Swedbanki preemiaprogramm

Tellimuse esitamiseks logige internetipanka.

Swedbanki raamat "Tuleviku majandus“

Alec Ross (sündinud 1971) on jõudnud paljude maailma arengut suunavate poliitikute ja sündmuste keskele. Ta oli Barack Obama valimiskampaania ajal tema tehnoloogia- ja innovatsioonistrateegia juht ning hiljem riigisekretär Hillary Clintoni innovatsiooninõunik. Ross vaatleb tehnoloogia rolli ühiskondade ja elukorralduse arengus laiemalt ning on võidelnud interneti ja infovabaduse eest nii USA-s, Liibüas kui ka Süürias.

Rossi raamat pole utoopia ega antiutoopia. Enne raamatu kirjutamist töötas autor ametites, mis tõid kaasa väga palju reisimist ja erinevate majandussüsteemide uurimist: kilomeetritesse arvestatuna tegi ta 25 ringi ümber Maa.

Alec Ross leiab, et tsükkel fantaasia – innovatsioon – äriline rakendamine toimib kõige paremini avatud ühiskondades, kus soovitakse ja ka suudetakse muutustega kohaneda. See raamat seisab paindlikkuse ja elukestva õppe eest.

See on raamat kõigile, kes tahavad õppida ja õpetada. Ross usub, et me ei suuda tulevikku pea üldse kontrollida, ent peame siiski andma parima, et meie lapsed saaksid homses maailmas hakkama.

Robert Kitt
Swedbanki juhatuse esimees

Kingitus saadetakse Teile tähitud postiga koju hiljemalt 16.04.2017
Tellitud kingitust postitatakse ainult Eestimaa piires.

Punktid
860
Kingitusi on limiteeritud koguses
1
Tellimiseks kuni
09.04.2017