Uudised

Täna öösel on häiritud Swedbanki elektrooniliste kanalite töö

Seoses plaanipäraste IT-hooldustöödega ööl vastu neljapäeva, 8. novembril ajavahemikus 00:00-03:00 on häiritud Swedbanki interneti- ja mobiilipanga, pangakaartide ning sularahaautomaatide töö. Samuti võib esineda lühiajalisi katkestusi ajavahemikus  03.00-06.00.


Lähemalt

Swedbank Eesti 2018. aasta III kvartali majandustulemused

Lähemalt

Swedbank avas täna mobiilsed viipemaksed ja tutvustab uue äpi esmaversiooni

Alates tänasest on Swedbanki klientidel võimalik kasutada uue äpi esmaversiooni Swedbank 2019 Eestis, mille saab alla laadida Google Play ja App Store äpipoodidest. Esimesena Eestis pakub rakendus uue kasutajakogemuse ja värske kujunduse kõrval Androidi kasutajatele ka täiesti uut võimalust teha mobiilseid viipemakseid. Mobiiliga maksmiseks tuleb poes oma telefoniga terminali puudutada just nagu kaardiga tehtavate viipemaksete puhul. Täpsem info siin: www.swedbank.ee/mobiilimaksed

Lähemalt

Waldchnep laiendab koostöös Swedbankiga Narvas tootmist ja suurendab töötajate arvu kolmandiku võrra

Elektrimootorite tootja Waldchnep OÜ ja Swedbank AS sõlmisid lepingu, mis võimaldab rajada Narva linna uue tootmis- ja büroohoone ettevõtte tootmise laiendamiseks. Investeeringu kogumaksumuseks on enam kui 2 miljonit eurot, millest rohkem kui poole finantseerib Swedbank ning viiendiku ulatuses kasutatakse KredExi tööstuslaenu. Seoses tootmisvõimsuse kasvuga suurendab Waldchnep töötajate arvu kolmandiku võrra ehk kokku saab uues kompleksis tööd kuni 150 ida-virulast.

Lähemalt

Maksete teostamine ja Swedbanki esinduste lahtiolek pühade ajal

Lähemalt

Swedbank Eesti 2018. aasta II kvartali finantstulemused

Lähemalt

Arhiiv

Aasta
Kuu