Kick Start

Swedbanki praktikaprogramm

Kaupo,

juuniorspetsialist

Miks tulla praktikale Swedbanki?

 • Meie praktikaprogrammi on oodatud osalejad igas elu- ja karjäärietapis
  Pole oluline, kas õpid kõrgkoolis või soovid lihtsalt teha karjäärimuudatust, on Sinu taustaks majandus, IT, turundus, matemaatika või mingi muu eriala – usume, et leiame sobiva väljakutse igaühele.
 • Meil on põnev suvine praktikaprogramm Kick Start
  Vastutusrikaste ülesannete kõrval ootavad Sind ees arendavad seminarid ja töötoad, mille raames tutvud lähemalt majanduse ja panganduse jaoks oluliste valdkondadega.
 • Praktikandina saad täita reaalseid tööülesandeid
  Olles praktikal Swedbankis ei jää Sul lihtsalt aega sellisteks tegevusteks nagu kohvi toomine või paberi laadimine printerisse. Meie juures saad mõjutada miljonite inimeste elusid.
 • Sul on võimalus jääda tööle Eesti suurimasse panka
  Talendid ei jää märkamata ning paljudel juhtudel jäävad praktikandid meile püsivalt tööle. 2018. aastal jätkas Kick Start praktikaprogrammi 115 praktikandist 50 oma karjääri Swedbankis.
 • Praktikakoht on tasustatud
Praktika

Kuidas näeb välja meie praktikaprotsess?

 1. Kick Start praktikaprogrammi kandideerimine algab 7. jaanuaril ja lõpeb 31. märtsil 2019.
 2. Kohe peale kandideerimisavalduse esitamist saadame Sinu e-mailile lühikese ülesande. Palume selle täita hiljemalt nädala jooksul pärast kandideerimisavalduse esitamist. Ülesande täitmine on eelduseks järgmisse vooru pääsemisel.
 3. Kandideerimisperioodi vältel teeme jooksvalt Sinu kandideerimisavalduse ja ülesande soorituse põhjal esmase valiku.
 4. Kõikide väljavalitud kandidaatidega sõlmime töölepingu.

Värbamisprotsessi erinevates etappides anname Sulle kindlasti ka jooksvalt tagasisidet!

Praktika

Vabad kohad

Selleks aastaks on kandideerimine Kick Start praktikaprogrammi lõppenud. Järgmise aasta praktikaprogrammi saad kandideerida 2020. aasta alguses. Senikaua hoia pilku peal meie karjäärilehel www.swedbank.ee/careers.

Praktikandilt praktikandile

Miks tulla Swedbanki praktikale? Mida praktika jooksul pangas tegema pidi? Milliseid praktikante endale ootame? Neile ja paljudele teistele küsimustele saad vastuse, kui vaatad järgi meie 2018. aasta kevadel tehtud Facebook LIVE üritust Praktikandilt praktikandile.

Kuidas kandideerida?

Selleks, et liituda Swedbankiga vali praktikakuulutuste seast välja kõige huvipakkuvam valdkond, klikka nupule „Saada avaldus“ ja:

 • Täida meie värbamiskeskkonnas Easycruit kandideerimisavaldus, mis sisaldab infot Sinu hariduse, erialase tegevuse, keelteoskus jm kohta.
 • Võta vastu lühike väljakutse ning lahenda ülesanne, mis peale kandideerimisavalduse esitamist sinu e-maili aadressile tuleb.
 • Kui Sinu sõber või tuttav töötab Swedbankis, siis julgustame Sind küsima temalt soovituskirja ja lisama see kandideerimisavalduse juurde.
Praktika
Aive

Ära kunagi ole kinni selles, mida sa eelnevalt teinud oled. Kui soovid tasuta finantsülikooli, siis pank on selleks õige koht.

Aive, kliendinõustaja (diginõustamise praktikant)

Frank

Praktikaperioodi jooksul Swedbankis leidsin end väljakutseid pakkuvast ning vahvast töökeskkonnast. Mind ümbritsesid soojad inimesed igast maailma nurgast, kaasa arvatud minu enda omast.

Frank, infrastruktuuri insener (küberkaitse praktikant)

Anette

Mina tulin praktikale just selle mõttega, et näha, mis siin Swedbankis sees ikkagi toimub. Lõpuks hakkas nii meeldima, et kandideerisin teise osakonda edasi ja võin nüüd julgelt öelda, et olen leidnud päris enda koha.

Anette, karjäärispetsialist (ettevõtete panganduse praktikant)

Robert

Ma kandideerisin praktikale Swedbanki kuna uskusin, et hea kasutajakogemus on see, mis eristab tähelepanuväärseid ettevõtteid keskpärastest. Ma jäin Swedbanki tööle, kuna nüüd tean, et kõik jagavad seda arvamust.

Robert, UX disainer (UX praktikant)

Kaupo

Varem töötasin peaaegu veerand sajandit ühes väikses tarkvarafirmas. Sammal hakkas juba mulle peale kasvama. Seetõttu tegin otsuse, et proovin enda jaoks midagi uut ja huvitavat. Otsustasin Swedbanki kasuks, sest Swedbank on Eesti panganduse lipulaev ja panga põhiväärtused on ka mulle igati meelepärased.

Kaupo, juuniorspetsialist (diginõustamise praktikant)