluse korral toa kategooria tõstmine
   • Iga külastuse eest 35% rohkem preemiapunkte

   Club CarlsonSM on preemiaprogramm, mis pakub ainulaadseid teenuseid ja eeliseid rohkem kui tuhandes hotellis üle maailma. Hotellide hulgas on Quorus CollectionSM, Radisson Blu®, Radisson®, Park Plaza®, Radisson Park Inn ja Carlsoni Country Inns & Suites.

   Platinumi kaardi omanikuna saate soovi korral kohe Club Carlsoni Gold Elite’i taseme kliendiks. Tavaliselt on selleks vaja programmi liikmeshotellides ööbida 35 ööd või teha 20 reserveeringut aastas.

   Gold Elite’i staatusega kaasnevad:

   • preemiaööd;
   • standardtubade soodustused ka suurte ürituste ajal;
   • toa kategooria tõstmine;
   • toa saadaolevuse garantii, kui teete reserveeringu vähemalt 72 tundi enne saabumist;
   • iga külastuse eest 35% rohkem preemiapunkte;
   • soovi korral varajane sisse- ja hiline väljaregistreerimine;
   • tasuta internetiühendus Radissoni hotellides kõikjal maailmas ja Carlson Rezidori hotellides Põhja-Ameerikas;
   • Elite’i tasemele mõeldud klienditeenindus.
   Registreerige end programmi liikmeks

   Täpsem info: www.clubcarlson.com

   Hertzi autorent

   • Kuni 25% soodsamad rendihinnad
   • Võimaluse korral autorühma tõstmine

   Nautige tasuta Gold Plus Rewards®-i programmi Five Stari taseme liikmesust.

   Platinumi kaardi omanikele on tagatud Hertz Gold Plus Rewards®-i programmi Five Stari taseme liikmesus ja eriline eelisepakett. Üle 8500 esinduse 147 riigis koos laia sõidukivalikuga teevad Hertzist Teie parima reisikaaslase.

   Ükskõik, kas olete äri- või puhkusereisil, Hertz on alati Teile abiks. Registreerige end kohe liikmeks ja hakake kasutama Hertzi privileege, mis kehtivad vaid Platinumi kaardi omaniku kohta.

   • Väärtus: tasuta liitumine programmiga, kuni 15% allahindlust tavahindadest ja kuni 25% allahindlust Prestige Collectioni sõidukite omanikele (sh laupäeva õhtuti)
   • Mugavus: kiire registreerimine, võimaluse korral autorühma tõstmine ühe klassi võrra
   • Valik: tagatud sõidukite kättesaadavus
   • Teenus: võimaluse korral kuni neljatunnine ajapikendus sõiduki tagastamisel, lisatasuta üheotsarent ja auto tagasitoomine

   Laia sõidukivaliku kõrval tagab Hertz Gold Plus Rewards®-i kliendiprogramm kiirema ja personaalsema teenuse, lastes Teil pühendada rohkem aega olulisele. Kui soovite autot rentida ning peate tähtsaks parimat valikut, mugavust ja teenust, on Hertz just õige koht. Registreerige end Five Stari taseme liikmeks

   Avis

   • 15% soodsamad rendihinnad
   • Avise autojuhiteenus

   Tasuta Avis Preferredi liikmesus

   Avis kutsub Teid kui Platinumi kaardi omanikku liituma Avis Preferredi programmiga. Avis teeb auto rentimise veelgi erilisemaks. Peale sujuvaks ja usaldusväärseks viimistletud teeninduse pingutab Avis ka nende pisiasjade nimel, mis muudavad kogu Teie teekonna auto võtmisest kuni äraandmiseni võimalikult turvaliseks, mugavaks ja nauditavaks.

   Registreeruge Avis Preferredi programmi liikmeks ja saage osa paljudest eelistest.

   Teie isiklik kiirtee

   Tulevikku suunatud ja uuendusliku teeninduse poolest tuntud Avis tegutseb 114 riigis üle 4000 esinduses. Liitumise korral laienevad Teile paljud eelised, sealhulgas:

   • vähemalt 15% soodsamad rendihinnad;
   • Avise autojuhiteenus;
   • auto kojutoomine, kiirtagastamine ja abiteenus teel;
   • võimaluse korral autorühma tõstmine ühe klassi võrra;
   • võimaluse korral Avis Preferredi kolme minuti teenus, mis tähendab, et Teile antakse võtmed ja rendileping kolme minuti jooksul pärast saabumist, et saaksite kohe jälle teele asuda.

