Väikelaen

Väikelaen kui hambaravilaen

Sul on lähiajal hambaarstikülastus plaanis? Kui vajad oma plaanide elluviimiseks lisaraha, aitab neid teostada väikelaen

  • Laenusumma 500 – 20 000 €.
  • Raha kohe kontole, tagatist pole vaja.
  • Sissetulek vähemalt 300 €, kahekesi laenu võttes kokku vähemalt 700 €.

 

 

Leidke endale sobiv kuumakse

Valige summa:
Valige tähtaeg:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Vaadake, mis on Teie maksimaalne väikelaenu summa

Suurema laenusumma puhul tasub kaaluda ka kodu väikelaenu

Väikelaen Kodu väikelaen
Eesmärk Tehnika ost, remont, sisustus, ravikulud, reis Remont, renoveerimine, kinnisvara või kodu ost, maatüki soetamine
Laenusumma 500–20 000 € 5000–20 000 €
Intressimäär 15–24% 8–15%
Lepingutasu 1,5% laenusummast, min 35 € 1% laenusummast, min 95 €
Eelised Tagatist pole vaja Kinnisvarale ei ole vaja seada hüpoteeki
Lähemalt kodu väikelaenust

Milleks väikelaen sobib

Väikelaen sobib hästi näiteks ettevõtlusega alustamiseks, kodutehnika ostmiseks, kodu remondiks, ravikulude katmiseks.

Tingimused laenu saamiseks

Väikelaenu taotlemiseks peab kliendi viimase poole aasta keskmine tõestatud sissetulek olema vähemalt 300 eurot. Kui Teie sissetulek ei laeku Swedbanki, tuleb esitada viimase 6 kuu konto väljavõte pangast, kuhu Teie sissetulek laekub. Samuti hindame ka teie varasemat maksekäitumist.

Kõik laenu- ja liisingumaksed kokku võivad olenevalt sissetuleku suurusest moodustada 30–45% Teie regulaarsest ja tõestatud sissetulekust.

Te saate võtta väikelaenu lisaks olemasolevatele kohustustele juhul, kui tagastamata laenujääk koos võetava lisasummaga ei ületa 20 000 eurot.

Intressimäär 15–24%

Intressimäär sõltub Teie sissetulekust, kohustustest ning laenusummast. Intressi arvutatakse laenujäägilt.

Võimalus võtta laenu kahekesi

Väikelaenu on võimalik võtta nii üksi kui ka kahekesi. Kahekesi laenu võttes peavad laenusaajad olema ühe leibkonna liikmed ja nende viimase poole aasta keskmine tõestatud sissetulek peab kokku olema vähemalt 700 eurot kuus. Mõlemad laenusaajad vastutavad laenu tagasimaksmise eest solidaarselt.

Laenu tagasimaksmine ja muutmine

Laen tuleb kokkulepitud tähtaja jooksul tagasi maksta kuumaksetena. Maksepäeva saate määrata ise ning samuti võite laenu tagastada enne tähtaja lõppu. Selleks tuleb saata meile internetipanga kaudu pangateade, esitada avaldus kontoris või teha netipanka sisse logides ise vastav muudatus („Laen, liising, krediitkaart” > „Minu kohustused” > leping > „Muuda”/„Lõpeta”. Valides „Muuda”, saate näiteks muuta ka laenu teenindavat kontot, maksepäeva ja laenusumma osaliselt tagastada, „Lõpeta” võimaldab laenusumma täielikult tagastada). Ennetähtaegsel tagastamisel võtame pärast avalduse heakskiitmist ise vajaliku summa Teie kontolt maha. Laenu ennetähtaegse tagastamise või lepingu muude tingimuste muutmise eest tuleb tasuda lepingutasu vastavalt hinnakirjale.

Tähtaeg ja maksepuhkus

Väikelaenu tähtaeg võib olla 6 kuud kuni 5 aastat. Makseraskuste tekkimisel on Teil võimalus taotleda kuni pooleaastast maksepuhkust. Maksepuhkuse saamiseks tuleb meile esitada avaldus kontoris või saata internetipangast pangateade.
Maksepuhkust võite laenutähtaja jooksul võtta mitu korda.

Lepingutasu

Lepingutasu on 1,5% laenusummast, kuid minimaalselt
35 eurot.