Uudised

 • Nädalavahetusel võivad hooldustööd häirida Swedbanki online kanalite tööd

  Eeloleval nädalavahetusel, 27.-29. maini teostab Swedbank regulaarseid Balti andmekeskuste hooldustöid. Seoses sellega võib ööl vastu laupäeva, vastu pühapäeva ja vastu esmaspäeva vahemikus kell 02:00 kuni 07:00 esineda panga online kanalites lühiajalisi katkestusi.  

  Lähemalt

 • Elukindlustuse kurb statistika: haigustesse surevad ka nooremad inimesed

  Kui enamik inimesi arvab, et haigused tabavad eelkõige eakamaid inimesi, siis Swedbanki elukindlustuse statistika näitab, et eelmise aasta surmajuhtumitest olid enamik kindlustatutest vanuses kuni 50-eluaastat ning peamiseks surma põhjuseks oli raske haigus.

  Lähemalt

 • Baltic Horizon Fund täiendavate osakute avalik pakkumine

  Pakkumisel osalemiseks tuleb esitada väärtpaberiülekanne makse vastu (märkimiskorraldus). Märkimiskorralduste esitamine toimub vahemikus 08.11.2016 kell 10:00 kuni 30.11.2016 kell 13:00. Swedbank AS aktsepteerib märkimiskorraldusi, mis on esitatud hiljemalt 30.11.2016 kella 13:00-ks.
  Lähemalt

  Lähemalt

 • Maksete teostamine ja Swedbanki esinduste lahtiolek pühade ajal


  Lähemalt

 • Swedbank Eesti üksuse 2017. aasta 1. kvartali majandustulemused

  Lähemalt

 • Tartu Ülikool ja Swedbank käivitavad andmeteaduse alase koostööprojekti

  Tartu Ülikool ja Swedbank sõlmivad kokkuleppe, millega algab kaheaastane koostööprojekt eesmärgiga tuua teaduses väljamõeldut ettevõtlusse ja rikastada masinõppe meetodeid, kasutades ettevõtte andmeid. 

  Lähemalt