Mis on Balti aruanne?

Balti aruandluses esitatakse ettevõtte nn. Balti kontsernikontoga liidetud kontode päevavahetuse seisu. Eelmise päevavahetuse seis on aruande kasutajale kättesaadav järgmise päeva kella 7.00 hommikuks.

Balti aruandlus sobib välisettevõtetele, kes omavad tütarettevõtteid Baltikumis ja soovivad kontrollida nende finantstegevust oma peakontorist. Samuti sobib Balti aruandlus Swedbanki klientidele, kes on laiendanud oma tegevust Baltikumis ning soovivad saada pidevat ülevaadet oma tütar- ja/või sidusettevõtete või esinduste kohta.

Balti väljavõte

Balti väljavõtte raportilt näete valitud perioodi algsaldot ja lõppsaldot ning koondaruannet rahaliste vahendite liikumistest kontolt ja kontole.

Balti aruandluse väärtus finantsjuhile

  • kättesaadav interneti vahendusel üle kogu maailma
  • võimalus näha igapäevaselt kogu Baltikumi likviidsete rahaliste vahendite koondseisu kohaliku riigi keskpanga kursi alusel vabalt valitud valuutas ja seeläbi langetada õigemaid finantsotsuseid
  • ülevaade ettevõtete grupi valuutapositsioonist Baltikumis tervikuna ja/või igas konkreetses riigis eraldi, mis võimaldab finantsjuhil positsiooni paremini juhtida
  • võimalus saada üle Baltikumi koondinformatsiooni tütarettevõtete sõlmitud kontsernikonto, arvelduskrediidi ja automaatse üleöödeposiidi lepingutest Swedbank Gruppi kuuluvate pankadega
  • kaob ära vajadus koguda sama informatsiooni ja aruandeid igalt ettevõtete gruppi kuuluvalt ettevõttelt eraldi

Balti saldoülevaade

Balti saldoülevaade annab Teile koond- ja riikide kaupa infot Balti kontsernikontoga liidetud ettevõtete kontode saldo, limiidi, broneeringute, vaba jäägi ning üleöödeposiiti kantud summade kohta.

Kuidas saada kasutajaks?

Teenuse saamiseks palume pöörduda oma kliendihalduri poole või lähimasse kontorisse.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.