Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient

Päikesepaneelide laen

Las päike tasub Sinu elektriarveid!

Et saaksid alustada ise päikeseenergiast elektri tootmisega, pakume laenu päikesepaneelide ostuks.

 • Laenu saad kasutada nii paneelide ostuks kui paigaldamiseks.
 • Fikseeritud intress 4,9%.
 • Taastuvenergia kasutamine on soodsam Sulle ja jätkusuutlik meie planeedile.
Täitke laenutaotlus
Elektrikulu on arvutatud keskmise elektri kilovatt-tunni (kWh) hinna järgi. Paigaldatavate päikesepaneelide soovituslik võimsus on arvutatud eeldusel, et Sinu suvine elektritarbimine on samal tasemel aasta keskmise tarbimisega.
Päikesepaneelide optimaalse võimsuse arvutamiseks soovitavad eksperdid arvesse võtta elektrienergia tarbimist suvekuudel, et toodetud elektrienergia kataks tarbitud elektrienergia koguse. Hinnanguliselt toodetakse 1 kW päikesepaneeliga suveperioodil umbes 130 kWh elektrienergiat kuus.
Ekspertide sõnul on 1 kW päikesepaneeli eeldatav ostu- ja paigalduskulu u 1400 €, kuid kulud võivad erineda olenevalt paneelide tüübist, võimsusest ja paigalduskohast.

Laenuvõimalused

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest.
Elektrienergia näitajate arvutused on ligikaudsed. Päikesepaneelide tasuvuse ning nende ostu- ja paigalduskulude arvutused on umbkaudsed ja sõltuvad kliendi vajadustest. Arvutused ei sisalda võimalikke tulevasi kulusid, näiteks hoolduskulusid. Pikaajaline arvutus on tehtud eeldusel, et elektrihind ei muutu järgneva 25 aasta jooksul.

Sinu kokkuhoid

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

Laen

 • 0
 • 0
Täitke laenutaotlus
 • Laen sobib päikesepaneelide ostuks ja paigaldamiseks Sinu majale, katusele või maale.
 • Intress on soodsam kui teistel väikelaenudel. Fikseeritud intress on kõigest 4,9%.
 • Laenu saad võtta kuni 10 aastaks. Mida pikem periood, seda väiksem on kuumakse.

Hea teada! Enne taotlemist oleks hea, kui tead, millise ettevõtte käest plaanid päikesepaneelid osta ja kui palju soovid raha laenata.

Taotle kõigest 4 lihtsa sammuga

 1. Täida taotlus internetipangas.
 2. Vastuse saad SMSi või telefonikõne teel.
 3. Sõlmi leping.
 4. Raha laekub kontole kohe pärast lepingu sõlmimist.
 • Laenusumma 3 000-20 000 €;
 • Fikseeritud intress 4,9%;
 • Lepingutasu 1% laenusummast, kuid vähemalt 100 €;
 • Tagatist ega sissemakset ei ole vaja;
 • Sinu poole aasta keskmine sissetulek peab olema vähemalt 600 € kuus, koos kaastaotlejaga kokku vähemalt 950 € kuus.
 • Laenu saamise eeldus on, et laenusaaja nimel on kinnistusraamatusse kantud kinnisvara.
 • Laenusumma tagasimaksmine toimub annuiteetgraafiku alusel, kokkulepitud tähtaja jooksul kindlate kuumaksetena.
 • Laenu periood võib olla 6 kuud kuni 10 aastat.
 • Võimalus laen enne tähtaega tasuta tagasi maksta.
 • Pärast lepingu sõlmimist on Sul kohustus osta ja paigaldada päikesepaneelid, kasutades selleks vähemalt 90% laenusummast.
 • Saada koopia elektri tagasiostu lepingust või leping päikesepaneelide tootjaga hiljemalt 90 päeva jooksul aadressile solar@swedbank.ee.
 • Kui Sa ei täida lepingust tulenevaid tingimusi ega kasuta laenuraha sihtotstarbeliselt, rakendub Sulle laenuintress 19%.

Eesti Energia

Muretult ideest teostuseni! Eesti Energiast saad kvaliteetsed päikesepaneelid ja seadmed ning igakülgse toetuse kogenud spetsialistidelt. Nii on mugav toota ise oma kodule 100% keskkonnasõbralikku elektrit ja säästa seejuures raha.

Elektrum

Elektrumist saad päikesejaama eriti mugavalt „võtmed kätte“ täislahendusena. Tarnime ja paigaldame kiiresti kõrge kvaliteediga seadmed, mis vastavad Sinu energiatarbimisele kõige paremini.

Solen

Soleni päikesepaneelidega rõdupiirded on nutikas valik elektrienergia tootmiseks oma kodu rõdudelt. Tavapiirded on hoonel alati kulu, kuid kui panna need raha teenima on hea võimalus oma kulutus tagasi teenida.
Pane oma rõdu raha teenima!

