Uudised

 • Swedbanki Open Banking - avame partneritele võimaluse koos pangaga luua uusi lahendusi

  Swedbank avab tänasest Open Banking ehk avatud panganduse platvormi, mis võimaldab fintech-ettevõtetel ja ka teiste valdkondade arendajatel luua koostöös pangaga uusi lahendusi Swedbanki enam kui 7 miljonile erakliendile neljal koduturul – Rootsis, Eestis, Lätis ja Leedus. Swedbanki Open Banking platvorm asub siin: https://www.swedbank.com/openbanking/.  
   

  Lähemalt

 • Kodulaenu võtmine paneb inimesi riskide peale mõtlema

  Jooksva aasta üheksa esimese kuuga maksis Swedbanki elukindlustusselts välja hüvitisi summas üle 1 600 000 euro. Suurimad traumakaitse hüvitised olid makstud seoses vigastustega, mis olid saadud kõrgelt kukkudes ja mootorrattaõnnetuses (üle 9000 euro ja 7000 eurot). Suurim surmajuhtumiga seoses makstud hüvitis oli ligi 60 000 eurot – kindlustussumma läks tulekahjus hukkunu laenujäägi kustutamiseks.

  Lähemalt

 • Eften Real Estate Fund III AS täiendavate aktsiate avalik pakkumine

  Eften Real Estate Fund III AS täiendavate aktsiate avalik pakkumine. Aktsiaid saab märkida 30.10 – 10.11.2017 kell 16:00.
  Loe lähemalt

  Lähemalt

 • Swedbank ja EIF suunavad Eesti, Läti ja Leedu ettevõtetesse senisest kaks korda rohkem raha

  Lähemalt

 • Swedbanki 2017. aasta III kvartali majandustulemused

  Lähemalt

 • Swedbanki ettevõtete panganduse juhi ametisse asub Liisi Himma

  Swedbanki ettevõtete panganduse juhi ametisse asub Liisi Himma, kes on Swedbankis töötatud 12 aasta jooksul tegelenud peamiselt erinevate ettevõtetest klientide finantseerimisega. Oma karjääri jooksul on Himma tegelenud nii laenude väljastamise, portfellianalüüsi, kõrge riskiga laenude kui muude finantseerimisega seotud teemadega. Liisi Himma asub ka Swedbank ASi juhatuse liikmeks.

  Lähemalt

Arhiiv

Aasta
Kuu