Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient

Päikesepaneelide laen

Las päike tasub Sinu elektriarveid!

Et saaksid alustada ise päikeseenergiast elektri tootmisega, pakume laenu päikesepaneelide ostuks.

 • Laenu saad kasutada nii paneelide ostuks kui paigaldamiseks.
 • Fikseeritud intress 4,9%.
 • Taastuvenergia kasutamine on soodsam Sulle ja jätkusuutlik meie planeedile.
Täitke laenutaotlus
Elektrikulu on arvutatud keskmise elektri kilovatt-tunni (kWh) hinna järgi. Paigaldatavate päikesepaneelide soovituslik võimsus on arvutatud eeldusel, et Sinu suvine elektritarbimine on samal tasemel aasta keskmise tarbimisega.
Päikesepaneelide optimaalse võimsuse arvutamiseks soovitavad eksperdid arvesse võtta elektrienergia tarbimist suvekuudel, et toodetud elektrienergia kataks tarbitud elektrienergia koguse. Hinnanguliselt toodetakse 1 kW päikesepaneeliga suveperioodil umbes 130 kWh elektrienergiat kuus.
Ekspertide sõnul on 1 kW päikesepaneeli eeldatav ostu- ja paigalduskulu u 1400 €, kuid kulud võivad erineda olenevalt paneelide tüübist, võimsusest ja paigalduskohast.

Laenuvõimalused

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest.
Elektrienergia näitajate arvutused on ligikaudsed. Päikesepaneelide tasuvuse ning nende ostu- ja paigalduskulude arvutused on umbkaudsed ja sõltuvad kliendi vajadustest. Arvutused ei sisalda võimalikke tulevasi kulusid, näiteks hoolduskulusid. Pikaajaline arvutus on tehtud eeldusel, et elektrihind ei muutu järgneva 25 aasta jooksul.

Sinu kokkuhoid

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

Laen

 • 0
 • 0
Täitke laenutaotlus
 • Laen sobib päikesepaneelide ostuks ja paigaldamiseks Sinu majale, katusele või maale.
 • Intress on soodsam kui teistel väikelaenudel. Fikseeritud intress on kõigest 4,9%.
 • Laenu saad võtta kuni 10 aastaks. Mida pikem periood, seda väiksem on kuumakse.

Hea teada! Enne taotlemist oleks hea, kui tead, millise ettevõtte käest plaanid päikesepaneelid osta ja kui palju soovid raha laenata.

Taotle kõigest 4 lihtsa sammuga

 1. Täida taotlus internetipangas.
 2. Vastuse saad SMSi või telefonikõne teel.
 3. Sõlmi leping.
 4. Raha laekub kontole kohe pärast lepingu sõlmimist.
 • Laenusumma 3 000-20 000 €;
 • Fikseeritud intress 4,9%;
 • Lepingutasu 1% laenusummast, kuid vähemalt 100 €;
 • Tagatist ega sissemakset ei ole vaja;
 • Sinu poole aasta keskmine sissetulek peab olema vähemalt 600 € kuus, koos kaastaotlejaga kokku vähemalt 950 € kuus.
 • Laenu saamise eeldus on, et laenusaaja nimel on kinnistusraamatusse kantud kinnisvara.
 • Laenusumma tagasimaksmine toimub annuiteetgraafiku alusel, kokkulepitud tähtaja jooksul kindlate kuumaksetena.
 • Laenu periood võib olla 6 kuud kuni 10 aastat.
 • Võimalus laen enne tähtaega tasuta tagasi maksta.
 • Pärast lepingu sõlmimist on Sul kohustus osta ja paigaldada päikesepaneelid, kasutades selleks vähemalt 90% laenusummast.
 • Saada koopia elektri tagasiostu lepingust või leping päikesepaneelide tootjaga hiljemalt 90 päeva jooksul aadressile solar@swedbank.ee.
 • Kui Sa ei täida lepingust tulenevaid tingimusi ega kasuta laenuraha sihtotstarbeliselt, rakendub Sulle laenuintress 19%.