Roofit.solar

Roofit.solar elektrit tootvad päikesekatused ühendavad kvaliteetse katusematerjali ja moodsa elektrit tootva päikesepaneelide süsteemi. Integreeritud 2-in-1 lahendus on säästlik nii rahakotile kui ka loodusele.

E-Service

E-Service spetsialistide abiga saad endale valida „võtmed kätte“ päikesejaama lahenduse või ainult Sulle vajalikud seadmed ja teenused. Panusta puhtamasse elukeskkonda ja vali päikesejaam E-Servicest.

Naps Solar Estonia

Naps on Eestis üks vanimaid ja suurimaid tegijaid päikeseenergia valdkonnas. Pakume Eestis ja ka Aasias toodetud tippkvaliteediga päikesepaneele ja teisi suurepärase tootlikkusega päikeseenergia täislahendusi kõikide paigaldusviiside puhul.

SigmaSystems

SigmaSystems projekteerib, paigaldab ja seadustab sõltuvalt asukohast ja elektritarbimisest sobilikema päikeseelektrisüsteemi. Oma töös kasutab SigmaSystems kvaliteetseid ja kaasaegseid tooteid ning lahendusi. Tulemuseks on kena ja toimiv süsteem pikkadeks aastateks.

City Kliima

Pakume Sharp päikesepaneele, mis põhinevad unikaalsel tehnoloogial ja on loodud mõeldes meie tulevikule. Sharp muudab päikeseenergia kasutamise efektiivsemaks ka siis, kui paneelid asuvad maapinnal.

Eesti Energia

Eesti Energia pakub päikesepaneelide täisteenust. Leiame just Sulle sobivaima lahenduse, taotleme vajalikud load, aitame võrgulepingu sõlmimisel ning nõustame riiklikke toetusskeemide osas, mis aitavad taastuvenergialahenduste rahastamisel. Lisaks ostame kodustest elektritarbimisest üle jääva elektri tagasi.

Elektrum

Meie päikesejaam Päikese Klõps on eriti mugav täisvalmis lahendus, mis pakub energiatootmiseks vajalikke kvaliteetseid seadmekomplekte ja nende kiiret paigaldust. Toetame Sind igakülgselt kogu asjaajamisel kuni energiatootmine on käima läinud. Pakume enda tarbest ülejääva elektri tagasiostuvõimalust ning jaama rajamisel selgeid hinna- ja garantiitingimusi!

Päikeseelektrijaamad on investeering rohelisemasse tulevikku. Soodsate tingimuste korral võimaldab päikesejaam saavutada kuni 70% madalamad elektrikulud (alates sisselülitamise päevast). Toodad iseseisvalt rohelist energiat ja muutud sõltumatuks turumuutustest tulenevatest hinnakõikumistest.


Koostöös:

Tallink Spa & Conference Hotel

Solen

Solen on taastuvenergiale suunatud ettevõte, mis on keskendunud ehitisintegreeritud päikeseenergia süsteemide täislahenduse pakkumisele.

Traditsiooniliselt näeme päikesepaneele majade katustel või suurel maalapil. Ole nutikas ja pane oma rõdu energiat tootma! Nii kasutad hoone pinda efektiivselt ära, toodad elektrit päikeseenergiast ning teenid tasa hoone jooksvaid kulusid. Lisaks päikesepaneelidele saad ka innovaatilise ja nõuetele vastava rõdu või terrassipiirde.

Soleni integreeritud päikesepaneelidega rõdupiirded sobivad nii era- kui kortermajadele!

Solen

Roofit.solar

Roofit.solar – katused, mis toodavad elektrit!

Tuleviku päikesepaneelid

Integreeritud 2-in-1 lahendus on säästlik nii rahakotile kui loodusele, sest päikesepaneelidele lisaks ei ole vaja osta traditsioonilist katusematerjali. Elektrit tootev element on juba katusepaneeli sisse paigaldatud. Tänu uudsele lähenemisele säilib katuse traditsiooniline välimus ning paneelid sobivad ka ajaloolistele hoonetele.

Rahvusvaheliselt auhinnatud Eesti innovatsioon

Roofit.solar on võitnud mitmeid mainekaid auhindu, sealhulgas Euroopa keskkonnasõbraliku ettevõtte auhind, Swedish Steel Prize 2019 ning valitud 100 maailma parima energeetika idufirma hulka. Roofiti katuseid võib leida kümnest erinevast riigist.

Tasuv investeering

Päikesekatus on lisaks keskkonnasõbralikkusele ka tasuv investeering, sest see maksab kinni nii oma maksumuse kui ka ülejäänud katuse paigaldusega seotud kulutused. Toodetud elektrit saab kasutada oma kodu tarbeks või müüa tagasi elektrivõrku. See on katus, mis teenib raha.

Roofit

E-Service

E-Service pakub päikeseelektrijaamade ehitamisel täisteenust ja on abiks ka elektrivõrguga liitumise väljaehitamisel. Kõik tööd teostatakse professionaalsete töötajate abiga. E-Service missiooniks on pakkuda oma klientidele ja koostööpartneritele kvaliteetset ning paindlikku teenust kõikides elektrit puudutavates küsimustes.