   Registreerige end Avis Preferredi programmi liikmeks, järgides siinseid juhiseid.

   1. Valige rippmenüüst elukohariik (Country of Residence) selle järgi, kus Teie American Expressi kaart on registreeritud.
   2. Valige rippmenüüst konto tüübiks (Account Type) „Leisure“.
   3. Sisestage kampaania koodina (Promotion Code) „Platinum“ (suure algustähega).
   4. Registreerumisel sisestatud aadress peab olema sama, kuhu saabuvad Teie American Expressi kaardi arved.
   5. Registreerumisel läheb vaja ka American Expressi kaarti ja autojuhiluba.
  • Majutus

   Fine Hotels & Resortsi programm

   • Parimad hinnad üle 770 suurepärases majutuskohas kõikjal maailmas
   • Mitmesugused preemiad (nt 100 dollarit toidu- ja joogikrediiti)
   • Võimaluse korral varane sisseregistreerimine
   • Võimaluse korral toa kategooria tõstmine
   • Hommikusöök kahele iga päev
   • Hiline väljaregistreerimine (kell 16)
   • Tasuta WiFi

   Programmi kuuluvad ainulaadseimad majutuspaigad sellistes kuulsates hotellikettides nagu Leading Hotels of the World, St. Regis Hotels, Luxury Collection, Dorchester Collection, Four Seasons Hotels and Resorts, Shangri-La Hotels ja teised.

   Palun tehke reserveering American Expressi Platinumi reisiteeninduse kaudu numbril 888 7888.

   Täpsem info ja tingimused: www.finehotelsresortdigital.com/internationalplatinum/2014

  • Elustiil

   Taste from American Express Invites Programm

   Saadaval üks järgmistest eripakkumistest:
   • Toidumenüü 20% soodsam
   • Tasuta eelroog
   • Tasuta pudel veini

   Nautige reisidel toitlustuseeliseid

   Proovige kohalikke toite ja eripakkumisi maailma põnevaimate linnade restoranides koos American Expressi Taste from American Express Invites programmiga. Soodustuste kasutamiseks öelge programmiga liitunud restoranides reserveeringut tehes, et olete American Expressi kaardi omanik, ja makske American Expressi kaardiga.

   Muutke oma järgmine reis veel suuremaks elamuseks koos American Expressi Taste from American Express Invites programmiga! Täieliku nimekirja programmiga liitunud linnadest, restoranidest ja eripakkumistest leiate aadressilt www.amexdiningprogram.com, kus saate kohe ka laua reserveerida. Samal aadressil saate tutvuda ka programmi täpsete tingimustega.

  Tasudes ostude eest Platinum krediitkaardiga teenite rohkem preemiapunkte kui ükskõik millise teise Swedbanki krediitkaardiga. Iga American Express Platinum krediitkaardiga makstud 4 € eest teenite ühe punkti ning kogutud preemiapunktid kehtivad tavapärase kahe aasta asemel
  viis aastat.

  Preemiapunktide eest saate tellida soodsaid pangateenuseid, valida mõnusaid kingitusi või teha annetusi. Lisaks saate valida kingitusi ka vaid American Express kaardiomanikele mõeldud kingituste seast.

