American Express® Blue

American Express Blue
American Express® Blue krediitkaart tagab Teile:
  • 180-päevase ostukindlustuse;
  • rohkem paindlikkust rahaasjade korraldamisel;
  • suurepärased eripakkumised kõikjal maailmas;
  • enam kasulikke preemiapunkte.

Uusi kaarte enam ei väljastata.
Juba väljastatud kaarte, mille tähtaeg lõpeb enne septembrit 2018, saab kasutada kuni kehtivusaja lõpuni. Kaarte, mis aeguvad septembris 2018 ja hiljem, alates 01.09.2018 enam kasutada ei saa. Kõikide klientidega võtame aegsasti ühendust, et leida iga kliendi jaoks sobivaim lahendus.

180-päevane ostukindlustus

American Express Blue on sobiv krediitkaart neile, kes soovivad, et nende ostud oleksid kaitstud ootamatuste vastu. Kui ostate Blue kaardiga kestvuskaupu, kaitseb kaardi juurde kuuluv ostukindlustus neid automaatselt 180 päeva jooksul pärast ostu. Kindlustus kaitseb oste varguse, kadumise ja kahjustumise vastu ning toimib isegi juhul, kui ostetud esemega juhtub õnnetus Teie enda süül ja tootjagarantii ei kehti.

Näiteks aitab Blue ostukindlustus juhtudel, kui kogemata rikute ostetud rõiva, kaotate äsjaostetud sõrmuse või puruneb uue tahvelarvuti ekraan. Ostukindlustuse omavastutus on 30 eurot, seega on mõttekas kõik sellest summast kallimad tarbekaubad osta Blue kaardiga.

Ostukindlustust pakub Swedbank P&C Insurance AS. Tutvuge kindlustustingimustega ja vajaduse korral küsige nõu kindlustusspetsialistilt.

Ostukindlustuse kindlustussummad

Kindlustussummad on määratletud ühe kindlustatud eseme, ühe kindlustusjuhtumi ning ühe aasta kohta.

Üksik ese 1000 eurot
Üks kindlustusjuhtum 2000 eurot
Aasta 4000 eurot
Omavastutus iga kindlustusjuhtumi kohta on 30 eurot.

  • Kahjukäsitlus
  • 888 2111 (24h)