Milleks päikesejaama rajada?

Päikeseelektrijaama rajamine on üks riskivabamaid investeeringuid, kuid suur panus puhtamasse elukeskkonda. Ise päikesepaneelidega elektrit tootes ei pea tasuma elektrimüüjale elektri eest, võrguettevõtjale võrgutasu ega riigile makse. Ülejääva elektri saab aga müüa tagasi elektrivõrku. Samal ajal põletatakse energia saamiseks vähem fossiilseid kütuseid, paraneb hoone energiaklass ja tõuseb kinnisvara väärtus.

Seadmed ja garantii

E-Service kasutab päikesejaamade rajamisel eelkõige Huawei tipptehnoloogia seadmeid (inverterid, akud) ning esmaklassilisi (Tier 1 reitinguga) päikesepaneele erinevatelt tootjatelt. Paneelidel on 12 aasta pikkune tootjagarantii ja 25 aasta pikkune tootlikkuse garantii. Oma töödele annab E-Service 2 aastase garantii.

E-Service

Naps Solar Estonia

Meil on üle 40 aasta kogemust päikeseenergia valdkonnas ja seepärast võime julgelt väita, et teame päikesepaneelidest kõike. Leiame alati kliendile kõige optimaalsema lahenduse ideest teostuseni. Lisaks anname nõu, kuidas taotleda erinevaid toetusi. Aitame soovi korral päikesejaama paigaldamiseks vajaminevate lubade ning dokumentatsiooniga. Toodame päikesepaneele ka eritellimusena.

Tänu oma tootmistegevusele suudame mõõta päikesepaneelide täpset võimsust, tuvastada mikropragusid ja hinnata paneelide kvaliteeti. Lisaks toodete kvaliteedile paneme suurt rõhku ka paigalduse kvaliteedile. Tehtud paigaldusele on garantii vähemalt 2 aastat, inverteritele 5 aastat, päikesepaneelidel 13 aastat ning võimsusgarantii kestab tootest olenevalt 26 või 30 aastat. Küsi julgelt rohkem infot!


Koostöös:

Naps Solar Estonia

SigmaSystems

SigmaSystems OÜ tegutseb päikeseelektri valdkonnas alates 2013. aastast ning on Päikeseelektri Assotsiatsiooni asutajaliige. Väikeettevõttena on SigmaSystems paindlik, kiire, kliendikeskne ja efektiivne. Lisaks aitab ja juhendab SigmaSystems vajadusel ka erinevate investeeringutoetuste taotlemisega (KredEx, PRIA).

Päikesejaama planeerimisel on väga oluline kõrvutada planeeritava päikesejaama prognoositavat toodangut tegeliku päevase tarbimisega. Üle toota ja vaid börsihinnaga energiat võrku müüa ei ole nii kasulik kui toodetud energia kohapeal ära tarvitada. Selleks pakub SigmaSystems erinevaid võimalusi. Näiteks ülejääva energia suunamine sooja vee tootmiseks või akupankadega lahendus, mille puhul tekib võimalus kasutada toodetud elektrit ka siis, kui päike on selleks päevaks loojunud. Võta päikesest maksimum SigmaSystems abiga.

SigmaSystems

City Kliima

Küsi meilt hinnapakkumist päikesepaneelide terviklahendusele. Kui soetad Sharp päikesepaneelid, kehtib Sinu ostule 15-aastane tehasegarantii ning 25-aastane paneelide võimsuse vähenemise garantii.

Sulle võiksid huvi pakkuda ka

Energiatõhusaid lahendusi maja renoveerimisel aitab ellu viia Kodu energiatõhususe laen.

Laen, mis aitab Sinu plaanid ellu viia.

Sobib uue auto ostuks. Vaata ka hübriidide ja elektriautode eripakkumist.

Kui Sul on plaanis laenata kodu remondiks rohkem kui 5000 €, loe lähemalt Kodu väikelaenu kohta.

Swedbank logo

Internet Exploreriga ei saa internetipanka avada.

Palun kasuta Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i.

Alates 23. märtsist ei ole võimalik Internet Exploreri veebibrauseri kaudu Swedbanki internetipanka avada.

Internet Exploreri kaudu ei saa teha ega kinnitada Swedbanki makseid ka teistel veebilehtedel.

Soovitame kasutada Internet Exploreri asemel Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i uusimat versiooni. Nende seadistamise juhendid leiad siit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klienditugi - Инфо и помощь - Customer service: +372 6 310 310

Swedbank
 • Teie operatsioonsüsteem ja veebilehitseja ei ole kaasaegne ega toetatud Swedbank internetipanga poolt. Palun uuendage oma operatsioonsüsteem ja veebilehitseja või pöörduge vastava IT tehnilise spetsialisti poole.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Oled internetipangast välja logitud!

Kui Sul on küsimusi või ettepanekuid, saada need meile pangateatega. Sinu arvamus on meile tähtis!

Turvaliseks lahkumiseks sulge kõik brauseri aknad!

Parimate soovidega
Swedbank