Uudised

Swedbank avas täna mobiilsed viipemaksed ja tutvustab uue äpi esmaversiooni

Alates tänasest on Swedbanki klientidel võimalik kasutada uue äpi esmaversiooni Swedbank 2019 Eestis, mille saab alla laadida Google Play ja App Store äpipoodidest. Esimesena Eestis pakub rakendus uue kasutajakogemuse ja värske kujunduse kõrval Androidi kasutajatele ka täiesti uut võimalust teha mobiilseid viipemakseid. Mobiiliga maksmiseks tuleb poes oma telefoniga terminali puudutada just nagu kaardiga tehtavate viipemaksete puhul. Täpsem info siin: www.swedbank.ee/mobiilimaksed

Lähemalt

Waldchnep laiendab koostöös Swedbankiga Narvas tootmist ja suurendab töötajate arvu kolmandiku võrra

Elektrimootorite tootja Waldchnep OÜ ja Swedbank AS sõlmisid lepingu, mis võimaldab rajada Narva linna uue tootmis- ja büroohoone ettevõtte tootmise laiendamiseks. Investeeringu kogumaksumuseks on enam kui 2 miljonit eurot, millest rohkem kui poole finantseerib Swedbank ning viiendiku ulatuses kasutatakse KredExi tööstuslaenu. Seoses tootmisvõimsuse kasvuga suurendab Waldchnep töötajate arvu kolmandiku võrra ehk kokku saab uues kompleksis tööd kuni 150 ida-virulast.

Lähemalt

Maksete teostamine ja Swedbanki esinduste lahtiolek pühade ajal

Lähemalt

Swedbank Eesti 2018. aasta II kvartali finantstulemused

Lähemalt

Igakuiselt tagastatakse internetipangas ennetähtaegselt kodulaenu summas 2 500 000 eurot

Igakuiselt tehakse eluasemelaenu lepingutes ca 700 muudatust, neist suurem osa toimub internetipanga iseteeninduses. Kodulaenu osaliste tagastamiste arv internetipangas on võrreldes eelmise aastaga kasvanud pea 40%, laenujäägi täielik tagastamine püsib stabiilsena.

Lähemalt

Swedbanki ja Startup Wise Guys’i kiirendiprogramm ootab uusi osalemistaotlusi

Swedbank ja Startup Wise Guys käivitavad 2018. aasta sügisel teise finantstehnoloogia iduettevõtetele keskenduva kiirendiprogrammi Wise Guys Fintech. Osalemistaotlusi ootame juba täna aadressil https://startupwiseguys.com/fintech/.

Lähemalt

Arhiiv

Aasta
Kuu