Uudised

 • 1,3 miljoni euro eest annetusi kogunud “Ma armastan aidata” annetuskeskkond ootab uusi liikmeid

  Heategevuslikke organisatsioone ühendav „Ma armastan aidata“ annetuskeskkonda oodatakse 6. veebruariks kandideerima Eesti elu edendavaid vabaühendusi.

  Lähemalt

 • Swedbank: inflatsioon kiireneb ja majanduskasv kosub sel aastal

  Eesti majanduskasv aeglustus möödunud aastal (1,2%) juba teist aastat järjest. Siiski, muretsemiseks ei ole põhjust, kuna meie hinnangul kiirendavad investeeringute paranemine ja välisnõudluse parem väljavaade SKP kasvu sel aastal 2,2 protsendini. Järgmisel aastal lisandub veel tugevam tarbimise kasv, mis viib majanduskasvu 2,8 protsendini. Hinnakasv on aga juba jõudu kogumas ning meie prognoosi järgi kiireneb see sel aastal hüppeliselt. Tööjõu nappuse tõttu jääb surve palkade kiireks tõstmiseks püsima.

  Lähemalt

 • Swedbank: majutusasutustel läks möödunud aastal hästi, piirkonniti siiski suured erinevused

  „Esialgsetel andmetel oli 2016. aasta Eesti majutusasutustele hea, Mitmed olulised näitajad on varasemate aastatega võrreldes paranenud: majutatud nii sise-kui välisturistide arv on kasvanud ligi 7%, keskmine täituvus üle 1% ning keskmine toahind tõusis ca 2%,“ kommenteeris Swedbanki hotellisektori juht Mari Sukk sektori tulemusi.

  Lähemalt

 • Hooldustööd võivad täna öösel häirida Swedbanki elektrooniliste kanalite tööd

  Swedbanki elektrooniliste kanalite töös võib täna öösel esineda häireid. NB! Kaartide, mobiilipanga ja internetipanga töö võib olla häiritud ajavahemikus 00:00-05.00. NB! Mida põnevat ja uut kliendid seekord hooldustööde järel meie digikanalitest leiavad, saate teada pärast tööde lõppu.

  Lähemalt

 • Uuring: jõulukinke tehakse 3-4 inimesele, eelarve ulatub enamasti kuni 100 euroni

  Lähemalt

 • Swedbank: vaatamata korterite hinnakasvu kiirenemisele on kinnisvaraturg stabiilne

  Swedbanki eluaseme taskukohasuse indeksi järgi selle aasta kolmandas kvartalis Tallinna eluaseme taskukohasus võrreldes aastatagusega veidi vähenes. Taskukohasuse languse taga on kinnisvarahindade varasemast kiirem kasv ning veidi kõrgem intressimäär. 2016. aasta kolmandas kvartalis oli nii pealinlaste netopalk kui ka kinnisvara hinnad 7,8% kõrgemad kui aasta varem. Tallinlaste netopalga kasv kiirenes kolmandas kvartalis võrreldes eelmise kvartaliga 0,6 protsendipunkti võrra, kuid kinnisvara hindade kasv kiirenes oluliselt rohkem, tervelt 5,7 protsendipunkti.

  Lähemalt