Swedbanki preemiaprogramm

Tellimuse esitamiseks logige internetipanka.

Anneta 1 euro - Lapsed ja pered

Lapsed vajavad kasvamiseks armastust, hellust ja turvatunnet. Kahjuks on lapsi, kes on sellest mingil põhjusel ilma jäetud. Siin kategoorias on organisatsioonid, kelle tegevused on suunatud laste heaolu ja turvatunde suurendamiseks, et nad saaksid nautida lapsepõlve ning kasvukeskkonda, mida nad väärivad.

Sinu annetatud punktid toetavad järgmisi organisatsioone: Laste ja Noorte Kriisiprogramm, SA Kiusamise Vastu, SOS Lasteküla Eesti Ühing, Tartu Ülikooli Kliinikumi lastefond, Eesti Skautide Ühing, Dharma, Eesti Lasterikaste Perede Liit, Vanurite Eneseabi - ja Nõustamisühing, Minu Unistuste Päev, Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit, Isata Laste Heaks, MTÜ SEB Heategevusfond, RuaCrewIgale Lapsele PereCharity PiritalHeaolu ja Taastumise Kool.

Kõik annetatud punktid jagatakse valdkonnas esindatud organisatsioonide vahel võrdselt – nii soovime pöörata laiemat tähelepanu valdkondadele tervikuna ning tõsta seeläbi teadlikkust kõikidest antud valdkonna organisatsioonidest ja projektidest. Südamlik tänu kõikidele senistele annetajatele!

1 euro 2 eurot 5 eurot 20 eurot 50 eurot


100 eurot

60 preemiapunkti eest annetad 1 € Lastele ja peredele.

Kõikide organisatsioonide tegevust on võimalik toetada ka Swedbanki annetuskeskkonna kaudu, www.swedbank.ee/armastanaidataKõik annetused on teenustasuta.

Anneta 1 euro - Lapsed ja pered

Punktid
60
Tellimiseks kuni
31.05.2019