Swedbanki preemiaprogramm

Tellimuse esitamiseks logige internetipanka.

Anneta 1 euro – Loomad ja loodus

Loodus ja loomad ei suuda ennast ise kaitsta. Seetõttu peab inimene seisma hea selle eest, et meie elukeskkond oleks puhas, metsad ja veekogud püsiksid liigirikkad ning hoolitsetud saaksid ka need loomad, kes hoolimatuse tõttu üksi on jäänud.Siin kategoorias olevad organisatsioonid on võtnud selle oma südameasjaks. 

Sinu annetatud punktid toetavad järgmisi organisatsioone: Varjupaikade MTÜ, Eesti Loomakaitse Selts, SA Eestimaa Looduse Fond, MTÜ Nähtamatud Loomad, Eestimaa Loomakaitse Liit, MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu, MTÜ Loomus, Assisi Franciscuse MTÜ (Tartu Koduta Loomade Varjupaik), Eesti Ornitoloogiaühing.

Kõik annetatud punktid jagatakse valdkonnas esindatud organisatsioonide vahel võrdselt – nii soovime pöörata laiemat tähelepanu valdkondadele tervikuna ning tõsta seeläbi teadlikkust kõikidest antud valdkonna organisatsioonidest ja projektidest. Südamlik tänu kõikidele senistele annetajatele!

2 eurot 5 eurot 20 eurot 50 eurot


100 eurot

60 preemiapunkti eest annetad 1 € valdkonnale Loomad ja loodus.

Kõikide organisatsioonide tegevust on võimalik toetada ka Swedbanki annetuskeskkonna kaudu, www.swedbank.ee/armastanaidataKõik annetused on teenustasuta.

Anneta 1 euro – Loomad ja loodus

Punktid
60
Tellimiseks kuni
31.10.2020