phoneBegin
Hea klient! Täna öösel ajavahemikus 00.00-06.30 võib Swedbanki internetipanga töös esineda häireid. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame planeerida internetipanga kasutamist hooldustööde välisel ajal.
Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.
Seoses plaanipäraste hooldustöödega võib ööl vastu neljapäeva esineda lühiajalisi häireid Swedbanki e-kanalite töös ajavahemikus 01.00-02.00.Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast.
Hea klient! Seoses iga-aastaste plaanipäraste hooldustöödega võib nädalavahetuse ning esmaspäeva varahommikutel (18.-20.10 ajavahemikus 2:00-06:00) esineda lühiajalisi häireid (kuni 15 minutit) Swedbanki internetipanga, pangakaartide ning sularahaautomaatide töös. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame planeerida internetipanga ja pangakaartide kasutamist hooldustööde välisel ajal.
Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.
Täna öösel vastu neljapäeva on oodata Swedbanki elektrooniliste kanalite töös häireid. Kaartide ja internetipanga töös võib esineda häireid ajavahemikus 00.45-01.45. Lühiajalisi (kuni 5 minutit) katkestusi võib esineda ka ajavahemikus 03.00-07.00. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast.
 • Kindlusta pangas. Nii on mugavam.

  Meie internetipangas saate sõlmida nii elukindlustuse kui kodukindlustuse lepingud, kindlustada auto ja teha reisikindlustuse. Nii ei pea te muretsema – kõik kindlustused on ühes kohas.

  Loen lähemalt

 • Sul on start-up idee? Küsi Prototronist raha!

  Prototroni stardirahastu on 3 aasta jooksul toetanud 22 prototüübi loomist 250 000 euroga. Kas Sinu idee on järgmine? Küsi raha Prototronist! Tähtaeg 15. oktoober.

  Loen lähemalt

  Prototüüpide loomist toetavad:

 • Globaalse tervishoiu edendajad

  Kasuta globaalse tervishoiu võimalusi avades investeerimishoius, mille alusvara on seotud ülemaailmsete tervishoiu valdkonna ettevõtete Merck & Co.Inc., Medtronic PLS ja Novartis International AG aktsiatega.

  • Hoiutähtaeg 3 aastat
  • Väikseim hoiusumma 2000 €
  Loen lähemalt

  Otsustamiseks on aega kuni 12.10.2015.

 • 10 ostu Koolikaardiga või Noortekaardiga annab võimaluse võita superauhindu

  Auhindadeks on näiteks vahva Kärbi lauamäng, saunarätikud, kelk, mulliveemasin ja palju muud. Kampaania kestab kuni 31.12.2015.
  Tutvun kampaaniaga
 • Oktoobris on väikelaenude lepingutasu 0 €!

  Sõlmige leping internetipangas ja saate raha kohe kontole. Pakkumine kehtib 01.–31.10.2015 väikelaenu ja auto väikelaenu taotlenud klientidele, kes sõlmivad lepingu internetipangas.
  Lähemalt
 • Krediitkaart, mis töötab nagu järelmaks. Kuutasu 0 €.

  Lisaraha ootamatuteks ostudeks alati olemas.
  Lähemalt

Preemiaprogramm

Parim pakkumine

Kampaaniahind! Kodulaenu või kodukapitalilaenu lepingutasu soodustus 20%
500punkti

Kampaaniahind! Kodulaenu või koduka...

Lähemalt

Ärikliendile

Kampaaniahind! Ettevõtte liisingu lepingutasu soodustus 50%
750punkti

Kampaaniahind! Ettevõtte liisingu l...

Lähemalt

Eripakkumised

Imeline Teadus 2 numbrit tasuta
50punkti

Imeline Teadus 2 numbrit tasuta

Lähemalt
20% River Island sooduskupong
50punkti

20% River Island sooduskupong

Lähemalt
1 loteriipilet: Tasuta autopesu Jazz Pesulatelt terveks aastaks!
40punkti

1 loteriipilet: Tasuta autopesu Jaz...

Lähemalt
Hea klient! Hetkel võib Swedbanki internetipanga töös esineda häireid. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame internetipanga kasutamist proovida mõne aja pärast. Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.