Uudised

Ööl vastu neljapäeva võib esineda häireid Swedbanki elektrooniliste kanalite tööd

Seoses plaanipäraste IT-hooldustöödega ööl vastu neljapäeva, 24. jaanuaril ajavahemikus 00:00-04:00 võib esineda lühiajalisi katkestusi  Swedbanki interneti- ja mobiilipanga, pangakaartide ning sularahaautomaatide töös.                  


           

Lähemalt

Alates 01. veebruarist paroolikaarte enam kasutada ei saa

Paroolikaarti internetipanka sisselogimiseks kasutab jätkuvalt arvestav hulk inimesi – üle 25 000.  Viimase kuuga on alternatiivse autentimisvahendi  kasutusele võtnud ca 15 000 Swedbanki klienti, aastaga on uuele lahendusele üle läinud umbes 150 000 inimest.

Lähemalt

Swedbanki esinduste lahtiolekuajad ja maksete töötlemine pühade ajal

Hea klient! Jõulude ja aastavahetuse ajal on Swedbanki esindustes üle Eesti tavapärasest erinev töögraafik, samuti palume pöörata tähelepanu maksete liikumise ajale.


Lähemalt

Ööl vastu neljapäeva võib esineda häireid Swedbanki elektrooniliste kanalite tööd

Seoses plaanipäraste IT-hooldustöödega ööl vastu neljapäeva, 06. detsembril ajavahemikus 00:00-04:00 võib esineda lühiajalisi katkestusi  Swedbanki interneti- ja mobiilipanga, pangakaartide ning sularahaautomaatide töös.                      

Lähemalt

Swedbank Eesti 2018. aasta III kvartali majandustulemused

Lähemalt

Swedbank avas täna mobiilsed viipemaksed ja tutvustab uue äpi esmaversiooni

Alates tänasest on Swedbanki klientidel võimalik kasutada uue äpi esmaversiooni Swedbank 2019 Eestis, mille saab alla laadida Google Play ja App Store äpipoodidest. Esimesena Eestis pakub rakendus uue kasutajakogemuse ja värske kujunduse kõrval Androidi kasutajatele ka täiesti uut võimalust teha mobiilseid viipemakseid. Mobiiliga maksmiseks tuleb poes oma telefoniga terminali puudutada just nagu kaardiga tehtavate viipemaksete puhul. Täpsem info siin: www.swedbank.ee/mobiilimaksed

Lähemalt

Arhiiv

Aasta
Kuu