phoneBegin
Hea klient! Täna öösel ajavahemikus 00.00-07.00 võib Swedbanki internetipanga töös esineda häireid. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame planeerida internetipanga kasutamist hooldustööde välisel ajal.
Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.
Hea klient! Seoses iga-aastaste plaanipäraste hooldustöödega võib nädalavahetuse ning esmaspäeva varahommikutel (18.-20.10 ajavahemikus 2:00-06:00) esineda lühiajalisi häireid (kuni 15 minutit) Swedbanki internetipanga, pangakaartide ning sularahaautomaatide töös. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame planeerida internetipanga ja pangakaartide kasutamist hooldustööde välisel ajal.
Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.
Täna öösel vastu neljapäeva on oodata Swedbanki elektrooniliste kanalite töös häireid. Kaartide ja internetipanga töös võib esineda häireid ajavahemikus 00.45-01.45. Lühiajalisi (kuni 5 minutit) katkestusi võib esineda ka ajavahemikus 03.00-07.00. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast.

17. - 18.12 ajavahemikus kella 23:00 - 02:00 teostatakse Sertifitseerimiskeskuse infosüsteemides andmebaaside tarkvara uuendamisega seotud hooldustöid, mis võib põhjustada antud ajavahemikus lühiajalise katkestuse kehtivuskinnitusteenuses. Katkestuse ajal on häiritud ID-kaardi ja Mobiil-ID kasutamine.

Kui teil on küsimusi katkestuse osas siis edastage info support@sk.ee . Kui pärast katkestust esineb Sertifitseerimiskeskuse teenuste kasutamisel probleeme, palun kontakteeruge koheselt meiega tel 610 1880.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

 • Õppelaen laseb õppida

  Võta Swedbankist õppelaenu kuni 1920 € ja keskendu õppimisele.

  Vormista õppelaen siin

  Tutvu krediidi kulukuse määra näitega

 • Mobiilipank muutus veelgi paremaks

  • Nüüd saate mobiilipangas kiire kontojäägi all vaadata ka mitut kontot. Valige kiirvaatesse näiteks arvelduskonto ja krediitkaardi konto.
  • Samast vaatest saate teha ka ühe nupuvajutusega teha ka krediidilimiidi tagasimakse.

  Aktiveerige teenus mobiilipangas

 • Tehke oma soovid teoks Swedbanki väikelaenuga

  Koduremont, autoost, ettevõtlusega alustamine või mõni muu plaan nõuab sageli rohkem raha, kui parasjagu käepärast on. Sel juhul küsige Swedbankist tagatiseta väikelaenu.
  Lähemalt
 • Sind ootab üle Eesti 100 terviserada!

  Rajad on avatud 24/7 ning iga ilmaga. Tule kõnni, jookse või sõida rattaga. Tervisepäevik, õpetlikud videod ja radade asukohad leiad terviseradade veebist.
  Lähemalt
 • American Express® kaartidega võidad!

  American Express krediitkaartidel on hulk eeliseid. Tutvu nendega ja telli kaart augustis! Nii osaled loosimises, kus võid võita iPhone 6.
  Lähemalt

Preemiaprogramm

Parim pakkumine

Kampaaniahind! Autoliisingu lepingutasu soodustus 50%
750punkti

Kampaaniahind! Autoliisingu lepingu...

Lähemalt

Ärikliendile

Kampaaniahind! Alustava ettevõtte sooduspakett koos Äripäeva tasuta tellimusega 3 kuuks
25punkti

Kampaaniahind! Alustava ettevõtte s...

Lähemalt

Eripakkumised

1 loteriipilet: Võitke Viking Line’i suurepärane kõik hinnas laevareisi pakett Helsingisse
40punkti

1 loteriipilet: Võitke Viking Line’...

Lähemalt
Lõõgastav päevaspaa 39 €
95punkti

Lõõgastav päevaspaa 39 €

Lähemalt
20% Fino mööblikaubamaja e-poe sooduskupong
75punkti

20% Fino mööblikaubamaja e-poe sood...

Lähemalt
Hea klient! Hetkel võib Swedbanki internetipanga töös esineda häireid. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame internetipanga kasutamist proovida mõne aja pärast. Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.