Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient

Töötamine Swedbankis

Meile on peamiseks võtmesõnaks oma töötajate väärtustamine, sest kõik inimesed ootavad hoolimist, tunnustust, võimalusi olla kaasatud. Seetõttu on meile omane erinevuste austamine, mitmekesisust arvestav mõtteviis, paindlikkus töötamise aja ja koha suhtes, samuti karjäärieesmärkide saavutamise toetamine ja võimaluste pakkumine erialaseks arenguks. Finantsmaailm on muutumises ja see pakub põnevaid professionaalseid väljakutseid ning võimalusi arendada nii tudengeid kui ka oma töötajaid tulevikukompetentside vallas.

Oleme klientide, üksteise ja ühiskonna suhtes avatud, lihtsad ja hoolivad ning ootame enda juurde inimesi, kes neid väärtusi jagavad.

Ülle Matt
Personalijuht

Karjäärivõimalused

Pangas on lisaks tavapärastele finantserialade esindajatele ka palju teisi ametikohti – andmeteadlased, andmete modelleerijad, kasutajakogemuse disainerid, erinevate valdkondade projektijuhid, samuti juristid, turunduse-, personali- ja kommunikatsioonieksperdid. Leia enda jaoks põnev väljakutse ja kandideeri meie avatud tööpakkumiste lehel.

Vaatan vabu töökohti

Praktika- ja stipendiumiprogrammid

Soovime näha inimesi arenemas ja kasvamas üheskoos Swedbankiga, mistõttu on meie jaoks oluline panustada nii sisemise kui välise järelkasvu arendamisse. Ootame osalema nii tudengeid kui ka professionaale, kes soovivad pöörata oma karjääris uue lehekülje ja omandada tipptasemel teadmisi ja oskusi.

Kui Sa ei leidnud praeguste vakantside seast endale sobivat väljakutset, aga huvitud tööst või praktikast Swedbankis, siis tutvu meie valdkondadega allpool ja anna endast meile märku.

IT, andmeteadus, ärianalüütika, tehisintellekt ja kasutajakogemuse (UX) disain on osa tulevikupangandusest. Me arendame digilahendusi, et luua väärtust oma klientidele.

Rohkem infot antud valdkonna kohta leiad siit: www.swedbank.ee/techjobs

Tööpakkumised selles valdkonnas

Meie eesmärk on hoida ja sälitada madalat riski kõikides oma äritegevuse aspektides. Hoolitseme selle eest, et vastaksime nõuetele, kohaneksime uute eeskirjade ja suurenenud infoturbega. See loob usaldust meie klientide, investorite ja järelvalve vahel.

Tööpakkumised selles valdkonnas

Igapäevapangandus, finantseerimine, investeerimine, kindlustus, ettevõtete pangandus. Oleme pank paljude jaoks ning nõustame iga päev kliente pakkudes neile asjakohast tuge ja teenust nii digitaalsete kui ka füüsiliste kanalite kaudu.

Tööpakkumised selles valdkonnas

Valmistame ette ja analüüsime finantsandmeid, et teha otsuseid, mis annavad väärtust nii meie klientidele kui ka organisatsioonile. Lisaks koostame finantsprognoosi pikaajaliseks äriarenduseks.

Tööpakkumised selles valdkonnas

Tuginedes meie klientide vajadustele ja individuaalsetele ootustele, tegeleme pidevalt tootepakkumiste arendamisega. Nii võimaldame oma klientidel teha jätkusuutlikke valikuid, mis on kohandatud kliendi konkreetsele olukorrale.

Tööpakkumised selles valdkonnas

Turundus, kommunikatsioon, infrastruktuur ja HR pakuvad tuge nii äri arendamisel kui ka jätkusuutliku kaubamärgi loomisel. Meie eesmärk on tagada, et töötajad tunneksid end väärtustatuna ja neil oleksid vajalikud tööriistad professionaalseks arenguks ja suurepäraseks töösoorituseks.

