Kommertssõiduki liising

Kommertssõiduki liisinguga saate soetada nii kasutatud kui ka täiesti uusi masinaid

  • Pakume Teile võimalust sõlmida koos liisingulepinguga ka liiklus- ja kaskokindlustus
  • Liisingu puhul on tagatiseks ostetav ese ja reeglina ei ole lisatagatisi vaja

Kommertssõidukiliisingu kalkulaator

Vara hind koos käibemaksuga *
EUR
Liisingu tüüp
Kapitalirendi korral tasute liisinguperioodi jooksul kogu vara maksumuse ja intressi ning selle lõppedes saate vara omanikuks.Kasutusrendi lõppedes on Teil võimalus liisinguese müüjale tagastada, jääkväärtusega välja osta või lepingut pikendada.Järelmaks on kapitalirendiga sarnane liisingutehing, mille raames saate soetada tehnikat eraisikult ja ettevõttelt, kes ei ole käibemaksukohustuslane. Liisinguperioodi lõppedes saate vara omanikuks.
Periood
Intress
%
Esimene osamakse
%EUR
Jääkväärtus
%

Pakume erinevaid liisingu tüüpe

Kapitalirent

Kapitalirendi korral saate liisingutähtaja lõppedes liisitava vara omanikuks.

Kasutusrent

Kasutusrendi lõppedes on Teil võimalus liisinguese müüjale tagastada, jääkväärtusega välja osta või taotleda jääkväärtusele kapitalirendi lepingu sõlmimist. Kasutusrendiga saate sõidukit soetada vaid juhul, kui vara müüja on Swedbanki koostööpartner, kes on valmis tähtaja lõppedes sõiduki tagasi ostma.

Järelmaks

Järelmaksuga saate soetada sõiduki eraisikult ja ettevõttelt, mis ei ole käibemaksukohuslane. Liisinguperioodi lõppemisel saate vara omanikuks.

Eelised

  • Pakume Teie ettevõttele kiiret ja asjatundlikku abi veokite, busside, haagiste, veoautode ja mitmete eriotstarbeliste sõidukite ostmisel. Kommertssõiduki liisinguga saate soetada nii kasutatud kui ka täiesti uusi masinaid.
  • Liisingu puhul on tagatiseks ostetav ese ja reeglina ei ole lisatagatisi vaja.
  • Pakume Teile võimalust sõlmida koos liisingulepinguga ka liiklus- ja kaskokindlustus. Teenus on mugav, sest edaspidi saadetakse Teile liisingu- ja kindlustusmaksete tasumiseks ainult üks arve.

Tingimused ja taotlemine

  • Vara maksumus alates 6000 eurot
  • Esimene sissemakse alates 10% vara hinnast
  • Lepingu tähtaeg kuni 6 aastat (Bussid 7 aastat ja veoautod 5 aastat)
  • Sõiduk peab olema kindlustatud kogu liisinguperioodi vältel

Kui soovite ettevõttele soetada kommertssõidukit, siis esitage liisingutaotlus, ning lisage taotlusele vajalikud dokumendid (müügipakkumine; ettevõtte viimase kvartali bilanss ja kasumiaruanne) oma kliendihaldurile või aadressile liisingutaotlused@swedbank.ee.