  www.swedbank.ee/preemiapunktid

  1. ERAISIKULE Kehtivad alates 08.03.2018
  1.1 Vaba tagasimaksega krediitkaart(2)
  kuutasu 1,30EUR, kuni 25-aastastele k.a tasuta
  lisakaardi kuutasu 1,30 EUR
  aastane intress 19-22%
  viivis EKP intress + 8% aastas (1) (hetkel 0,022% päevas ja 8,00% aastas)
  1.2 Püsimaksega krediitkaart
  aastane intress 19-22%
  viivis EKP intress + 8% aastas (1) (hetkel 0,022% päevas ja 8,00% aastas)
  teade võlgnevusest 3 EUR
  1.3 Gold vaba tagasimaksega krediitkaart (3)
  kuutasu 4,96 EUR
  lisakaardi kuutasu 3,36 EUR
  aastane intress 17-20%
  viivis EKP intress + 8% aastas (1) (hetkel 0,022% päevas ja 8,00% aastas)
  teade võlgnevusest 3 EUR
  1.4 Visa Platinum krediitkaart (4)
  kuutasu 12,90 EUR
  lisakaardi kuutasu 10,90 EUR
  Visa Platinum lisapakett 160,20 EUR aastas (5)(13)
  aastane intress 14-17%
  viivis EKP intress + 8% aastas (1) (hetkel 0,022% päevas ja 8,00% aastas)
  Priority Pass salongikülastustasu
  Visa Platinum lisapaketiga kaardi valdajale tasuta
  Visa Platinum lisapaketita kaardi valdajale 27 USD külastaja kohta
  Visa Platinum kaardi valdaja kaaslastele 27 USD külastaja kohta
  1.5 Gold määratud tagasimaksega krediitkaart
  põhikaardi kuutasu 5,11 EUR
  lisakaardi kuutasu 2,56 EUR
  viivis EKP intress + 8% aastas (1) (hetkel 0,022% päevas ja 8,00% aastas)
  teade võlgnevusest 3 EUR
  1.6 Platinum määratud tagasimaksega krediitkaart
  aastatasu 127,82 EUR
  lisakaardi aastatasu 63,91 EUR
  viivis EKP intress + 8% aastas (1) (hetkel 0,022% päevas ja 8,00% aastas)
  teade võlgnevusest 3 EUR
  Priority Pass salongikülastustasu Platinum krediitkaardi omanikule ja kaaslastele 27 USD külastaja kohta
  1.7 American Express Blue krediitkaart (6, 7)
  kuutasu 1,60 EUR
  lisakaardi kuutasu 1,60 EUR
  aastane intress 17-20%
  viivis EKP intress + 8% aastas (1) (hetkel 0,022% päevas ja 8,00% aastas)
  1.8 American Express Gold krediitkaart (6, 8)
  kuutasu 10,50 EUR
  lisakaardi kuutasu 7 EUR
  aastane intress 16-19%
  viivis EKP intress + 8% aastas (1) (hetkel 0,022% päevas ja 8,00% aastas)
  Priority Pass salongikülastustasu 27 USD külastaja kohta
  1.9 American Express Platinum krediitkaart (6, 9)
  aastatasu 475 EUR
  lisakaardi aastatasu 320 EUR
  aastane intress 14%
  viivis EKP intress + 8% aastas (1) (hetkel 0,022% päevas ja 8,00% aastas)
  Priority Pass salongikülastustasu kaardiomanikule tasuta
  Priority Pass salongikülastustasu kaardiomaniku kaaslastele 27 USD külastaja kohta
  ÜLDISED TEENUSTE JA TEHINGUTE TASUD
  1. Kaardi avamise tasu
  kaardi avamine kontoris 2,50 EUR
  kaardi avamine internetipangas 1,50 EUR
  2. Tasumine äriettevõttes
  tasuta
  3. Sularaha sissemakse oma panga automaadis eurodes (10)
  kuni 5000 EUR ühes kalendrikuus tasuta; 0,25% summast, mis ületab 5000 EURkuus
  4. Sularaha väljavõtt
  1,92 EUR + 2,5% summast
  5. Ülekanne krediitkaardi limiidikontolt
  vastavalt pangaülekannete hinnakirjale
  6. Krediitkaardi asendamine
  7 EUR
  7. Tehingute väljavõte
  eelneva kuu kohta tasuta
  varasema kuu kohta 4 EUR kuu
  8. Krediitkaardilepingu muutmine (11)
  krediidilimiidi suurendamine kontoris 1% juurdetaotletavast limiidist, min 10 EUR
  krediidilimiidi suurendamine internetipangas 3,20 EUR
