Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient

Kodulaenu kalkulaator

Kirjutage siia lahtrisse soovitud laenusumma. Valige periood, mille jooksul soovite laenu tagasi maksta.

Maksimaalne võimalik kodulaenu periood võib olla 30 aastat, kusjuures tähtaeg ei tohi ületada laenusaaja 65 aastaseks saamist.
Kalkulaatoris näidatud intressi pakume oma pikaajalistele klientidele. Teie lõplik laenuintress võib kuvatud intressist erineda, sest intress määratakse personaalselt sõltuvalt varasemast pangasuhtest, sissetulekust ja omafinantseeringust.

Kui soovite arvutusi teha mõne muu intressiga, kirjutage vaikimisi kuvatud intressi asemele uus number.
Valige, kas soovite laenu tagasi maksta annuiteetgraafiku või võrdsete põhiosade graafiku alusel.
  • Annuiteetgraafiku puhul on eeliseks stabiilsus, sest summa, mille igas kuus tagasi maksate, jääb kogu perioodi vältel samaks.
  • Võrdse põhiosa graafiku puhul kulub intressimakseteks kokkuvõttes vähem raha. Algul on tagasimaksed küll suuremad, aga edaspidi on iga järgmine makse eelnevast väiksem.
Valige, kui pikaks ajaks soovite maksepuhkust.

Laenu põhiosa tagasimaksmisel saate maksepuhkust võtta kuni kaheks aastaks.
Määrake, kas soovite näha intressidelt tagastatavat tulumaksu.

Tulumaksutagastus hõlmab vaid eluaseme ostu ja ehitust ning vaid üht laenu. Kodu sisustamiseks või remondiks võetud laenu intress ei kuulu tulumaksusoodustuse alla.
EUR EUR EUR
Prindi graafik

Elukindlustus laenu katteks makses sisaldub lisaks elukindlustusele püsiva töövõimetuse lisakindlustuse makse ja haldustasu 2 eurot kuus. Kui ühe laenulepinguga on seotud mitu Elukindlustus laenu katteks lepingut, siis on haldustasu 1 euro kuus.Elukindlustus laenu katteks makse sisaldab soodustust, mis kehtib kogu kindlustusmaksele.

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

{ "chart": { "height": 350 }, "plotOptions": { "series": { "stacking": "normal", "animation": { "duration": 0 } } }, "yAxis": { "visible": true, "title": { "text": "EUR" } } , "legend": { "itemDistance": 50, "layout": "horizontal", "enabled": true } }

Oled internetipangast välja logitud!

Kui Sul on küsimusi või ettepanekuid, saada need meile pangateatega. Sinu arvamus on meile tähtis!

Turvaliseks lahkumiseks sulge kõik brauseri aknad!

Parimate soovidega
Swedbank