Uudised

 • Swedbanki Eesti üksuse 2016. aasta III kvartali majandustulemused

  Swedbanki Eesti üksuse 2016. aasta esimese üheksa kuu kasum oli 130,8 miljonit eurot – 111 miljonit eurot enam kui mullu samal ajal. Kasv tulenes peamiselt väiksematest maksukuludest, mille lisadividendid 2015. aastal tekitasid.

  Lähemalt

 • Swedbanki varakindlustus maksis 9 kuuga klientidele üle 24 miljoni euro hüvitisi

  Swedbank P&C Insurance AS maksis 2016. aastal oma klientidele hüvitisi 26 600 korral ning väljamaksete kogusumma ületas 24 miljonit eurot. Suurim hüvitis oli seotud tulekahjuga – maja ja koduse vara taastamiseks makstud hüvitis ulatus 240 000 euroni.  Keskmine hüvitise summa oli 900 eurot.

  Lähemalt

 • Analüütikud: kiire palgakasv paneb ettevõtjad proovile

  Eesti Pangaliidu ja uudisteagentuuri BNS korraldatud arutelul tõdesid pankade analüütikud, et majanduse edasiseks kasvuks on kõik eeldused loodud. Küll aga on investeeringute osakaalu vähenedes kiire majanduskasvu saavutamine üha keerulisem. Majanduse mootoriks olevatele ettevõtetele avaldavad mõju ka kiire palgakasv ning olulistel eksporditurgudel toimuv.

  Lähemalt

 • Swedbank väljastab viipemakse võimalusega deebet- ja krediitkaarte

  Alates tänasest saab Swedbanki internetipangas ja kontorites üle Eesti tellida viipemakse võimalusega kaarte. Uue funktsionaalsuse saavad Deebetkaart Pluss, kõik MasterCard krediitkaardid (v.a määratud tagasimaksega kaart), ettevõtete deebetkaart ja privaatpanganduse deebetkaart. Viipemakse võimaluse lisandumine kaardi hinda ei muuda.

  Lähemalt

 • Swedbank toetab noortevõrkpalli vajaliku inventariga

  Eesti Võrkpalli Liit ja AS Swedbank sõlmisid koostöölepingu, mille käigus saavad mängusarja Pallilahing osalejad endale võrkpalli mängimiseks vajaliku inventari.

  Lähemalt

 • Swedbank valiti kuuendat aastat järjest Eesti konkurentsivõimelisemaks finantsvahendusettevõtteks

  Kultuurikatlas toimunud galal kuulutati eile õhtul välja EASi Ettevõtlus Auhind 2016. Ettevõtluskonkurss, mille juured ulatuvad 1996. aastasse, anti sel aastal välja 15. korda. Swedbank valiti  kuuendat aastat järjest Eesti konkurentsivõimelisemaks finantsvahendusettevõtteks.

  Lähemalt