Liigu lehe põhisisu juurde
EraklientÄriklient
Tule meie kliendiks

Swedbanki Grupp

Oleme juhtiv pank paljude eraisikute ja ettevõtete jaoks

Oleme juhtiv pank paljude eraisikute ja ettevõtete jaoks: Swedbank teenindab umbes seitset miljonit eraklienti ja enam kui 500 000 äriklienti.

Kas soovid Swedbanki Grupi, meie ajaloo ja organisatsiooni kohta rohkem teada saada, lugeda pressiteateid ja tutvuda detailse finantsinformatsiooniga?

Kogu selle info leiad Swedbanki Grupi kodulehelt
  • Swedbanki koduturud on Rootsis, Eestis, Lätis ja Leedus. Meie ettevõtete panganduse teenused on kättesaadavad ka teistes Põhjamaades.
  • Pakume laia valikut laenude, maksete, hoiuste, investeeringute ja kindlustusega seotud finantsteenuseid. Teenindame ja nõustame nii lihtsamate kui ka keerukamate soovidega era- ning ärikliente.
  • Swedbank on füüsiliste kohtumispunktidega digitaalne pank, mis pakub klientide vajadustele vastavaid tooteid ja teenuseid. Meie eesmärk on toetada inimesi ja ettevõtteid parema tuleviku loomisel. See toetab meie visiooni majanduslikult usaldusväärsest ja jätkusuutlikust ühiskonnast, hoides samal ajal kulud kontrolli all ja riskid madalad. Pühendumine jätkusuutlikkusele ja ühiskonnale on kesksel kohal nii meie strateegias kui kõiges, mida Swedbankis teeme.
  • Suure pangana oleme oluliseks osaks finantssüsteemist ning meil on oluline roll kohalikes kogukondades, kus tegutsevad meie kliendid. Keskendudes oma tegevuses ka keskkonna- ja sotsiaalsete riskide vähendamisele, panustame jätkusuutlikumate ettevõtete ja kogukondade arengusse. Meie jätkusuutlikkuse strateegia näeb ette jätkusuutlike teguviiside integreerimist meie põhiprotsessidesse: laenu- ja investeerimisotsuste tegemisse, hangete läbiviimisse ja maksevoogude juhtimisse.
  • Meie pühendumus sotsiaalsete küsimuste lahendamisele ulatub kaugele minevikku, Rootsi hoiupankadeni. Me pöörame peamiselt tähelepanu haridus-, ettevõtlus- ja innovatsioonialaste algatuste toetamisele.

Kui kahtlustad, et pangas esineb riske, eeskirjade eiramist vmt, saad sellest teada anda meie ettevõttesisese rikkumisest teavitamise (whistlebowing) protsessi kaudu.

Raporteeri siin
Swedbank logo

Internet Exploreriga ei saa internetipanka avada.

Palun kasuta Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i.

Alates 23. märtsist ei ole võimalik Internet Exploreri veebibrauseri kaudu Swedbanki internetipanka avada.

Internet Exploreri kaudu ei saa teha ega kinnitada Swedbanki makseid ka teistel veebilehtedel.

Soovitame kasutada Internet Exploreri asemel Google Chrome’i, Mozilla Firefoxi või Microsoft Edge’i uusimat versiooni. Nende seadistamise juhendid leiad siit.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Klienditugi - Инфо и помощь - Customer service: +372 6 310 310

Swedbank
  • Teie operatsioonsüsteem ja veebilehitseja ei ole kaasaegne ega toetatud Swedbank internetipanga poolt. Palun uuendage oma operatsioonsüsteem ja veebilehitseja või pöörduge vastava IT tehnilise spetsialisti poole.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Oled internetipangast välja logitud

Turvaliseks lahkumiseks sulge brauseri aken. Kui soovid jätkata, logi palun uuesti sisse.