Swedbank

Kinkige endale säästlik kodu!

Nippe ja vahendeid selleks pakub Kodumess, mis toimub 7.–9. märtsil Saku Suurhallis.

Kutsume kõiki Kodumessi külastajaid oma boksi nõu pidama ja sobivaid lahendusi välja valima. Paljud koduga seotud pangateenused on 7.–9. märtsini saadaval ka soodustingimustel.

Swedbanki pangakaardi ettenäitamisel või flaieriga messi sissepääs 3 € (tavahind 6 €).

KINNISVARA TAGATISEGA LAEN

Uue kodu ostmisel aitame kodulaenuga, renoveerimise või suuremate sisustamisprojektide puhul kodukapitalilaenuga.

Igale kodulaenu või kodukapitalilaenu lepingu sõlmijale kingiks
700 preemiapunkti!

Punktide saamiseks pane oma nimi meie messiboksis kirja. Seejärel tutvu tingimustega ja esita laenutaotlus aadressil www.swedbank.ee/kodulaen või Swedbanki kontoris. Kanname punktid Sinu preemiakontole, kui sõlmid kodu- või kodukapitalilaenu lepingu hiljemalt 30.04.2013.

KODUKINDLUSTUS

Swedbanki kodukindlustus kaitseb Sinu kodu vundamendist korstnani ning soovi korral ka Sinu asju kingalusikast uhke telerini. Heanaaberlike suhete nimel lisa paketti ka vastutuskindlustus.

Igale kodukindlustuse lepingu sõlmijale kingiks 200 preemiapunkti!

Punktide saamiseks pane oma nimi meie messiboksis kirja. Seejärel tutvu tingimustega ja sõlmi nii ehitis-, sisustus- kui ka vastutuskindlustust sisaldav leping aadressil www.swedbank.ee/kodukindlustus, Swedbanki kontoris või telefoni 1513. Kanname punktid Sinu preemiakontole, kui sõlmid kodukindlustuse lepingu hiljemalt 30.04.2013.

Kodulaen või kodukapitalilaen + kodukindlustus – 900 preemiapunkti!

Kui kasutad hiljemalt 30.04.2013 mõlemaid ülal toodud pakkumisi, saad kokku 900 preemiapunkti.

JÄRELMAKS

Kui soovid osta mõnda kindlat toodet või teenust, küsi otse müügikohast Swedbanki järelmaksu.

Swedbanki järelmaksu pakub üle 1000 müügikoha. Neist leiate kõik vajaliku: kodu-, aia-, metsa- ja arvutustehnika, sisustus-, ehitus- ja spordikaubad ning palju muud.

Loe järelmaksu kohta: www.swedbank.ee/jarelmaks.

VÄIKELAEN

Tagatiseta väikelaenuga saad teoks teha palju asju: remontida või sisustada kodu, osta auto, tähistada olulisi sündmusi, reisida, tegelda hobidega.

Messi ajal väikelaenu lepingutasu 0 €!

Tutvu tingimustega ja esita laenutaotlus meie messiboksis või aadressil www.swedbank.ee/vaikelaen.

KREDIITKAART

Krediitkaart aitab rahaasju ajada paindlikumalt, aga lisaks saab sellega kasutada ka häid soodustusi. Meie krediitkaartide omanikele kehtivad just praegu suurepärased pakkumised mitmes Eesti hinnatud spaas.

Swedbanki olemasolevatele ja uutele kodulaenu või kodukapitalilaenu omanikele vaba tagasimaksega Gold krediitkaart 3 kuuks
intressiga 0%
!

Küsi lähemalt kõikide pakkumiste kohta, tutvu kaartide tingimustega ja esita kaarditaotlus meie messiboksis või aadressil www.swedbank.ee/krediitkaart.

PREEMIAPUNKTID

Telli endale preemiapunktide eest kodukindlustuse lepingule lisaks aastane tasuta vastutuskindlustus, väiksem krediitkaardi intress, mõni muu soodne pangateenus või midagi vajalikku oma värskesse elamisse.

Tutvu kingivalikuga: www.swedbank.ee/preemiapunktid