Swedbanki preemiaprogramm

Tellimuse esitamiseks logige internetipanka.

Anneta 1 euro – Tugev ühiskond

Tugeva ühiskonna kategoorias toetad erinevaid organisatsioone, kes on südameasjaks võtnud mõne Eesti ühiskonna sotsiaalse grupi huvide eest seismise ning elu paremaks muutmise. Toeta algatusi, mis tegelevad näiteks eakate elukvaliteedi parandamisega, vaesuses elavatele peredele toiduabi pakkumisega või koduvägivalla all kannatavatele naistele lootuse ja abi pakkumisega.

Sinu annetatud punktid toetavad järgmisi organisatsioone: Dokfoto Keskus, Ida-Virumaa Naiste Tugikeskus, MTÜ Seltsiks Sinule, Eesti Toidupank, SA Eesti Inimõiguste Keskus, MTÜ Elu DementsusegaTLPO Kodukotus, Päästeliit, Heateo SA

Kõik annetatud punktid jagatakse valdkonnas esindatud organisatsioonide vahel võrdselt – nii soovime pöörata laiemat tähelepanu valdkondadele tervikuna ning tõsta seeläbi teadlikkust kõikidest antud valdkonna organisatsioonidest ja projektidest. Südamlik tänu kõikidele senistele annetajatele!

2 eurot 5 eurot 20 eurot 50 eurot


100 eurot

 

60 preemiapunkti eest annetad 1 € valdkonnale Tugev ühiskond.

Kõikide organisatsioonide tegevust on võimalik toetada ka Swedbanki annetuskeskkonna kaudu, www.swedbank.ee/armastanaidataKõik annetused on teenustasuta.

Anneta 1 euro – Tugev ühiskond

Punktid
60
Tellimiseks kuni
31.05.2020