  lepingu muutmine kontoris 10 EUR (v.a kasutuslimiitide muutmine)
  lepingu muutmine internetipangas tasuta
  9. Krediitkaardi sulgemine
  tasuta
  10. Trahv suletud kaardi kasutamise eest
  65 EUR
  11. Kviitungi koopia (järelepärimine)
  tehingust Eestis 4 EUR
  tehingust välismaal 8 EUR
  12. Saldopäring ja väljavõte Swedbanki automaatidest Eestis
  tasuta
  13. Saldopäring teiste pankade automaatidest Eestis ja välismaal (12)
  0,32 EUR päring
  14. Alusetu tagasinõude esitamine
  tehingust Eestis 12 EUR
  tehingust välismaal 16 EUR (välismaal tehtud kaarditehingu vaidlustamisel võivad lisanduda kaardiorganisatsioonide kulud)
  15. Visa või MasterCardi abiteenuse kasutamine välismaal (ajutise krediitkaardi väljastamine välismaal)
  0-130 EUR vastavalt tegelikele kuludele
  16. Kaardi saatmine ühest kontorist teise (13)
  2,50 EUR
  17. Kaardi saatmine postiga
  Eesti Vabariigi piires tasuta
  18. Konverteerimistasu välisvaluutas tehtud tehingute eest (14)
  VISA või MasterCardi korral 1% tehingu summast
  American Expressi korral 0,5% tehingu summast
  19. Põhikaardi ja lisakaardi uuendamine
  tasuta
  20. Swedbanki ATM-ist välispankade pangakaardi äratoomine
  30 EUR
  2.1 Ärikliendi krediitkaart (15)
  avamistasu 5 EUR
  kuutasu 3 EUR
  aastane intress 18%
  viivis 0,2% päevas
  teade võlgnevusest 3 EUR
  2.2 Ärikliendi kuldkrediitkaart (16)
  avamistasu 10 EUR
  kuutasu 10 EUR
  aastane intress 14%
  viivis 0,2% päevas
  teade võlgnevusest 3 EUR
  Priority Pass salongikülastustasu 27 USD külastaja kohta
  2.3 Püsimaksega krediitkaart: Visa Business (17)
  avamise tasu esmasel taotlemisel ja uuendamisel tasuta
  kuuhooldustasu 1,30 EUR
  aastane intress 18%
  viivis 0,2% päevas
  ÜLDISED TEENUSTE JA TEHINGUTE TASUD
  1. Tasumine äriettevõttes tasuta
  2. Sularaha sissemakse oma panga automaadis eurodes (18) kuni 5000 EUR ühes kalendrikuus tasuta 0,25% summast, mis ületab 5000 EUR kuus
  3. Sularaha väljavõtt 1,92 EUR + 2,5% summast
  4. Ülekanne krediitkaardi limiidikontolt (19) vastavalt pangaülekannete hinnakirjale
  5. Kaardi asendamine 7 EUR
  6. Tehingute väljavõte
  eelneva kuu kohta tasuta
  varasema kuu kohta 4 EUR kuu
  7. Krediitkaardilepingu muutmine
  krediidilimiidi suurendamine kontoris 1% juurdetaotletavast limiidist, min 10 EUR
  lepingu muutmine 10 EUR (v.a kasutuslimiitide muutmine)
  lepingu muutmine internetipangas tasuta
  8. Krediitkaardi sulgemine tasuta
  9. Trahv suletud kaardi kasutamise eest 65 EUR
  10. Kviitungi koopia (järelepärimine)
  tehingust Eestis 4 EUR
  tehingust välismaal 8 EUR
  11. Saldopäring ja väljavõte Swedbanki automaatidest Eestis tasuta
  12. Saldopäring teiste pankade automaatidest Eestis ja välismaal (12) 0,32 EUR päring
  13. Alusetu tagasinõude esitamine
  tehingust Eestis 12 EUR
  tehingust välismaal 16 EUR (välismaal tehtud kaarditehingu vaidlustamisel võivad lisanduda kaardiorganisatsioonide kulud)
  14. Kaardi saatmine ühest kontorist teise (13) 2,50 EUR
  15. Visa või MasterCardi abiteenuse kasutamine välismaal (ajutise krediitkaardi väljastamine välismaal) 0-130 EUR vastavalt tegelikele kuludele
  16. Konverteerimistasu välisvaluutas tehtud tehingute eest (14) 1% tehingu summast
  17. Swedbanki ATM-ist välispankade pangakaardi äratoomine 30 EUR

