Uudised

 • Eesistumise ajal tuleks lennujaama minnes aega varuda

  1. juulil algav Eesti Euroopa Liidu eesistumine toob siia väga palju väliskülalisi, mistõttu tuleks lennureisi korral varakult Tallinna Lennujaama minna, sest kõik tegevused võtavad tavapärasest kauem aega. Lisaks turvakontrollile võib tavapärasest enam aega kuluda ka lennujaama jõudmisega.

  Lähemalt

 • Maksete teostamine ja esinduste lahtiolekuajad pühade ajal

  Lähemalt

 • Kes katab British Airwaysi IT rikkega seotud lisakulud?

  British Airways tühistas laupäeval IT probleemidega seoses kõik oma lennud Londoni Heathrow ja Gatwicki lennuväljadelt, tühistatud olid ka Tallinn-London ja London-Tallinn lennud. Kuna probleemid puudutasid firma arvutisüsteeme üle kogu maailma, mis on toonud kaasa lendude hilinemisi ka teistes riikides, siis paljudel reisijatel üle maailma võisid tekkida seoses reisi ümberkorraldusega lisakulud. 

  Lähemalt

 • Elukindlustuse kurb statistika: haigustesse surevad ka nooremad inimesed

  Kui enamik inimesi arvab, et haigused tabavad eelkõige eakamaid inimesi, siis Swedbanki elukindlustuse statistika näitab, et eelmise aasta surmajuhtumitest olid enamik kindlustatutest vanuses kuni 50-eluaastat ning peamiseks surma põhjuseks oli raske haigus.

  Lähemalt

 • Baltic Horizon Fund täiendavate osakute avalik pakkumine

  Pakkumisel osalemiseks tuleb esitada väärtpaberiülekanne makse vastu (märkimiskorraldus). Märkimiskorralduste esitamise periood toimub vahemikus 09.05.2017 kell 10:00 kuni 20.06.2017 kell 16:00. Swedbank AS aktsepteerib märkimiskorraldusi, mis on esitatud hiljemalt 20.06.2017 kella 16:00-ks.
  Lähemalt

  Lähemalt

 • Maksete teostamine ja Swedbanki esinduste lahtiolek pühade ajal


  Lähemalt

Arhiiv

Aasta
Kuu