Tööpakkumised selles valdkonnas
 • Mõjutame suuri asju
  Loome üheskoos meie väärtustele - avatud, lihtne ja hooliv põhinevat kultuuri. Peame oluliseks ühiskonda panustamist, seda nii läbi kogukondliku heategevuse kui ka professionaalsete teadmiste jagamise. Oleme heategevusliku algatuse Annetame Aega üks alusepanijaid ja toetame Tagasi Kooli ettevõtmist, millest võtavad osa paljud meie töötajad.
 • Loome paindlikku töökeskkonda
  Seisame mitmekesisuse ja võrdsuse eest. Väärtustame paindlikkust nii tööaja, töökoha kui ka tööviisi osas, mis võimaldab Sul säilitada tasakaalu töö- ja isikliku elu vahel. Hoolime Sinu heaolust ja aitame Sul seda hoida erinevate tegevuste kaudu nagu tervisekontrollid, sportimisvõimalused, lisapuhkus, toetus isikliku elu sündmuste puhul jne.
 • Toetame Sinu arengut
  Kõik meie töötajad osalevad arenguvestlusel, kus koostöös juhiga pannakse paika ka individuaalne arenguplaan. Toetame Sinu arengut erinevate koolituste, arenguprogrammide, karjäärinõustamise, rotatsioonivõimaluse jne kaudu. Lisaks pakub töötamine rahvusvahelises ettevõttes mitmekülgseid arenguvõimalusi ja annab Sinu tööle suurema mõju.
 • Jagame Sinuga äriedu
  Pakume Sulle konkurentsivõimelist soodustuste paketti, mida vaadatakse regulaarselt üle. Samuti on Sul võimalus saada Swedbanki aktsionäriks aktsiapõhise tulemustasuprogrammi kaudu. Korraldame mitmeid ühisüritusi, kus hoiame töötajaid kursis ettevõtte käekäiguga, tunnustame töötajate saavutusi ja võimaldame Sul koos kolleegidega mõnusalt aega veeta.

Meil on hea meel, et meid on tunnustatud Eesti ühe parima tööandjana nii professionaalide kui ka tudengite poolt

Ootame kandideerima kõiki inimesi sõltumata nende soost, päritolust, usust või muudest veendumustest, vanusest, seksuaalsest identiteedist, orientatsioonist või erivajadusest. Peame oluliseks pideva kontakti hoidmist ning põhjaliku tagasiside andmist kõigile kandidaatidele värbamisprotsessis.

Saada meile oma kandideerimisavaldus läbi meie värbamisportaali (see on väga lihtne). Võtame Sinuga hiljemalt kahe nädala jooksul pärast kandideerimistähtaja lõppu uuesti ühendust.

Kõigi edasipääsenud kandidaatidega lepime kokku vestluse aja. Neile, kes seekord edasi ei pääsenud, anname kindlasti tagasisidet.

Üldiselt on meie värbamisprotsessis ka teine ja kolmas voor, mille raames soovime väljavalitud kandidaatidega kas veelkord vestelda või palume neil teha praktilise ülesande, tulla varjutama vms.

Juhul, kui sa ei ole osutunud valituks, siis julgustame Sind ikka jälgima meie töökuulutusi ja kandideerima Sulle huvi pakkuvale positsioonile.

Kui oled osutunud väljavalituks ja kõik tingimused on mõlemale osapoolele sobivad, siis sõlmime Sinuga töölepingu ning ootame Sind enda meeskonda!

Swedbank logo

Internet Exploreriga ei saa internetipanka avada.

Palun kasuta Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i.

Alates 23. märtsist ei ole võimalik Internet Exploreri veebibrauseri kaudu Swedbanki internetipanka avada.

Internet Exploreri kaudu ei saa teha ega kinnitada Swedbanki makseid ka teistel veebilehtedel.

Soovitame kasutada Internet Exploreri asemel Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i uusimat versiooni. Nende seadistamise juhendid leiad siit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klienditugi - Инфо и помощь - Customer service: +372 6 310 310

Swedbank
 • Teie operatsioonsüsteem ja veebilehitseja ei ole kaasaegne ega toetatud Swedbank internetipanga poolt. Palun uuendage oma operatsioonsüsteem ja veebilehitseja või pöörduge vastava IT tehnilise spetsialisti poole.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Oled internetipangast välja logitud!

Kui Sul on küsimusi või ettepanekuid, saada need meile pangateatega. Sinu arvamus on meile tähtis!

Turvaliseks lahkumiseks sulge kõik brauseri aknad!

Parimate soovidega
Swedbank