Noored Swedbankis

Parim keskkond enda arendamiseks ja oma karjääri kujundamiseks

Swedbankis töötades saad rahvusvahelisel tasemel töökogemuse ühes Baltikumi tugevaimas ettevõttes.

Liitu meiega kindlasti ka Facebookis, kus saad end kursis hoida viimaste tööpakkumiste ja uudistega.

Vaata, mis on praktikaprogramm Kick Start.

Kui oled mõelnud, et tahad lisaks loengutes omandatud teadmistele saada praktilisi kogemusi ning näha, milline on pangandusmaailm seestpoolt, tule Swedbanki praktikale!

Swedbank on aastaid pakkunud praktikavõimalust eri valdkondade, nt majanduse, IT, reaalainete, sotsiaalteaduste jt tudengitele. Paljud praktikandid on kas kohe pärast praktika lõppu või mõne aja möödudes leidnud Swedbankis püsiva töö.

Millised praktikandid on meile oodatud?

Hindame Sinus initsiatiivikust ja kiiret õppimisvõimet. Kasuks tuleb varasem töö- või praktikakogemus. Samuti peame tähtsaks seda, kui oled väljaspool kooli muul viisil aktiivsusega silma paistnud. Lisaväärtust loob, kui oskad peale eesti keele inglise, soovitavalt ka vene keelt.

Kui soovid saada kihvti kogemust, tule meie juurde praktikale!

 • Meil on hea töökeskkond ning toredad ja toetavad kolleegid.
 • Meil on praktika suveprogramm Kick Start, mis sisaldab mitmesuguseid üritusi, seminare, väljasõite, töövarjupäevi jpm. Kõik selleks, et anda väärtuslikke kogemusi ning muuta praktika millekski enamaks kui ainult töökogemus.
 • Mitmed praktikandid, kes on meie juures olnud, on väga rahule jäänud.

Pane tähele!

 • Praktikavõimalusi pakume läbi terve aasta – suuremate konkurssidena varakevadel.
 • Praktika kestab sõltuvalt praktikakohast kuni 12 kuud.
 • Praktika käigus on Sul võimalik täita reaalseid tööülesandeid.
 • Praktikat saad teha nii osa- kui ka täiskoormusega.
 • Täpsed praktikakohad selguvad värbamisprotsessi alguseks, kus püüame omavahel sobitada praktikantide ja üksuste soove ning eelistusi.
 • Huvi praktikale tulemise vastu on suur ning püüame kohtuda võimalikult paljude kandidaatidega, mistõttu võib lõppotsuseni jõudmine võtta kauem aega.

Näiteks 2016. aastal kandideeris meile ligi 900 inimest, kellest praktikale sai 102.

Praktikaprogramm Kick Start

Haridus

Aasta-aastalt näeme, kui palju on meil Swedbankis nutikaid ja tublisid koolilõpetajaid. Töö kõrvalt õppimine on keerukas ning aeganõudev ettevõtmine. Swedbank hindab kõrgelt kõiki töötajaid, kes on selle teekonna ette võtnud ja lõpuni vastu pidanud.

Oma töötajate praktika

Paljud tudengid on hädas praktikakoha leidmisega. Soovime oma töötajate koolielu veel lihtsamaks muuta, aidates neil leida võimaliku praktikakoha Swedbankis.

Lõputööde konkurss

Toredaks tavaks kujunenud lõputöökonkursi eesmärk on innustada meie töötajaid uurima panga jaoks olulisi teemasid ja tunnustada parimaid magistri- ning doktoriõppe lõpetajaid preemiaga.

Koolilõpetajate üritus

Iga õppeaasta lõpus teeme tänuürituse neile tublidele töötajatele, kes on töö kõrvalt kõrghariduse omandanud.

Noorteklubi YPE

2014 oli Swedbanki noorte jaoks uuenduslik: asutasime oma klubi Young Professionals Estonia (YPE). Sinna kuuluvad meie säravad kuni kolmekümneaastased töötajad, keda on nüüdseks üle 200. Klubi eesmärk on kaasata noori nii panga sees kui ka väljaspool panka toimuvatesse tegevustesse, et laiendada suhtlusvõrgustikku ning koguda teadmisi, oskusi ja kogemusi.

Üheskoos ...

 • ... tutvutakse kolleegidega üle Eesti
 • ... osaletakse heategevuslikes projektides
 • ... matkatakse ja tehakse sporti
 • ... külastatakse koostööpartnereid
 • ... on fun!

Praktikandid, kes on meie juures olnud, on väga rahule jäänud.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.