phoneBegin
Seoses plaanipäraste hooldustöödega võib ööl vastu neljapäeva esineda lühiajalisi häireid Swedbanki e-kanalite töös ajavahemikus 23.00-06.00.Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast.
Hea klient! Seoses iga-aastaste plaanipäraste hooldustöödega võib nädalavahetuse ning esmaspäeva varahommikutel (18.-20.10 ajavahemikus 2:00-06:00) esineda lühiajalisi häireid (kuni 15 minutit) Swedbanki internetipanga, pangakaartide ning sularahaautomaatide töös. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame planeerida internetipanga ja pangakaartide kasutamist hooldustööde välisel ajal.
Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.
Täna öösel vastu neljapäeva on oodata Swedbanki elektrooniliste kanalite töös häireid. Kaartide ja internetipanga töös võib esineda häireid ajavahemikus 00.45-01.45. Lühiajalisi (kuni 5 minutit) katkestusi võib esineda ka ajavahemikus 03.00-07.00. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast.

17. - 18.12 ajavahemikus kella 23:00 - 02:00 teostatakse Sertifitseerimiskeskuse infosüsteemides andmebaaside tarkvara uuendamisega seotud hooldustöid, mis võib põhjustada antud ajavahemikus lühiajalise katkestuse kehtivuskinnitusteenuses. Katkestuse ajal on häiritud ID-kaardi ja Mobiil-ID kasutamine.

Kui teil on küsimusi katkestuse osas siis edastage info support@sk.ee . Kui pärast katkestust esineb Sertifitseerimiskeskuse teenuste kasutamisel probleeme, palun kontakteeruge koheselt meiega tel 610 1880.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

 • Kodukindlustus -10%

  Pakume Teile kodukindlustust 10% soodsamalt*, kui sõlmite kodukindlustuslepingu, mis hõlmab ehitiskindlustuse ja koduse vara kindlustuse kaitset. Soodustuse saamiseks peab kodune vara olema kindlustatud vähemalt 10 000 € ulatuses.

  Loen Lähemalt

  *Pakkumine kehtib uutele kodukindlustuse lepingutele, mis on sõlmitud perioodil 05.11.2015 - 05.02.2016. Soodustus ei laiene korteri- ja majakasko lepingutele.

 • Eesti soodsaimad haldustasud

  II samba fondide vahetusperiood lõppeb 30.11.2015

  Pensioni II samba fondi on võimalik vahetada kolm korda aastas. Vaadake üle oma pensionivara ja tehke enda jaoks parim valik! Soovitused ja prospektid sobivaima fondi leidmiseks leiate II samba fondide lehelt.

  Vahetusperioodi lõpuni on jäänud:

 • Reisikindlustuse võid unustada!

  Gold krediitkaardil on TASUTA reisikindlustus, mis jõustub automaatselt,
  kui tasute reisi eest vähemalt 50%.

  • Kaitseb tervet peret.
  • Kehtib ka suusaradadel.
  • Isiklikud asjad kaitstud terve reisi vältel.

  Vaata lähemalt
 • „Õnnetus ei hüüa tulles!“

  Esimene lumi teeb meele rõõmsaks, kuid samas toob kaasa ka talviste traumade ohud. Kas teadsite, et Eesti keskmise aastapalgaga seotud elukindlustuse juurde on võimalik sõlmida traumakaitse, mis tagab tõsiste vigastuste (näiteks luumurd) korral Teile valuraha?
  Lähemalt
 • Maailma suurimad tarkvaratootjad.

  Avage uus investeerimishoius, mis on seotud kolme suure tarkvara-, arvuti- ja tarbeelektroonikatootjaga: Microsoft Corp, Adobe Systems Inc. ja SAP SE.
  Lähemalt
 • Kas otsite uut kodu?

  Swedbanki preemiapunktide eest saate LVM Kinnisvarast kodu osta palju soodsamalt.
  Lähemalt

Preemiaprogramm

Parim pakkumine

Škoda eripakkumised!
150punkti

Škoda eripakkumised!

Lähemalt

Ärikliendile

Kampaaniahind! Ettevõtte liisingu lepingutasu soodustus 50%
750punkti

Kampaaniahind! Ettevõtte liisingu l...

Lähemalt

Eripakkumised

1 loteriipilet: Võida uus iPhone 6S!
50punkti

1 loteriipilet: Võida uus iPhone 6S!

Lähemalt
LVM Kinnisvara järelturu pakkumised –500 €!
750punkti

LVM Kinnisvara järelturu pakkumised...

Lähemalt
Treets kinkekomplektid –50%
50punkti

Treets kinkekomplektid –50%

Lähemalt
Hea klient! Hetkel võib Swedbanki internetipanga töös esineda häireid. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame internetipanga kasutamist proovida mõne aja pärast. Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.