Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient
Tule meie kliendiks

Google Pay™

Tee oma maksed Google Pay™ abil.
Kiiresti ja mugavalt.

 • Maksta saad igal pool, kus on võimalik teha viipemakseid.
 • Maksta saad oma kaardi limiidi ulatuses.
 • Toimib ka äppides ja veebipoodides.
 • Võimalus koguda raha iga kaardimaksega.

Google Pay on Google LLC kaubamärk.

 1. Ava Swedbanki äpis menüüpunkt „Kaardid“.
 2. Vali kaart, millega soovid Google Pay makseid teha ja vajuta selle kaardi pildile.
 3. Veendu, et Sinu valitud kaardil oleksid mobiilsed viipemaksed lubatud ja sisse lülitatud. Lisaks on vajalik verifitseeritud ehk kinnitatud telefoninumber – seda saad kontrollida internetipangas oma kontaktandmete alt.
 4. Seejärel vajuta Google Pay all nupule „Add to G Pay“ ja järgi juhiseid. Kui Sinu äpis seda nuppu ei ole, siis soovitame äppi uuendada. Saad seda teha Google Play poes, vajutades nupule „Uuenda“. Võid proovida ka äpi kustutada ja uuesti alla laadida.
 5. Määra Google Pay peamiseks makselahenduseks Swedbank äpis või telefoni seadetes. Swedbanki äpis saad seda teha seadete alt, valides „Viipemaksed mobiiliga“.
 6. Ongi kõik! Nüüd saad lihtsalt viibata ja ost on tehtud!

Oluline teada!

Kaardi lisamine Google Paysse ei eemalda Swedbanki äpi mobiilsete viipemaksete võimalust. Isegi kui Google Pay on määratud peamiseks makselahenduseks, saad ikkagi käsitsi Swedbanki äpi kaudu mobiilseid viipemakseid teha (selleks vajuta „Kaartide“ all nuppu „Maksa selle kaardiga“).

 1. Laadi alla Google Pay äpp. Ava äpp ja vajuta nupule ”Add a card or payment method”.
 2. Vali “Debit or credit card” ja sisesta kaardiandmed.
 3. Loe ja nõustu kasutustingimustega.
 4. Vajuta nupule „Continue“, et saada kinnitus SMSi teel. Sinu telefoninumber peab olema pangas kinnitatud (verifitseeritud).
 5. Sisesta SMSi teel saadetud kontrollkood. Kui Sinu kaardi lisamine õnnestus, siis kuvatakse see Google Pay äpi esimeses vaates.
 6. Saad lisada Google Pay vaikimisi oma viipemaksete eelistuseks.

Kaardi kasutaja saab lisada ka teisi kaarte Google Pay äppi. Selleks peab ainult telefoninumber olema internetipangas kinnitatud (verifitseeritud).

Google Payga saad tasuda igal pool, kus näed viipemakse sümbolit. Mobiiliga viipemaksete tegemiseks lülita oma telefoni seadetest NFC sisse.

 1. Maksmiseks ava oma nutitelefoni ekraanilukk.
 2. Aseta telefon kaarditerminali vastu.

Maksta saad oma kaardi limiidi ulatuses.

Teise kaardiga maksmiseks: ava Google Pay äpp, vali kaart (liigutades kaarte vasakule või paremale) ja hoia nutitelefoni viipemakseterminali kohal.

Google Payd saab kasutada üksnes Androidi seadmetes, mis kasutavad operatsioonisüsteemi versiooni Android 5.0 või uuemat.

Google Pay’d saab kasutada nutikellades, mille versioon on vähemalt Watch OS 3.

NB! Google Pay kasutamiseks peab Sul olema aktiivne Swedbanki Mastercardi kaart, millel on lubatud ja sisse lülitatud viipemakse võimalus.

Google Pay maksete tegemiseks saad kasutada järgmisi viipemakse võimalusega Mastercardi kaarte:

Deebetkaardid
Deebetkaart Pluss
ISIC Mastercard Tudengikaart
Privaatpanganduse deebetkaart
Krediitkaardid
Püsimaksega krediitkaart
Vaba tagasimaksega krediitkaart
Gold vaba tagasimaksega krediitkaart
Platinum krediitkaart
 • Luba Google Pay vaid enda nutiseadmes. Ära anna oma telefoni teistele kasutamiseks.
 • Ära kasuta ekraanilukuna liiga lihtsat salasõna ega mustrit.
 • Uuenda regulaarselt mobiiltelefoni tarkvara. Installi telefoni viirustevastane äpp.
 • Kasuta vaid ametlikke äpipoode ja ole isegi neid kasutades ettevaatlik. Loe enne soovitud äpi allalaadimist ja installeerimist selle kohta kirjutatud kommentaare ja tagasisidet.
 • Kui kaotad telefoni või see varastatakse, lülita selles seadmes Swedbanki teenuste kasutamine välja internetipanga kaudu või helistades numbril 6 310 310.

Google Pay on turvaline viis maksmiseks, sest Sinu kaardi andmeid ei salvestata telefoni ega ka kaupmeeste juurde. Selle asemel toimub makse kinnitamine Sinu telefoniga seotud numbri ja makse jaoks genereeritud unikaalse koodi alusel. Ehk tehingute puhul ei kasutata reaalseid kaardi andmeid. Seetõttu võid muretult Google Payga maksta ja olla samas kindel, et Sinu kaardi andmed on kaitstud.

Swedbank logo

Internet Exploreriga ei saa internetipanka avada.

Palun kasuta Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i.

Alates 23. märtsist ei ole võimalik Internet Exploreri veebibrauseri kaudu Swedbanki internetipanka avada.

Internet Exploreri kaudu ei saa teha ega kinnitada Swedbanki makseid ka teistel veebilehtedel.

Soovitame kasutada Internet Exploreri asemel Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i uusimat versiooni. Nende seadistamise juhendid leiad siit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klienditugi - Инфо и помощь - Customer service: +372 6 310 310

Swedbank
 • Teie operatsioonsüsteem ja veebilehitseja ei ole kaasaegne ega toetatud Swedbank internetipanga poolt. Palun uuendage oma operatsioonsüsteem ja veebilehitseja või pöörduge vastava IT tehnilise spetsialisti poole.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Oled internetipangast välja logitud

Turvaliseks lahkumiseks sulge brauseri aken. Kui soovid jätkata, logi palun uuesti sisse.