Hääleta ja üks organisatsioon saab 20 000 eurot lisaraha

Leiad siit viis organisatsiooni, mille esindajad räägivad lähemalt, millise ägeda projekti saaksid nemad lisarahastuse abil ellu viia.

  • Tutvu projektidega.
  • Hääleta oma lemmiku poolt.
  • Enim hääli kogunud organisatsioonile anname idee elluviimiseks 20 000 eurot. Teiste vahel jagame 10 000 eurot.

Hääletus kestab kuni 29.02.2020.

Swedbank aitab ellu viia olulisi ühiskondlikke algatusi

  1. Igale lapsele parima hariduse pakkumine
  1. Õpilaste inspireerimine teadmistega, mida ei pruugi õpikutest leida
  1. Ettevõtlikele ideedele hoo andmine
  1. Jätkusuutliku elukeskkonna hoidmine

Oleme mitme organisatsiooni asutajad ja põhitoetajad, et panna õlg alla seal, kus vajatakse enim abi. Tahame ühele algatusele anda 20 000 eurot lisaraha. Millise organisatsiooni idee tuleks Sinu meelest kindlasti ellu viia?

Organisatsioonid

Noored Kooli

Kõigi ühiskondlike probleemide lahendamine algab haridusest ja hea haridus toetub eelkõige headele inimestele. Noored Kooli toob koolidesse õpetajateks inspireerivaid eestvedajaid, kes õpetavad lapsi õppimist armastama ja võtavad enda kanda kooliuuenduste eestvedamise. Sinu toega saame pakkuda Noored Kooli intensiivset kaheaastast programmi veel kaheksale ägedale eestvedajale, kes mõjutavad ligi 1000 õpilase elu ja koosloovad pärast programmi lõppu Eesti tuleviku haridussüsteemi, kus igast lapsest saab tuleviku tegija.

Noored Kooli kohta lähemalt

Pillifond

Ajaloolised keelpillid kestavad ainult siis, kui on muusikuid, kes soovivad neil mängida, ja kuulajaid, kes soovivad kuulata. Kavandataval Pillifondi maratonil esitavad andekad muusikud kümnel ajaloolisel meistripillil 24 tunni jooksul Eestimaa eri paigus Eesti heliloojate muusikat. Esinemispaikadeks valitakse tuntud ja üllatavad kohad, kus keelpillimuusika tavaliselt ei kõla. Viime klassikalise muusika kontserdisaalidest inimestele lähemale ning korraldame enne kontserti kogukonna lastele ja noortele inspireeriva klassikalise muusika õpitoa.

Pillifondist lähemalt

Prototron

Prototron on nutikate ideede rahastu. Finantseerides leidlike ideede prototüüpimist, aitame nende autoreil alustada innovaatiliste ettevõtmistega. Seni on Prototron rahastanud 74 nutikat ideed kokku ligi 900 000 euroga, sealjuures tegutseb üle 90 protsendi meie meeskondadest veel ka praegu. Nüüd soovime korraldada konkursi Prototron Juunior, mis on suunatud just koolinoortele. Nii aitame kaasa ettevõtliku ja julge põlvkonna kasvamisele Eesis, et ägedad ja maailma muutvad ideed jõuaksid mõttest teostuseni.

Prototronist lähemalt

Tagasi Kooli

Eesti haridus on maailma parim, aga muutuvas ühiskonnas on vaja õpetatavaid oskusi pidevalt kaasajastada. Rahatarkus, tervislik toitumine ja liikumisharjumused, vaimse tervise hoidmine ning digioskused on vaid osa olulistest eluoskustest, millest kõneldes saavad oma alal tegutsevad praktikud lapsi ja noori inspireerida. Meie soov on viia Tagasi Kooli broneerimissüsteem uuele tasemele, nii et õpetaja saaks praktikuid õppetöösse kaasata kõigest paari klikiga. Täiustatud broneerimissüsteemi abil saame viia külalistunnid, õppekäigud ja töövarjutamise võimalused senisest kiiremini ja kasutajasõbralikumalt kõikide Eesti õpilasteni.

Tagasi Kooli kohta lähemalt

Eesti Terviserajad

Liikuvad, terved ja rõõmsad lapsed on meie tulevik. Loome selle aasta jooksul 50-sse Eesti kooli või lasteaeda mängulise siseterviseraja, kus liikumine, õppetöö ja mängurõõm käivad käsikäes ning on loomulikuks päeva osaks. Tegemist oleks kooli või lasteaia ühisalal (nt koridoris) paiknevate mänguliste ja õppetööalaste elementidega, mis innustaksid lapsi end liigutama ja annaksid uusi teadmisi. Tervisliku eluviisiga lapsed innustavad liikuma kogu perekonna, kellega loodame kohtuda juba värskes õhus terviseradadel.

Eesti Terviseradadest lähemalt

Vali lemmik ja anna oma hääl!

Sinu ees- ja perekonnanimi:

Iga inimene saab anda ühe hääle. Hääle arvestamiseks vajame Sinu ees- ja perekonnanime. Muuks otstarbeks me Sinu andmeid ei kasuta.

Aitäh!
Sinu hääl läks arvesse

Annetuskeskkonnast „Ma armastan aidata“ leiad veel organisatsioone, kelle kaudu head teha.
Aita oma lemmikuid annetusega, sest iga heategu loeb.

www.armastanaidata.ee

Sinu Swedbank