Swedbanki preemiaprogramm

Tellimuse esitamiseks logige internetipanka.

Anneta 1 euro - Looduskaitse ja loomad

Loodus ja loomad ei suuda ennast ise kaitsta. Seetõttu peab inimene seisma hea selle eest, et meie elukeskkond oleks puhas, metsad ja veekogud püsiksid liigirikkad ning hoolitsetud saaksid ka need loomad, kes hoolimatuse tõttu üksi on jäänud.Siin kategoorias olevad organisatsioonid on võtnud selle oma südameasjaks. 

Sinu annetatud punktid toetavad järgmisi organisatsioone: Kassiabi , Kasside Turvakodu, Eesti Loomakaitse Selts, Eestimaa Looduse Fond, Teeme Ära talgupäev, Varjupaikade MTÜMTÜ LoomusEesti OrnitoloogiaühingSaaremaa Lemmikloomade Turvakodu.

Kõik annetatud punktid jagatakse valdkonnas esindatud organisatsioonide vahel võrdselt – nii soovime pöörata laiemat tähelepanu valdkondadele tervikuna ning tõsta seeläbi teadlikkust kõikidest antud valdkonna organisatsioonidest ja projektidest. Südamlik tänu kõikidele senistele annetajatele!

1 euro 2 eurot 5 eurot 20 eurot 50 eurot

 

100 eurot

60 preemiapunkti eest annetad 1 € Looduskaitsele ja loomadele.

Kõikide organisatsioonide tegevust on võimalik toetada ka Swedbanki annetuskeskkonna kaudu, www.swedbank.ee/armastanaidataKõik annetused on teenustasuta.

Anneta 1 euro - Looduskaitse ja loomad

Punktid
60
Tellimiseks kuni
31.05.2019