Väikelaen

Lepingutasu
tagasi!

Väikelaen sobib kõikide Sinu soovide ja plaanide elluviimiseks

  • Intress alates 15%
  • Raha kohe kontole
  • Võimalus laen ennetähtaegselt tagasi maksta
  • Tagatist ei ole vaja

Vasta 3 küsimusele ja kanname Sulle lepingutasu tagasi

  • Mille jaoks plaanid väikelaenu kasutada?

  • Mis on personaalne pakkumine?

  • Mida näitab krediidikulukuse määr?


Lepingutasu tagasisaamiseks jäta oma kontaktandmed

Eesnimi ja perekonnanimi*
Isikukood*
E-post*
Telefon*

Lepingutasu kantakse tagasi hiljemalt järgmise kuu lõpuks. Pakkumine kehtib 13.11.–31.12.2017 sõlmitud väikelaenu lepingutele.

Leidke endale sobiv kuumakse

Valige summa:
Valige tähtaeg:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Vaadake, mis on Teie maksimaalne väikelaenu summa

Milleks väikelaen sobib

Väikelaen sobib hästi näiteks ettevõtlusega alustamiseks, kodutehnika ostmiseks, kodu remondiks, ravikulude katmiseks.

Tingimused laenu saamiseks

Väikelaenu taotlemiseks peab kliendi viimase poole aasta keskmine tõestatud sissetulek olema vähemalt 300 eurot. Kui Teie sissetulek ei laeku Swedbanki, tuleb esitada viimase 6 kuu konto väljavõte pangast, kuhu Teie sissetulek laekub. Samuti hindame ka teie varasemat maksekäitumist.

Kõik laenu- ja liisingumaksed kokku võivad olenevalt sissetuleku suurusest moodustada 30–45% Teie regulaarsest ja tõestatud sissetulekust.

Te saate võtta väikelaenu lisaks olemasolevatele kohustustele juhul, kui tagastamata laenujääk koos võetava lisasummaga ei ületa 20 000 eurot.

Intressimäär 15–24%

Intressimäär sõltub Teie sissetulekust, kohustustest ning laenusummast. Intressi arvutatakse laenujäägilt.

Võimalus võtta laenu kahekesi

Väikelaenu on võimalik võtta nii üksi kui ka kahekesi. Kahekesi laenu võttes peavad laenusaajad olema ühe leibkonna liikmed ja nende viimase poole aasta keskmine tõestatud sissetulek peab kokku olema vähemalt 700 eurot kuus. Mõlemad laenusaajad vastutavad laenu tagasimaksmise eest solidaarselt.

Laenu tagasimaksmine ja muutmine

Laen võetakse maha Teie kontolt kuumaksetena ja maksepäeva saate ise määrata. Internetipangas on Teil võimalik ise lepingut muuta: maksta laenu tagasi enne tähtaega (kas täielikult või osaliselt), muuta maksepäeva või laenu teenindavat kontot. Laenu ennetähtaegsel tagastamisel peate vaid lepingu lõpetama ja me võtame ise vajaliku summa Teie kontolt maha. Kui soovite laenu osaliselt tagastada, saatke meile pangateade. Lepingu muutmisel tuleb tasuda lepingutasu vastavalt hinnakirjale.

Väikelaen mobiilis

Väikelaenu on mugav võta ka mobiilipangast. Kui Teil on ettearvutatud pakkumine, saate hõlpsasti sõlmida lepingu ja raha laekub kohe kontole. Kui Teil pakkumist ei ole, leiate mobiilipangast taotluse, mida on kiire ja mugav täita. Vastame 20 minuti jooksul (E–R 9.00–17.00).

Tähtaeg ja maksepuhkus

Väikelaenu tähtaeg võib olla 6 kuud kuni 5 aastat. Makseraskuste tekkimisel on Teil võimalus taotleda kuni pooleaastast maksepuhkust. Maksepuhkuse saamiseks tuleb meile esitada avaldus kontoris või saata internetipangast pangateade.
Maksepuhkust võite laenutähtaja jooksul võtta mitu korda.

Lepingutasu

Lepingutasu on 1,5% laenusummast, kuid minimaalselt
35 eurot.