Karjäär Swedbankis

Ülle Matt

Swedbank - väärt keskkond töötamiseks ja arenguks

Swedbank on rohkem kui pank. Tegutseme selle nimel, et meie töötajatel oleks pikaajaline perspektiivitunne ja et nad tunneksid end meie igapäevases töökeskkonnas väärtustatuna. Suure ettevõtte ja tugeva tööandjana saame pakkuda karjäärivõimalusi nii oma tööelu alustavatele kui ka juba pikaajalise staažiga töötajatele. Usume elukestva õppe väärtustesse ja panustame oma töötajate täiendõppesse. Julgustame inimesi avaldama oma arvamust ning püüame igaühes välja tuua parima. Oleme mitmekesised, paindlikud ja uuele avatud. Elame digitaliseeruvas maailmas ja liigume hoogsalt koos ajaga. Liigume nutikalt. Liigume koos. See on meie maailm!

Ülle Matt,
personalidirektorTule, pühendu koos meiega

Swedbankis ootavad Sind innustavad inimesed ja põnev karjäär. Väärtustame mitmekesisust, pidevat enesearengut ning töötamist suurema eesmärgi nimel.

Praktika

Kui oled mõelnud, et tahad lisaks loengutes omandatud teadmistele saada praktilisi kogemusi ning näha, milline on pangandusmaailm seestpoolt, tule Swedbanki praktikale!

Pakume Sulle Eestis parimat keskkonda enda arendamiseks ja oma karjääri kujundamiseks. Swedbankis töötades saad rahvusvahelisel tasemel töökogemuse ühes Baltikumi tugevaimas ettevõttes.

Keda me ootame?

Ootame Sind meile, kui oled noor ja oma karjääriredeli alguses või juba suurema kogemustepagasiga ja särasilmne.

Kas leidsid huvitava tööpakkumise?

Kui oled endale meie vabade töökohtade seast sobiva leidnud, täida taotlus tööpakkumises oleva lingi kaudu. Kahe nädala jooksul pärast kandideerimistähtaja lõppu võtame kõigi kandidaatidega ühendust ning teatame, kellega ning kuidas jätkame.

Peamised valdkonnad, kuhu töötajaid otsime:

 • assisteerimine
 • eraklientide nõustamine
 • finants ja ärianalüüs
 • infotehnoloogia
 • juriidika
 • personalitöö
 • turundus
 • äriklientide nõustamine

Swedbank - väärt keskkond töötamiseks ja arenguks. Meie eesmärk on aidata kaasa sellele, et inimeste ja ettevõtete rahaasjad oleksid alati korras. Meie visioon on olla pank, mis toetab inimeste, ettevõtete ja ühiskonna arengut. Meie väärtusteks on olla lihtne, avatud, hooliv. Soovime olla enamat kui pank ja ka Sina saad selleks anda oma panuse.

Saa osa tulevikupangandusest

Muudame koos panganduse seniseid toimimispõhimõtteid

 • Osale meie tugeva brändi eduloos.
 • Ühine panganduse tempoka arenguga: loome koos piirideta digitaalset pangateenust.
 • Anna oma panus Eesti ning rahvusvahelisel tasandil.
  • Pane end proovile eri riikides ja tegevusvaldkondades.
  • Võta julgelt vastutust kõiges, mida teed.
  • Saa meie tulemustasuprogrammi kaudu Swedbanki aktsionäriks.
  • Panusta ühiskonna heaolusse sotsiaalselt vastutustundlike ettevõtmiste kaudu.

Kasva ja arene koos meiega

Swedbankis töötamine on investeering iseendasse

 • Swedbankis on tugev juhtimiskultuur ning siin märgatakse igaühe annet.
 • Meil saad täiendada oma oskusi, õppides Swedbanki Akadeemias ja täites arendavaid tööülesandeid.
 • Siin on põnevad karjäärivõimalused, lisaks saad töötada koos oma ala ekspertidest kolleegidega. Eri valdkondade ja kultuuride vaheline koostöö võimaldab Sul arendada oma professionaalsust ning liidrivõimeid.

Enamat kui lihtsalt tööandja

Swedbanki kultuur on meie brändi olulisim osa

 • Pingutame koos, et olla oma klientide, töötajate ja ühiskonna suhtes avatud, lihtsad ja hoolivad.
 • Hoolime Sinu ja Su pere heaolust – pakume soodustusi pere, tervise ja aktiivse eluviisi toetamiseks.
 • Püüame pakkuda paindlikke lahendusi, et aidata Sul hoida tasakaalu oma töiste ja isiklike vajaduste vahel.

Sind ootab rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb neljal koduturul (Eesti, Läti, Leedu, Rootsi). Eestis on meil 2500 töötajat 350 ametikohal. Usume, et meil on parim keskkond enda arendamiseks ja oma karjääri kujundamiseks ning Swedbankis töötades saad oma CV-sse kvaliteedimärgi.

Täielik väljaõpe

Teenindavatel ja toetavatel ametikohtadel tagame täieliku väljaõppe. Spetsialisti ja juhi ametikohal eeldame akadeemilise erihariduse olemasolu või selle omandamist ning pakume omalt poolt igakülgseid võimalusi teadmiste süvendamiseks ja praktiliste oskuste lihvimiseks.

