Uudised

 • Kutsume ettevõtjaid ekspordiseminarile: „Avame välisturge: Suurbritannia“

  Lähemalt

 • Swedbanki internetipank saab värske kuue

  Alates homsest, 21.septembrist näevad kõik Swedbank Eesti kliendid internetipanka külastades uut värsket kujundust. Netipanga sisu ja funktsioonid esialgu ei muutu, ent pank saab uue ja tänapäevasema kuue.

  Lähemalt

 • Hooldustööd võivad täna öösel häirida Swedbanki elektrooniliste kanalite tööd

  Swedbanki elektrooniliste kanalite töös võib täna öösel esineda häireid. Kaartide ja internetipanga töö võib olla häiritud ajavahemikus 00:00-05.30.

  Lähemalt

 • Swedbank alandab pensionifondide tasusid ning loob uued elutsükli indeksfondid

  Eesti inimeste säästmiskultuur on nõrk ning tulevikule ei mõelda – see on Eesti ühiskonna vananemise taustal üheks aktuaalseimaks probleemiks. Swedbank tuleb välja kolme uuendusega, mis aitavad inimeste pensionisäästude kasvule kaasa: kaovad kõik III samba fondidesse sissemaksetega seotud kulud, II samba K1 fondi haldustasu langeb 0,29%-ni ja II samba fondivalikusse lisanduvad uued automaatselt juhitud soodsad ja mugavad elutsüklifondid.

  Lähemalt

 • Swedbank: uute korterite pakkumine Tallinnas püsib kõrge

  Swedbanki eluaseme taskukohasuse indeksi järgi paranes selle aasta teises kvartalis Tallinna eluaseme taskukohasus võrreldes aastatagusega juba viiendat kvartalit järjest. Pealinlaste netopalk kasvas esimeses kvartalis aastaga 7,2% ning ületas jätkuvalt korterite hinnakasvu.

  Lähemalt

 • Swedbank: Eesti majandusedu võti on konkurentsivõime parandamine

  •    Peamiselt oodatust nõrgemate investeeringute tõttu alandasime 2016. aasta majanduskasvu (SKP) prognoosi 1,5 protsendile. Samas on eksport tõusule pöördunud ja ka tarbimine on tugev. Meie hinnangul 2017.-2018. aastatel välisnõudlus paraneb. See toetab ekspordikasvu, suurendab investeeringuid ning kiirendab Eesti majanduskasvu 2017. aastal 2,5 ja 2018. aastal 2,7 protsendini.
  •    Mida enam me jõuame järele arenenud tööstusriikide majandustele, seda raskemaks läheb meil kiirema majanduskasvu saavutamine. Samas on ka mõõduka majanduskasvu jaoks tarvis jõulisemaid reforme, mis toetaksid Eesti majanduse konkurentsivõime parandamist.
  •    Olukord tööturul jääb pingeliseks ja palgad kasvavad jätkuvalt kiiresti. Pärast üle kolme aasta kestnud hinnalangust ootame järgmisel ja ülejärgmisel aastal mõõdukat hinnatõusu, mis hakkab eratarbimist pidurdama.

  Lähemalt