Toetustegevus

Hea meel on Sind tervitada Swedbanki ühiskondliku osaluse lehel!

Meie jaoks tähendab ühiskondlik osalus seda, et toetame ja võtame aktiivselt osa erinevatest Eesti ühiskonda edasiviivatest algatustest. Lisaks rahalisele toetusele panustame ka oma aja ja teadmiste-oskuste jagamisega.

Kõik selleks, et elu ja ettevõtlus Eestis edeneks. Tutvu meie poolt ellu kutsutud ja toetavate algatustega.

Haridus ja finantskirjaoskuse edendamine

Mida paremad on inimeste finantskirjaoskused, seda teadlikumaid valikuid oskavad nad igapäevaselt teha. Toetame algatusi: Tagasi kooli ja Noored Kooli.

Tagasi Kooli

Eesti on väike, mis tähendab, et meil kõigil on võimalus anda oma parim panus Eesti elu edenemisse. „Tagasi kooli“ eesmärgiks on tugevdada koolide ja ülejäänud ühiskonna koostööd ning kaasata haridusellu tegusaid inimesi – lapsevanemaid, vilistlasi ja kõiki neid, kes soovivad rikastada tänaste õpilaste koolitunde ja teadmisi. Oleme selle algatuse strateegiline partner ja tulihingeline fänn. Tänaseks on „Tagasi kooli“ infosüsteemi külalisõpetajaks registreerunud üle 150 Swedbanki töötaja, kes käivad regulaarselt õpilastele rahatarkust jagamas. Ka Sinul on võimalik jagada õpilastega teadmisi oma elualalt. Tule kooli üheks tunniks või muuda see pidevaks tegevuseks!

www.tagasikooli.ee

Noored Kooli

Swedbank ja Heateo SA algatasid 2006. aastal „Noored Kooli” programmi, et igal lapsel Eestis oleks võimalik saada väga hea haridus. Igal aastal valime programmi kuni 25 võimekat ja tegusat ülikoolilõpetajat ning pakume neile ainulaadse väljakutse. Kaks aastat õpetavad programmis osalejad koolis, kus nad mõjutavad otseselt iga oma õpilase arengut. Samaaegselt läbivad nad õpetamis- ja juhtimisoskuste koolituse, mis toetab nende kujunemist väljapaistvateks õpetajateks ja liidriteks. Koolist saadavate oskuste ja teadmistega on nad tulevikus võimelised edukalt juhtima mistahes ettevõtmist.

www.nooredkooli.ee