  (1) Euroopa Keskpanga põhirefinantseerimis-operatsioonidele kohaldatav intressimäär (EKP intress). EKP intress avaldatakse Ametlikes Teadaannetes. Viivis võib muutuda 2 korda aastas (1. jaanuaril ja 1. juulil), kui on muutunud EKP intress.

  (2) Eraisiku vaba tagasimaksega krediitkaardi puhul kauba või teenuse eest kaardiga tasumisel ei arvesta pank intressi alates vastava kaardiga tehtud toimingu tegemisest kuni sama kuu viimase päevani (k.a), seejärel algab intressi arvestus. Limiidikontolt makse tegemisel ja sularaha väljavõtmisel algab intressi arvestus kohe.

  (3) Eraisiku Gold vaba tagasimaksega krediitkaardi puhul kauba või teenuse eest kaardiga tasumisel ei arvesta pank intressi alates vastava kaardiga tehtud toimingu tegemisest kuni samale kuule järgneva kuu 10. kuupäevani (k.a), seejärel algab intressi arvestus. Limiidikontolt makse tegemisel ja sularaha väljavõtmisel algab intressi arvestus kohe.

  (4) Eraisiku Visa Platinum krediitkaardiga kauba või teenuse eest tasumisel kehtib tehingu summale intressivaba periood kuni 40 päeva (ostust kuni maksepäevani). Limiidikontolt makse tegemisel ja sularaha väljavõtmisel algab intressi arvestus kohe.

  (5) Kui lisapaketi tellimise ja Visa Platinum krediitkaardi kehtivusaja lõppemise vahele jääb vähem kui aasta, siis debiteerib Swedbank lisapaketi eest täistasu.

  (6) American Express kaarte alates 01.07.2016 ei väljastata.

  (7) American Express Blue krediitkaardiga kauba või teenuse eest tasumisel kehtib tehingu summale intressivaba periood kuni 40 päeva (ostust kuni maksepäevani). Krediitkaardi limiidikontolt ülekande teostamisel algab intressi arvestus kohe.

  (8) American Express Gold krediitkaardiga kauba või teenuse eest tasumisel kehtib tehingu summale intressivaba periood kuni 40 päeva (ostust kuni maksepäevani). Krediitkaardi limiidikontolt ülekande teostamisel algab intressi arvestus kohe.

  (9) American Express Platinum krediitkaardiga kauba või teenuse eest tasumisel kehtib tehingu summale intressivaba periood kuni 50 päeva (ostust kuni maksepäevani). Krediitkaardi limiidikontolt ülekande teostamisel algab intressi arvestus kohe.

  (10) Võimalik punktide 1.1 – 1.4 nimetatud krediitkaartide puhul. Tasu võetakse sularaha sissemakse automaadis sissemakstud summalt, mis ületab ühe kalendrikuu jooksul 5 000 €. Teenustasu on kliendikohane ning arvutamise aluseks on üks kalendrikuu.

  (11) Kui krediitkaardi uuendamisel, taotluse alusel, toimub ka krediitkaardi krediidilimiidi ümardamine krediidilimiidi suurendamisena või alandamisena kuni 50 € (k.a.), siis sel juhul krediidilimiidi suurendamise ja alandamise eest krediidilimiidi muutmise tasu ei kaasne.

  (12) Välisriigis sõltub teenuse kättesaadavus välisriigi pangaautomaadi tehnilistest võimalustest ning teenust saab kasutada ainult Maestro/MasterCard kaartidega.

  (13) Hinnas sisaldub käibemaks 20%.

  (14) Lisandub igale kaardiga tehtud tehingu summale, kui kaardiga tehtud toiming on muus valuutas kui eurodes.

  (15) Ärikliendi krediitkaardiga kauba või teenuse eest tasumisel kehtib tehingu summale kuni 30 päevane intressivaba periood. Sularaha väljavõtmisel ja krediitkaardi limiidikontolt ülekande teostamisel algab intressi arvestus kohe.

  (16) Ärikliendi kuldkrediitkaardiga kauba või teenuse eest tasumisel kehtib tehingu summale kuni 40 päevane intressivaba periood. Sularaha väljavõtmisel ja krediitkaardi limiidikontolt ülekande teostamisel algab intressi arvestus kohe.

  (17) Alates 20.04.2016 uusi kaarte ei väljastata.

  (18) Võimalik püsimaksega krediitkaartide, ärikliendi krediitkaartide ja ärikliendi kuldkrediitkaartide puhul. Tasu võetakse sularaha sissemakse automaadis sissemakstud summalt, mis ületab ühe kalendrikuu jooksul 5 000 €. Teenustasu on kliendikohane ning arvutamise aluseks on üks kalendrikuu.

  (19) Võimalik ärikliendi krediitkaartide ja ärikliendi kuldkrediitkaartide puhul.

  Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.