Noored Swedbankis

Parim keskkond enda arendamiseks ja oma karjääri kujundamiseks

Swedbankis töötades saad rahvusvahelisel tasemel töökogemuse ühes Baltikumi tugevaimas ettevõttes.

Liitu meiega kindlasti ka Facebookis, kus saad end kursis hoida viimaste tööpakkumiste ja uudistega.

Kui oled mõelnud, et tahad lisaks loengutes omandatud teadmistele saada praktilisi kogemusi ning näha, milline on pangandusmaailm seestpoolt, tule Swedbanki praktikale!

Swedbank on aastaid pakkunud praktikavõimalust eri valdkondade, nt majanduse, IT, reaalainete, sotsiaalteaduste jt tudengitele. Paljud praktikandid on kas kohe pärast praktika lõppu või mõne aja möödudes leidnud Swedbankis püsiva töö.

Millised praktikandid on meile oodatud?

Hindame Sinus initsiatiivikust ja kiiret õppimisvõimet. Kasuks tuleb varasem töö- või praktikakogemus. Samuti peame tähtsaks seda, kui oled väljaspool kooli muul viisil aktiivsusega silma paistnud. Lisaväärtust loob, kui oskad peale eesti keele inglise, soovitavalt ka vene keelt.

Kui soovid saada kihvti kogemust, tule meie juurde praktikale!

 • Meil on hea töökeskkond ning toredad ja toetavad kolleegid.
 • Meil on praktika suveprogramm Kick Start, mis sisaldab mitmesuguseid üritusi, seminare, väljasõite, töövarjupäevi jpm. Kõik selleks, et anda väärtuslikke kogemusi ning muuta praktika millekski enamaks kui ainult töökogemus.
 • Mitmed praktikandid, kes on meie juures olnud, on väga rahule jäänud.

Pane tähele!

 • Praktikavõimalusi pakume läbi terve aasta – suuremate konkurssidena varakevadel.
 • Praktika kestab sõltuvalt praktikakohast kuni 12 kuud.
 • Praktika käigus on Sul võimalik täita reaalseid tööülesandeid.
 • Praktikat saad teha nii osa- kui ka täiskoormusega.
 • Täpsed praktikakohad selguvad värbamisprotsessi alguseks, kus püüame omavahel sobitada praktikantide ja üksuste soove ning eelistusi.
 • Huvi praktikale tulemise vastu on suur ning püüame kohtuda võimalikult paljude kandidaatidega, mistõttu võib lõppotsuseni jõudmine võtta kauem aega.

Näiteks 2016. aastal kandideeris meile ligi 900 inimest, kellest praktikale sai 102.

Kandideerimine Kick Start praktikaprogrammi on lõppenud!

Tule meile külla!

Kas oled tudeng või juba kõrghariduse omandanud ning tunned huvi pangandusmaailma vastu?

Ootame Sind kevadel Swedbanki külla avatud uste päevale, et veeta koos üks informatiivne ning põnev päev. Saad tutvuda pangaga, vestelda töötajatega ning õppida nende kogemustest. Lisaks tutvustame praktika- ja töövõimalusi Swedbankis.

Kui Sul tekkis huvi, registreeri oma sooviavaldus. Teatame Sulle edaspidi ürituse toimumisest ja sellele registreerimisest.

Tule meile töövarjuks!

Swedbank avab igal aastal uksed, et veeta koos üks inspireeriv töövarjupäev!

Üle-eestiline töövarjupäev toimub igal aastal novembri eelviimasel nädalal. Swedbank lööb projektis kaasa ja annab eelkõige gümnaasiumiõpilastele võimaluse jälgida, milline on üks tööpäev Eesti suurimas pangas.

Hea meel on tõdeda, et pakume noortele suurt huvi. 2015. aasta novembris jälgis üle 80 noore inimese töövarjuna nii Tallinnas kui ka mujal Eestis Swedbanki töötajate tegemisi.

Ootame Sind töövarjuks, kui:
 • oled vähemalt 17-aastane ja õpid;
 • oskad meile veenvalt ja nutikalt põhjendada, miks soovid olla töövari just Swedbankis.

Täpsema info kandideerimise kohta leiad meie kodulehelt ja Facebookist alates oktoobri lõpust.

Haridus

Aasta-aastalt näeme, kui palju on meil Swedbankis nutikaid ja tublisid koolilõpetajaid. Töö kõrvalt õppimine on keerukas ning aeganõudev ettevõtmine. Swedbank hindab kõrgelt kõiki töötajaid, kes on selle teekonna ette võtnud ja lõpuni vastu pidanud.

Oma töötajate praktika

Paljud tudengid on hädas praktikakoha leidmisega. Soovime oma töötajate koolielu veel lihtsamaks muuta, aidates neil leida võimaliku praktikakoha Swedbankis.

Lõputööde konkurss

Toredaks tavaks kujunenud lõputöökonkursi eesmärk on innustada meie töötajaid uurima panga jaoks olulisi teemasid ja tunnustada parimaid magistri- ning doktoriõppe lõpetajaid preemiaga.

Koolilõpetajate üritus

Iga õppeaasta lõpus teeme tänuürituse neile tublidele töötajatele, kes on töö kõrvalt kõrghariduse omandanud.

Noorteklubi YPE

2014 oli Swedbanki noorte jaoks uuenduslik: asutasime oma klubi Young Professionals Estonia (YPE). Sinna kuuluvad meie säravad kuni kolmekümneaastased töötajad, keda on nüüdseks üle 200. Klubi eesmärk on kaasata noori nii panga sees kui ka väljaspool panka toimuvatesse tegevustesse, et laiendada suhtlusvõrgustikku ning koguda teadmisi, oskusi ja kogemusi.

Üheskoos ...

 • ... tutvutakse kolleegidega üle Eesti
 • ... osaletakse heategevuslikes projektides
 • ... matkatakse ja tehakse sporti
 • ... külastatakse koostööpartnereid
 • ... on fun!

Praktikandid, kes on meie juures olnud, on väga rahule jäänud.