Swedbanki preemiaprogramm

Tellimuse esitamiseks logige internetipanka.

Anneta 1 euro - Haridus ja võrdsed võimalused

Haridus, maailma- ning mõttepildi kujundamine on palju enamat, kui esimese hooga arvata võiks. Toeta algatusi, mis aitavad luua inspireerivat arutelukeskkonda,  tuua õpilaste igapäevastesse tundidesse motiveeritud ja avatud inimesi, viia ellu kooliõpilaste lennukaid ideid või anda tuult tiibadesse maailmamuutvatele algatustele.

Sinu annetatud punktid toetavad järgmisi organisatsioone: Tagasi kooli, Noored Kooli, Arvamusfestival, Heateo SA, Junior Achievement, Eesti Asenduskodu Töötajate Liit, Serve the City, Eesti Inimõiguste KeskusEesti Vegan SeltsLoovHAEriline MaailmEesti Pagulasabi, MondoMust KastEesti Gaidide LiitIgale Lapsele PereCharity Pirital.

Kõik annetatud punktid jagatakse valdkonnas esindatud organisatsioonide vahel võrdselt – nii soovime pöörata laiemat tähelepanu valdkondadele tervikuna ning tõsta seeläbi teadlikkust kõikidest antud valdkonna organisatsioonidest ja projektidest. Südamlik tänu kõikidele senistele annetajatele!

1 euro 2 eurot 5 eurot 20 eurot 50 eurot

 

100 eurot

60 preemiapunkti eest annetad 1 € Haridusele ja võrdsetele võimalustele.

Kõikide organisatsioonide tegevust on võimalik toetada ka Swedbanki annetuskeskkonna kaudu, www.swedbank.ee/armastanaidataKõik annetused on teenustasuta.

Anneta 1 euro - Haridus ja võrdsed võimalused

Punktid
60
Tellimiseks kuni
31.05.2019