phoneBegin
Hea klient! Täna öösel ajavahemikus 23.00-07.00 võib Swedbanki internetipanga töös esineda häireid. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame planeerida internetipanga kasutamist hooldustööde välisel ajal.
Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.
Hea klient! Seoses iga-aastaste plaanipäraste hooldustöödega võib nädalavahetuse ning esmaspäeva varahommikutel (18.-20.10 ajavahemikus 2:00-06:00) esineda lühiajalisi häireid (kuni 15 minutit) Swedbanki internetipanga, pangakaartide ning sularahaautomaatide töös. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame planeerida internetipanga ja pangakaartide kasutamist hooldustööde välisel ajal.
Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.
Täna öösel vastu neljapäeva on oodata Swedbanki elektrooniliste kanalite töös häireid. Kaartide ja internetipanga töös võib esineda häireid ajavahemikus 00.45-01.45. Lühiajalisi (kuni 5 minutit) katkestusi võib esineda ka ajavahemikus 03.00-07.00. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast.

17. - 18.12 ajavahemikus kella 23:00 - 02:00 teostatakse Sertifitseerimiskeskuse infosüsteemides andmebaaside tarkvara uuendamisega seotud hooldustöid, mis võib põhjustada antud ajavahemikus lühiajalise katkestuse kehtivuskinnitusteenuses. Katkestuse ajal on häiritud ID-kaardi ja Mobiil-ID kasutamine.

Kui teil on küsimusi katkestuse osas siis edastage info support@sk.ee . Kui pärast katkestust esineb Sertifitseerimiskeskuse teenuste kasutamisel probleeme, palun kontakteeruge koheselt meiega tel 610 1880.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

 • Kasulik kaart reisimiseks on
  American Express® Gold krediitkaart!

  Sel nädalal reisikindlustusega kuldkaart kolmeks kuuks kuutasuta!
  Pakkumine kehtib, kui esitate uue kaardi taotluse hiljemalt 19.04.2015.

  Tellin kaardi

  Tutvuge krediidi kulukuse määra näitega.

 • Kodukindlustus kaitseb ka sinu kodutehnikat

  Kodukindlustusega on kaetud lisaks koduseintele ka kõik Sinu asjad. Kindlusta koos ehitisega kodune vara ja saad lepingu 10% soodsamalt.


  Arvutan kuumakse ja sõlmin lepingu
 • Prototron on tegija - riikliku ettevõtluse edendaja värske tiitliomanik

  Sel puhul saab sõna Prototroni rahastu üks asutajatest, Robert Kitt: „See on oluline tunnustus nii kõigile, kes on üle kahe aasta Prototroni panustanud, kui ka Swedbankile kui ettevõtlikkuse edendajale Eestis. Hea meel, et meie tegemisi on märgatud.“

  Et Eesti elu edeneks!

 • Koos puhume Sinu soovidele elu sisse

  Kas Sul on mõni soov, mis võiks sel kevadel täituda? Meie finantseerimislahenduste hulgast leiad just endale sobiva.
  Vaatan lähemalt
 • Aprillis on väikelaenu lepingutasu 0 €!

  Pakume praegu 600 – 20 000 € suurust tagatiseta väikelaenu lepingutasuta.
  Loen lähemalt
 • Kõige parem on aktsiaid hoida Swedbankis!

  Äripäeva Investor Toomase poolt korraldatud kohalike pankade tuleproovist selgus, et väiksema investeerimisaktiivsusega pikaajalise investori jaoks on Swedbank kõige soodsam valik.
  Loen lähemalt

Preemiaprogramm

 • Kodu Endover Kinnisvarast kuni 10 000 € soodsamalt
  150punkti

  Kodu Endover Kinnisvarast kuni 10 000 € soodsamalt

  Telli
 • 1 loteriipilet: 200 € väärtuses kütust Alexelast
  40punkti

  1 loteriipilet: 200 € väärtuses kütust Alexelast

  Telli
 • Ajakiri Sport 3 kuud tasuta
  40punkti

  Ajakiri Sport 3 kuud tasuta

  Telli
Hea klient! Hetkel võib Swedbanki internetipanga töös esineda häireid. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame internetipanga kasutamist proovida mõne aja pärast. Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.