Eesti Energia

Muretult ideest teostuseni! Eesti Energiast saad kvaliteetsed päikesepaneelid ja seadmed ning igakülgse toetuse kogenud spetsialistidelt. Nii on mugav toota ise oma kodule 100% keskkonnasõbralikku elektrit ja säästa seejuures raha.

City Kliima

Pakume Sharp päikesepaneele, mis põhinevad unikaalsel tehnoloogial ja on loodud mõeldes meie tulevikule. Sharp muudab päikeseenergia kasutamise efektiivsemaks ka siis, kui paneelid asuvad maapinnal.

Elektrum

Elektrumist saad päikesejaama eriti mugavalt „võtmed kätte“ täislahendusena. Tarnime ja paigaldame kiiresti kõrge kvaliteediga seadmed, mis vastavad Sinu energiatarbimisele kõige paremini.

Naps Solar Estonia

Naps on Eestis üks vanimaid ja suurimaid tegijaid päikeseenergia valdkonnas. Pakume Eestis ja ka Aasias toodetud tippkvaliteediga päikesepaneele ja teisi suurepärase tootlikkusega päikeseenergia täislahendusi kõikide paigaldusviiside puhul.

SolarStone

SolarStone toodab katusekattematerjale, mis näevad välja traditsioonilised, kuid toimivad kui päikesepaneelid. SolarStone'i tooted saab kombineerida kivi, pleki vm traditsioonilise materjaliga, ning on täna kahtlemata nr 1 valik mõistliku ning praktilise katuse ehitamisel.

Solen

Soleni päikesepaneelidega rõdupiirded on nutikas valik elektrienergia tootmiseks oma kodu rõdudelt. Tavapiirded on hoonel alati kulu, kuid kui panna need raha teenima on hea võimalus oma kulutus tagasi teenida.
Pane oma rõdu raha teenima!

Eesti Energia

Eesti Energia pakub päikesepaneelide täisteenust. Leiame just Sulle sobivaima lahenduse, taotleme vajalikud load, aitame võrgulepingu sõlmimisel ning nõustame riiklikke toetusskeemide osas, mis aitavad taastuvenergialahenduste rahastamisel. Lisaks ostame kodustest elektritarbimisest üle jääva elektri tagasi.

City Kliima

Küsi meilt hinnapakkumist päikesepaneelide terviklahendusele. Kui soetad Sharp päikesepaneelid, kehtib Sinu ostule 15-aastane tehasegarantii ning 25-aastane paneelide võimsuse vähenemise garantii.

Elektrum

Meie päikesejaam Päikese Klõps on eriti mugav täisvalmis lahendus, mis pakub energiatootmiseks vajalikke kvaliteetseid seadmekomplekte ja nende kiiret paigaldust. Toetame Sind igakülgselt kogu asjaajamisel kuni energiatootmine on käima läinud. Pakume enda tarbest ülejääva elektri tagasiostuvõimalust ning jaama rajamisel selgeid hinna- ja garantiitingimusi!

Päikeseelektrijaamad on investeering rohelisemasse tulevikku. Soodsate tingimuste korral võimaldab päikesejaam saavutada kuni 70% madalamad elektrikulud (alates sisselülitamise päevast). Toodad iseseisvalt rohelist energiat ja muutud sõltumatuks turumuutustest tulenevatest hinnakõikumistest.


Koostöös:

Tallink Spa & Conference Hotel

Naps Solar Estonia

Meil on üle 40 aasta kogemust päikeseenergia valdkonnas ja seepärast võime julgelt väita, et teame päikesepaneelidest kõike. Leiame alati kliendile kõige optimaalsema lahenduse ideest teostuseni. Lisaks anname nõu, kuidas taotleda erinevaid toetusi. Aitame soovi korral päikesejaama paigaldamiseks vajaminevate lubade ning dokumentatsiooniga. Toodame päikesepaneele ka eritellimusena.