Professionaalne koolitus

Meie koolitus- ja arendusvõimalused hõlmavad nii spetsiaalseid programme kui ka individuaalseid lahendusi. Peame tähtsaks nii ametioskuste kui ka isiksuse arendamist. Koolitame väga palju oma ettevõtte sees, aga teeme tihedat koostööd ka tunnustatud ja professionaalsete partneritega nii Eestist kui ka mujalt maailmast.

Järjest vastutusrikkamad ülesanded

Oleme veendunud, et kõige tulemuslikum on areng reaalse töö ja järjest vastutusrikkamate ülesannete võtmise kaudu. Toetame oma töötajate iseõppimist ja soovi pidevalt areneda. Tunnustame karjääriarenguid nii soovis saada parimaks spetsialistiks, vahetada valdkonda, kasvada juhiks kui ka võtta juurde ülesandeid ja vastutust.

Rahvusvaheline kogemus

Swedbank pakub rohkesti võimalusi ka rahvusvaheliseks tööks. Meie koduturud on Eesti, Läti, Leedu ja Rootsi, kuid tegutseme ka mujal maailmas. Kuna meie grupi peakorter asub Rootsis, saame vahetada riikide vahel erialast infot, osaleda mitmesugustes projektides ning soovi korral kas ajutiselt või püsivalt tööle asuda teise riiki. Mitmeid meie üksusi, nagu finantsosakond, tootearendus, IT, juhitakse grupi tasandil ning nende igapäevapraktikaks on rahvusvaheline töö kontoritest, mis asuvad töötajate endi kodumaal.

Tasu ja soodustused

Swedbankis kehtivad ühtsed tasustamise ja tulemuste hindamise põhimõtted, mis tagavad töötajate õiglase kohtlemise. Pakume finantssektoris konkurentsivõimelist tasupaketti ja lisaks mitmesuguseid soodustusi, et inimesed end meie juures hästi tunneksid. Soodustused aitavad meie töötajatel saavutada oma töiseid eesmärke, end pidevalt täiendada, harrastada tervislikke eluviise, veeta sisukalt vaba aeg ja järgida perekondlikke väärtusi. Peame tähtsaks oma silmapaistvamate töötajate tunnustamist ning ka kauaaegsete töötajate motiveerimist. Usume, et meie soodustused aitavad luua ühtsustunnet ja muuta meie elu mõnusamaks.

Lihtne

Meie teenused peavad olema kergesti kättesaadavad ning lihtsalt mõistetavad. Meie nõuanded lähtuvad kliendi vajadustest. Pakume oma klientidele finantsvahendeid, mille abil oma elu korraldada. Tahame kõigile pakkuda sõbralikku ja positiivset panganduskogemust.

Avatud

Oleme aus, otsekohene ja usaldusväärne partner. Tahame, et meie kliendid ja partnerid tunneksid end oodatuna ja kindlalt. Usume, et areng ning avatus uutele ideedele, inimestele ja lähenemisviisidele aitab meil paremini oma kliente ja ühiskonda teenindada.

Hooliv

Kõikides oma tegevustes lähtume klientide vajadustest. Aitame oma klientidel teha eesmärkideni jõudmiseks kaalutletud otsuseid. Meie töötajad on abivalmid ja usaldusväärsed. Täidame antud lubadusi uhkusega. Oleme võtnud oma südameasjaks inimeste ja ettevõtete rahaasjade korrasoleku ning ühiskonna jätkusuutlikkuse.

 • Kas Swedbankis tööleasumiseks on vaja majandus- või rahandusharidust ning vastavat töökogemust?

  Ei. Ootused kandidaadile olenevad ametikohast ja on alati kirjas vastavas töökuulutuses. Lisaks on meie jaoks väga tähtsad isikuomadused ja sobivus organisatsiooniga.
 • Kuhu saan jätta oma andmed, kui ma praegu sobivat tööpakkumist ei leidnud?

  Kui Sa hetkel sobivad tööpakkumist ei märganud siis võid meiega ühendust võtta aadressil CV@swedbank.ee
 • Soovin kandideerida Swedbanki poolt välja kuulutatud ametikohale. Kas pean oma CV alati panga värbamisprogrammi sisestama või võin kasutada ka teisi kanaleid?

  Kandideerimine käib alati värbamisprogrammi EasyCruit kaudu, mistõttu peaksid oma andmed esitama selles programmis.
 • Kas minu kandidatuur on konfidentsiaalne?

  Kinnitame, et kasutame Sinu esitatud andmeid ainult kandidatuuri hindamiseks Swedbanki grupi personaliotsingu projektides. Swedbanki grupp vastutab esitatud andmete konfidentsiaalsuse eest.
 • Milline on Swedbankis tööaeg?

  Olenevalt ametikohast on tööaeg kas graafikupõhine (kontorid, nõustamiskeskus) või esmaspäevast reedeni 8.30–17.00.

  Tutvu ka meie tööandja väärtuspakkumisega ja mitmesuguste soodustustega siin.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.