Uudised

Ööl vastu neljapäeva, 21. novembril võib esineda häireid Swedbanki elektrooniliste kanalite töös

Seoses plaanipäraste IT-hooldustöödega ööl vastu neljapäeva, 21. novembril ajavahemikus 0.00-04.30 võib esineda lühiajalisi katkestusi Swedbanki interneti- ja mobiilipanga, pangakaartide ning sularahaautomaatide töös.

Lähemalt

Majanduskasvu aeglustumine jahutab ka tööturgu

Tööjõud on peaaegu täielikult rakendatud

Tööturul oli Statistikaameti hinnangul kolmandas kvartalis hõivatud 680 000 inimest – rohkem kui kunagi varem pärast Eesti taasiseseisvumist. Hõivatute arv suurenes Statistikaameti andmetel viimase aastaga 11 000 inimese võrra ja töötute arv langes 9000 inimese võrra. Kasvas täisajaga töötavate palgatöötajate arv teenindussektoris Tallinnas. Tööpuudus ulatus Statistikaameti hinnangul kolmandas kvartalis vaid 3,9 protsendini.

Lähemalt

Hinnad kasvasid oktoobris oodatust aeglasemalt

  • Hindade tõus pidurdus oktoobris 1,6 protsendini.
  • Mootorikütus odavnes ja toiduainete hinnad kasvasid varasemast aeglasemalt.
  • Järgmisel aastal peaksid hinnad kasvama samas tempos kui tänavu, 2,3 protsenti.

Lähemalt

Šveitsi frangi korrespondentpank vahetub

Swedbank sulgeb 02.12.2019 oma CHF (Šveitsi frank) konto pangas UBS Switzerland AG. Palun teavitage saatjat, et Swedbank ASi uus CHF korrespondentpank on alates 09.09.2019 Swedbank AB, Stockholm (SWIFT/BIC kood SWEDSESS).

Lähemalt

Swedbank paigaldas 40 uue põlvkonna sissemakse võimalusega pangaautomaati

Swedbank alustas selle aasta kevadel oma pangaautomaatide võrgustiku uuendamisega. Tänaseks on üle Eesti paigaldatud 40 uut tüüpi sularaha sissemakse funktsiooniga automaati. Kaasaegsem automaadimudel on kasutajasõbralikum ja töökindlam – uute masinate puhul esineb vähem sularaha sisestamisega seotud tõrkeid.

Lähemalt

Tööstussektori kasvuväljavaade halveneb

Tööstussektori tootmismahu languse taga elektritootmine

Lähemalt

Arhiiv

Aasta
Kuu