Tänu oma tootmistegevusele suudame mõõta päikesepaneelide täpset võimsust, tuvastada mikropragusid ja hinnata paneelide kvaliteeti. Lisaks toodete kvaliteedile paneme suurt rõhku ka paigalduse kvaliteedile. Tehtud paigaldusele on garantii vähemalt 2 aastat, inverteritele 5 aastat, päikesepaneelidel 13 aastat ning võimsusgarantii kestab tootest olenevalt 26 või 30 aastat. Küsi julgelt rohkem infot!


Koostöös:

Naps Solar Estonia

Miks valida SolarStone’i päikesekatus?

SolarStone®-i ehitisintegreeritavad paneelid sobituvad erinevate katusematerjalidega ning kaugelt vaadates ei pruugi arugi saada, et katusel on midagi teisiti.

Mis kõige parem – paneelid toimivad 2in1 põhimõttel. Taastuvenergiat tootvate paneelidega tagame ühtlasi kokkuhoiu mistahes traditsioonilise katusematerjali ja selle ebatarviliku paigalduse pealt.

Ressursisäästliku lahendusega teeme teene loodusele ja muudame katuseehituse kulukomponendist tuluallikaks. Kui traditsiooniliselt on maja kulu, siis SolarStone’i päikesekatus võimaldab muidu ebapraktiline katusepind reaalselt tulu tootma panna ning erinevalt tavakatusest on sellel ka tasuvusaeg.

Toodetud Eestis

SolarStone®-i päikesepaneelid on toodetud Eestis, kasutades kaasaegsemaid PV tööstuse komponente. Tootmine asub Viljandis 1200 m² pinnal, kuhu saab etteteatamisel külla tulla ja tootevalikuga tutvuda.

Kogu tootmisprotsess alates fotoelementide jootmisest kuni valmismoodulite raamimiseni toimub ühe katuse all – paneelide valmistamisega on seotud maailmatasemel tiim.

Paneelid paigaldame meie või teevad seda meie koostööparterid. Referentsobjekte leiab tänaseks igast Eesti otsast ja kuuest välisriigist. Kokku oleme praeguseks ehitanud ca 400 katust.

Paigaldus

Paneelide paigaldamiseks ei ole tarvis kalleid kandureid. Paneelimoodulid paigaldatakse katusematerjali asemel õige sammuga roovile, ühendatakse juhtmed, inverter ning voilà! Päikesekatus on tasuvaim investeering juhul, kui suudetakse ise võimalikult palju omatoodetud


Koostöös:

SolarStone logo

SolarStone

Solen

Solen on taastuvenergiale suunatud ettevõte, mis on keskendunud ehitisintegreeritud päikeseenergia süsteemide täislahenduse pakkumisele.

Traditsiooniliselt näeme päikesepaneele majade katustel või suurel maalapil. Ole nutikas ja pane oma rõdu energiat tootma! Nii kasutad hoone pinda efektiivselt ära, toodad elektrit päikeseenergiast ning teenid tasa hoone jooksvaid kulusid. Lisaks päikesepaneelidele saad ka innovaatilise ja nõuetele vastava rõdu või terrassipiirde.

Soleni integreeritud päikesepaneelidega rõdupiirded sobivad nii era- kui kortermajadele!

Solen

Sulle võiksid huvi pakkuda ka

Energiatõhusaid lahendusi maja renoveerimisel aitab ellu viia Kodu energiatõhususe laen.

Laen, mis aitab Sinu plaanid ellu viia.

Sobib uue auto ostuks. Vaata ka hübriidide ja elektriautode eripakkumist.

Kui Sul on plaanis laenata kodu remondiks rohkem kui 5000 €, loe lähemalt Kodu väikelaenu kohta.

Oled internetipangast välja logitud!

Kui Sul on küsimusi või ettepanekuid, saada need meile pangateatega. Sinu arvamus on meile tähtis!

Turvaliseks lahkumiseks sulge kõik brauseri aknad!

Parimate soovidega
Swedbank