Uudised

 • Swedbank on väljastanud 100 000 viipekaarti

  Viipemaksed muutuvad Eestis aina populaarsemaks. Kuust kuusse kasvab viipemaksete arv, pidevalt tuleb juurde uusi kohti, kus viipega maksta saab – Swedbank on viipemakse tehnoloogiale üle viinud juba 6500 makseterminali.

  Lähemalt

 • Kõige enam talvetraumasid esineb noortel

  Kõige enam talvetraumasid juhtub just nooremate inimestega, 71% traumajuhtumitest  talvekuudel toimus inimestega  vanuses 18 kuni 35 eluaastat, näitas Swedbanki traumakaitse statistika. 62% juhtumitest olid olmetraumad, 18% sporditraumad, 13% tööõnnetused, 3% traumajuhtumitest olid seotud liiklusõnnetustega ja 3% vägivallaga.

  Lähemalt

 • Swedbank ja SEB Pank võtsid kasutusele Smart-ID

  Alates 8. märtsist on Swedbanki ja SEB Panga mobiili- ja internetipankadesse võimalik logida uue elektroonilise identiteedi lahenduse Smart-ID abil.

  Lähemalt

 • III sambasse investeerinud Swedbanki kliendid saavad 4 miljonit eurot tulumaksu tagasi

  Eelmisel aastal investeerisid Swedbanki kliendid pensioni III sambasse ühtekokku pea 20 miljoni euro väärtuses. Kuna III sammas on ainuke investeerimislahendus, mille sissemaksetelt tagastatakse tulumaksu, siis on sinna investeerinud Swedbanki klientidel võimalik saada seeläbi tagasi ligi 4 miljonit eurot.

  Lähemalt

 • Tööstustoodangu tugev mahukasv aasta alguses jätkus

  Nii kogu tööstussektori kui ka töötleva tööstuse toodangumaht suurenes jaanuaris aastases võrdluses 7% (tööpäevade arvuga korrigeerimata andmetel suurenes tootmismaht isegi vastavalt 12% ja 13% - käesoleva aasta jaanuaris oli 2 tööpäeva rohkem kui möödunud aasta jaanuaris).

  Lähemalt

 • Palgakasv püsib kiire

  Eelmisel aastal kiirenes keskmise brutopalga kasv 7,6%ni. Hindadega korrigeeritud netopalga kasv oli samuti kiire, 7,5 protsenti. Täistööajale taandatud keskmine brutokuupalk ulatus eelmisel aastal 1146 euroni.

  Lähemalt