Swedbanki preemiaprogramm

Tellimuse esitamiseks logige internetipanka.

Anneta 1 euro - Toimetulek ja tervis

Ideaalses maailmas ei ole haiguseid ega muresid igapäevase toimetuleku osas. Me ei saa muuta üleöö maailma, kuid saame muuta maailma nende inimeste jaoks, kes seda kõige enam vajavad. Mõnikord on selleks oskused ja teadmised, teinekord konkreetne materiaalne abi.

Sinu annetatud punktid toetavad järgmisi toimetuleku ja tervisega seotud organisatsioonide tegevust: Maarja Küla, Eesti Toidupank, Eesti Pimemassööride Ühing, Terve Eesti, Tallinna Lastehaigla Toetusfond, Sünni-ja Imetamise Tugiühing, Eesti Seksuaaltervise Liit, Eesti Vähiliit, Tallinna ja Harjumaa Autismiühing, Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfond, AIDSi Tugikeskus, Kingitud Elu, Kodukotus, AvitusLahendus.netVaikuseminutidEesti Sclerosis Multiplexi Ühing

Kõik annetatud punktid jagatakse valdkonnas esindatud organisatsioonide vahel võrdselt – nii soovime pöörata laiemat tähelepanu valdkondadele tervikuna ning tõsta seeläbi teadlikkust kõikidest antud valdkonna organisatsioonidest ja projektidest. Südamlik tänu kõikidele senistele annetajatele!

1 euro 2 eurot 5 eurot 20 eurot 50 eurot

 

100 eurot

60 preemiapunkti eest annetad 1 € Toimetulekule ja tervisele.

Kõikide organisatsioonide tegevust on võimalik toetada ka Swedbanki annetuskeskkonna kaudu, www.swedbank.ee/armastanaidataKõik annetused on teenustasuta.

Anneta 1 euro - Toimetulek ja tervis

Punktid
60
Tellimiseks kuni
31.05.2019