Uudised

Swedbanki internetipank muutub tänasest mobiilisõbralikuks

Swedbank avab täna, 17. mail uuendatud kujundusega internetipanga, mis kohandub nüüd paremini kasutaja ekraani suurusega ja muudab internetipanga kasutamise mugavamaks erineva suurusega ekraaniga nutiseadmetes.

Lähemalt

Teavitus Finantstehingute raamlepingu tingimuste muutmise kohta

Lähemalt

Swedbank Eesti 2018. aasta I kvartali finantstulemused

Lähemalt

Swedbank kuulutab välja noorte liikumis- ja spordiprogrammide taotlusvooru

Swedbank kuulutab välja taotlusvooru, kuhu oodatakse 15. maiks laste ja noorte liikumis- ning spordiprogrammide rahastustaotlusi.

Lähemalt

Kevaditi kasvab tarbimislaenu võtmine uutesse kõrgustesse

Statistika näitab, et võrreldes talvekuudega sõlmitakse kevadel 25% rohkem tarbimislaenu lepinguid. Väikelaenuga soetatakse peamiselt hooajalisi kaupu – murutraktoreid, -niidukeid, aiamaju, kasvuhooneid, aiamööblit ning grille.

Lähemalt

Maksete liikumine ja kontorite lahtiolek pühade ajal

30. märtsist kuni 2. aprillini tähistab Euroopa ülestõusmispühi. Sellega seoses on maksete liikumine ning pangaesinduste lahtiolek tavapärasest erineva graafikuga.              

Lähemalt

Arhiiv

Aasta
Kuu
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.