Hea klient! Täna öösel võib Swedbanki internetipanga töös esineda häireid ajavahemikus 00.45-07.00. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame planeerida internetipanga kasutamist hooldustööde välisel ajal. Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki klienditoe telefonil 6 310 310.
 

Plaanite osta auto?

Swedbanki autoliisingu või auto väikelaenu abil saate mugavalt ja kiiresti osta uue või välja vahetada oma senise auto.

Lugege lähemalt

Soovite päris oma kodu? Küsige kodulaenu Swedbankist!

Kui plaanite kodu osta, küsige laenupakkumist Swedbankist. Preemiapunktide eest saate laenulepingu 20% soodsamalt või sootuks tasuta.

Lugege lähemalt

Tehke oma soovid teoks Swedbanki väikelaenuga

Koduremont, autoost, ettevõtlusega alustamine või mõni muu plaan nõuab sageli rohkem raha, kui parasjagu käepärast on. Sel juhul küsige Swedbankist tagatiseta väikelaenu.

Lugege lähemalt

Ärge unustage kodukindlustust!

Kodukindlustusega on Teie kodu kaitstud nii argiste õnnetuste kui ka suuremate riskide vastu. Kui kindlustate kodu koos elamises oleva varaga, saate kodukindlustuse 10% soodsamalt!

Sõlmin lepingu

Reisikindlustus – Teie parim kaitsja teel olles

Reisikindlustus kaitseb Teid välisriigis mitmesuguste ettetulevate ootamatuste eest. Ennetage ebameeldivaid olukordi ning võtke endale krediitkaart, millega kaasneb reisikindlustus või sõlmige reisikindlustuse leping internetipangas.

Selgunud on järjekordsed Koolikaardi kampaania võitjad

Võitjatega võtame personaalselt ühendust ning avaldame ka Koolikaardi kampaania lehel. Käimas on juba uus kampaania, kus peaauhinnaks välibassein ja batuut.

Lugege lähemalt

Kindlustunde tagab kaskokindlustus!

Et teel olles kõik sujuks, on mõistlik sõlmida kaskokindlustuse leping. Swedbanki kaskokindlustusega kaasneb tasuta maanteeabi nii Eestis kui kogu Euroopas.
Samuti kindlustame Teie auto klaasid ja seda ilma omavastutuseta.

Lugege lähemalt

1
2
3