phoneBegin
Hea klient! Täna öösel ajavahemikus 00.00-06.30 võib Swedbanki internetipanga töös esineda häireid. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame planeerida internetipanga kasutamist hooldustööde välisel ajal.
Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.
Hea klient! Seoses iga-aastaste plaanipäraste hooldustöödega võib nädalavahetuse ning esmaspäeva varahommikutel (18.-20.10 ajavahemikus 2:00-06:00) esineda lühiajalisi häireid (kuni 15 minutit) Swedbanki internetipanga, pangakaartide ning sularahaautomaatide töös. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame planeerida internetipanga ja pangakaartide kasutamist hooldustööde välisel ajal.
Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.
Täna öösel vastu neljapäeva on oodata Swedbanki elektrooniliste kanalite töös häireid. Kaartide ja internetipanga töös võib esineda häireid ajavahemikus 00.45-01.45. Lühiajalisi (kuni 5 minutit) katkestusi võib esineda ka ajavahemikus 03.00-07.00. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast.

17. - 18.12 ajavahemikus kella 23:00 - 02:00 teostatakse Sertifitseerimiskeskuse infosüsteemides andmebaaside tarkvara uuendamisega seotud hooldustöid, mis võib põhjustada antud ajavahemikus lühiajalise katkestuse kehtivuskinnitusteenuses. Katkestuse ajal on häiritud ID-kaardi ja Mobiil-ID kasutamine.

Kui teil on küsimusi katkestuse osas siis edastage info support@sk.ee . Kui pärast katkestust esineb Sertifitseerimiskeskuse teenuste kasutamisel probleeme, palun kontakteeruge koheselt meiega tel 610 1880.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

 • Kuulutame maikuu sularahavabaks kuuks!

  Kui maksate selle kuu jooksul Swedbanki kaardiga ega võta välja sularaha rohkem kui 20 €, osalete automaatselt loosimises. Võite võita:

  • 10x Macbook Air 13
  • 10x Estraveli kinkekaart 1500 €
  • 10x Samsungi teler 48
  • 10x Ipad mini 3
  Lähemalt
 • Koos puhume Sinu soovidele
  elu sisse.


  Kas Sul on mõni soov, mis võiks sel kevadel täituda? Meie finantseerimislahenduste hulgast leiad just endale sobiva.

  Vaatan lähemalt
 • Osale preemiapunktide eest loosimises ja võida 200 € väärtuses kütust!

  Alexela loteriis võidavad
  tasuta kütust viis inimest.

  1 loteriipilet = 40 preemiapunkti

  Vaatan lähemalt
 • Laen ja kindlustus käsikäes

  Enam kui 70% inimestest mõtleb laenu võttes ka elu kindlustamisele. Et võetud kohustused ei muutuks perele raskel hetkel liiga suureks koormaks, võrdle meie elukindlustuse võimalusi.
  Tutvun elukindlustuse võimalustega
 • Preemia väga tublide õpilaste vanematele. Koolifond+ haldustasu 25% soodsam!

  Kui Teie lapse õppeaasta lõputunnistusel on vaid viied või nende seas ka üks neli, vähendame Koolifond+ haldustasu järgmiseks õppeaastaks 25% võrra. Arvesse lähevad ka käitumise ja hoolsuse hinne. Soodustuse saamiseks edastage tunnistus koos lepingu andmetega Swedbanki.
  Loen Koolifond+ kohta lähemalt
 • Küsin raha Marilt, saadan raha Mardile

  Uuenenud mobiilirakenduse avalehelt saab nüüd eriti lihtsalt raha saata ja raha küsida. Lae uuendus ja proovi järele kui kiiresti on võimalik raha saata!
  Lähemalt

Preemiaprogramm

Parim pakkumine

Uus American Expressi Goldi kaart 3 kuud kuutasuta
200punkti

Uus American Expressi Goldi kaart 3...

Lähemalt

Ärikliendile

Kampaaniahind! Uus ärikliendi deebetkaart 6 kuuks avamis- ja kuutasuta
75punkti

Kampaaniahind! Uus ärikliendi deebe...

Lähemalt

Eripakkumised

Women’Secreti 15 € sooduskupong
50punkti

Women’Secreti 15 € sooduskupong

Lähemalt
Tõnis Mägi & Jarek Kasari kontserdid „AIAS“ üle Eesti –20%
50punkti

Tõnis Mägi & Jarek Kasari kontserdi...

Lähemalt
Digiraamatud –25%
35punkti

Digiraamatud –25%

Lähemalt
Vaatan kõiki preemiaprogrammi kingitusi
Hea klient! Hetkel võib Swedbanki internetipanga töös esineda häireid. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ning soovitame internetipanga kasutamist proovida mõne aja pärast. Ööpäevaringselt on võimalik infot saada Swedbanki Nõustamiskeskuse telefonil 6 310 310.