Väikelaen

Laen, mis aitab!

Väikelaen on hea lahendus kui kodu vajab remonti, terrass uut mööblit, auto parandamist või soovid minna unistuste reisile.

 • Tagatist ei ole vaja.
 • Laenusumma laekub kohe kontole.
 • Võimalus laen ennetähtaegselt tagastada.

Kui Sul on ettearvutatud pakkumine, saad lepingu sõlmida ilma taotlust esitamata. Selleks logi sisse ja leia pakkumine. Kampaania kehtib ettearvutatud pakkumistele ja taotlustele mis on esitatud perioodil 18.04.–31.05.2018. Lepingutasu soodustus kehtib nii väikelaenule kui ka Kodu väikelaenule.

-50%

Eripakkumine: Väikelaenu ja Kodu väikelaenu lepingutasu –50%

 • Väikelaen on hea lahendus kui mistahes soov vajab elluviimist ja vajad kiiresti lisaraha.
 • Kui Sinu koduremont maksab üle 5000 €, võib sobiv lahendus olla Kodu väikelaen. Intress alates 8%.

Leidke endale sobiv kuumakse

Valige summa:
Valige tähtaeg:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Vaadake, mis on Teie maksimaalne väikelaenu summa

Kuumakse:
EUR
Taotlus kaastaotlejale

Väikelaen sobib kõigeks

Väikelaenu võetakse kõige rohkem kodutehnika ostmiseks, kodu remontimiseks, ravikulude katmiseks (nt hambaarst), uue spordivarustuse soetamiseks ja ettevõtlusega alustamiseks.

Väikelaen järelmaksu asemel

Väikelaen sobib hästi järelmaksu asemel. E–R 9.00–17.00 vastame mobiilipangas tehtud taotlustele 20 minuti jooksul. Raha laekub kohe pärast lepingu sõlmimist kontole. Laenu tagasimaksmine toimub automaatselt, kodupangast laenates omate head ülevaadet oma kohustustest ja saate laenu ka ennetähtaegselt tagastada.

Tingimused laenu saamiseks

 • Väikelaenu taotlemiseks peab kliendi viimase poole aasta keskmine tõestatud sissetulek olema vähemalt 300 eurot.
 • Kui Teie sissetulek ei laeku Swedbanki, tuleb esitada viimase 6 kuu konto väljavõte pangast, kuhu Teie sissetulek laekub. Samuti hindame ka teie varasemat maksekäitumist.
 • Kõik laenu- ja liisingumaksed kokku võivad olenevalt sissetuleku suurusest moodustada 30–45% Teie regulaarsest ja tõestatud sissetulekust.
 • Saate võtta väikelaenu lisaks olemasolevatele kohustustele juhul, kui tagastamata laenujääk koos võetava lisasummaga ei ületa 20 000 eurot.

Intress alates 15%

Intressimäär sõltub Teie sissetulekust, kohustustest ning laenusummast. Intressi arvutatakse laenujäägilt.

Võimalus võtta laenu kahekesi

Väikelaenu on võimalik võtta nii üksi kui ka kahekesi. Kahekesi laenu võttes peavad laenusaajad olema ühe leibkonna liikmed ja nende viimase poole aasta keskmine sissetulek peab kokku olema vähemalt 700 eurot kuus.

Laenu tagastamine enne tähtaega

Ennetähtaegsel tagastamisel peate vaid lepingu lõpetama ja me võtame ise vajaliku summa Teie kontolt maha. Kui soovite laenu osaliselt tagastada, saatke meile pangateade. Lepingu muutmisel tuleb tasuda lepingutasu vastavalt hinnakirjale.

Väikelaen mobiilipangas

Väikelaenu on mugav võta ka mobiilipangast. Kui Teil on ettearvutatud pakkumine, saate hõlpsasti sõlmida lepingu ja raha laekub kohe kontole. Kui Teil pakkumist ei ole, leiate mobiilipangast taotluse, mida on kiire ja mugav täita. Vastame 20 minuti jooksul (E–R 9.00–17.00).

Lihtne ise internetipangas tagasi maksta ja muuta

Laen võetakse maha Teie kontolt kuumaksetena ja maksepäeva saate ise määrata ning muuta. Internetipangas on Teil võimalik:

 • maksta laenu tagasi enne tähtaega (kas täielikult või osaliselt);
 • muuta maksepäeva või laenu teenindavat kontot.

Tähtaeg ja maksepuhkus

Väikelaenu tähtaeg võib olla 6 kuud kuni 5 aastat. Teil on võimalus küsida kuni pooleaastast maksepuhkust. Maksepuhkuse saamiseks tuleb meile esitada avaldus pangaesinduses või saata internetipangast pangateade. Maksepuhkust võite laenutähtaja jooksul võtta mitu korda.

Lepingutasu

Lepingutasu on 1,5% laenusummast, kuid minimaalselt 35 eurot.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.